Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Informacja handlowa – ochrona dróg oddechowych

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja z korona-wirusem wymaga od nas wszystkich podejmowania działań mających na celu zabezpieczenie nas samych, naszych rodzin, współpracowników oraz Klientów.

Sami zmagaliśmy się z problemem związanym z pozyskaniem maseczek ochronnych. Miło nam poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę bezpośrednio z producentem. Mamy w związku z tym bardzo ciekawą ofertę sprzedaży maseczek ochronnych – co warte podkreślenia z wymiennymi filtrami, dzięki czemu maseczki możemy używać dłużej i w efekcie taniej, ponieważ kosztować 1 wkładu wymiennego to może być nawet tylko 0,40 zł* (przy zamówieniu pakietu 50 wkładów).

Zamówienia można składać bezpośrednio ma moją skrzynkę mailową albo na adres mailowy: rik.declerck@ecsd.shop
Jest to nasza zaprzyjaźniona firma dlatego zdecydowaliśmy się na rozpowszechnienie tego komunikatu do Państwa.

Kilka słów o produkcie:

Maseczki są środkiem ochrony osobistej, ograniczają roznoszenie kropelek – wg testów producenta, użyta jako wkład włóknina praktycznie nie przepuszczała wilgoci, przepuszczając powietrze (woda aplikowana spryskiwaczem z odległości ok 3-5 cm, próba powtórzona 10-krotnie). Jest to materiał standardowo używany do produkcji strojów ochronnych, pochodzenie - Turcja. Produkcja objęta ISO 9001 (certyfikowana przez TUV). Sama włóknina, podobnie jak dzianina (ultralekki, szybkoschnący poliester) jest objęta certyfikatem Oeko-Tex 100, co znaczy że nie zawiera substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Normy FFP (1-3), podobnie jak norma EN 149 nie mają tu zastosowania - nasze maseczki nie służą do filtracji pyłów, dymów czy aerozoli, ze względu na swoją konstrukcję nie przylegają szczelnie do twarzy ani nie zawierają stałych filtrów (np. węglowych).

Podsumowując, chronią otoczenie przed naszymi wyziewami i kropelkami (kasłaniem, kichaniem itp) zwiększając komfort psychiczny, zarówno Państwa pracowników jak i klientów.

Zamówienia realizujemy bezpośrednio z naszego magazynu – zamówiony towar wysyłamy bezpiecznie zapakowany kurierem.

Szczegółowe informacje o produkcie, dostępnych pakietach oraz cenach, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej tutaj.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń