Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL GDYNIA

Współpracuj z liderem operatorów logistycznych na Pomorzu! Od 1998 roku budujemy swoją markę. Jesteśmy jednym z pierwszych przewoźników w Trójmieście. Jeśli szukasz kuriera w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie, postaw na BPS! Współpracujemy z największymi przewoźnikami w kraju i na świecie, a dzięki partnerskiemu programowi, możemy zaoferować konkurencyjne ceny przy indywidualnej wycenie i obsłudze. Do naszych partnerów należy między innymi DHL, czyli znana i ceniona na polskim rynku firma kurierska. Dzięki nam masz dostęp do oferty wszystkich tego przewoźnika w jednym miejscu. Rozliczasz się z nami i to nas rozliczasz, w związku z tym nie ma obawy, że będziesz bez szans w starciu z olbrzymią korporacją. Zresztą, z naszą najwyższą jakością usług nie wyobrażamy sobie, żebyś nie był zadowolony! Wysyłając przesyłki z Gdyni, zaufaj lokalnemu liderowi, który działa na lokalną skalę! Dołącz do nas i bądź spokojny o swoje przesyłki.

Paczki z Gdyni na cały świat

W naszych usługach znajdziesz zarówno usługi lokalne, krajowe i międzynarodowe, zarówno drogą lądową, powietrzną i morską. Jeśli interesuje cię tani kurier na terenie Gdyni, oferujemy przesyłki w serwisie STANDARD, które docierają do odbiorcy do godziny 17. Jeśli interesuje Cię znakomite połączenie czasu dostawy i niskiej ceny, do gustu przypadnie Ci STANDARD PLUS. Natomiast opcja EKSPRES to przesyłka dostarczona w ciągu 90 minut. Wszystkie usługi na terenie Trójmiasta świadczone są przez naszych własnych kurierów. Natomiast na trasę Gdynia - reszta Polski możemy wysłać kuriera DHL. Na naszej stronie wybierasz rodzaj przesyłki i wyznaczasz termin realizacji zlecenia. Cała reszta leży już po naszej stronie. Płatności również dokonywane są przez kurierbps.pl, a jeśli podpiszemy umowę na płatność bezgotówkową, możemy rozliczać się na zasadzie faktury VAT. Wszystko dla Twojego komfortu!

Wysyłaj paczki z Gdyni samolotem z DHL!

Oferujemy również przesyłki międzynarodowe samolotem, które w większości największych centrów komunikacyjnych są gotowe do odbioru nawet po dwóch dniach! Obejmujemy swoim zasięgiem ponad 220 krajów. W zakresie tego typu transportu sprawnie współpracujemy z DHL w Gdyni. Wszystkie realizacje dokonywane są z przestrzeganiem najściśleszych przepisów, które staramy się zsynchronizować z interesami naszych klientów. Dzięki temu masz pewność, że, na ile będzie to możliwe technicznie, paczka, którą wysyłasz na drugi koniec świata, dotrze bezpiecznie i punktualnie. Szczycimy się profesjonalnym podejściem - nie pozwalamy sobie na nieprzewidziane trudności i ukryte dodatkowe koszty. Nasi specjaliści ustalając cenę, nie pomijają żadnych przepisów celnych i związanych z nimi opłat. Identycznie ma się sprawa z dopełnieniem wszelkich formalności. Zachęcamy do bezpłatnej wyceny Twojej przesyłki. Wyślij nam maila z podstawowymi informacjami dotyczącymi gabarytów zawartości i destynacji, a my skontaktujemy się z Tobą!

Realizacja przesyłek kurierskich z DHL w Gdyni

Największe firmy kurierskie to nasi partnerzy. Jako, że nasza firma wywodzi się z Trójmiasta, możemy Tobie zaoferować kompleksową obsługę związaną ze współpracą z DHL w Gdyni, będącym jednym z największych przewoźników. Jeśli potrzebujesz na przykład ekspresowej wysyłki z gwarancją doręczenia na daną godzinę, czy też przyspieszonej realizacji, optymalnym rozwiązaniem jest postawienie na BPS jako pośrednika między Tobą, a DHL. Nasza relacja partnerska daje nam bardzo duże pole do manewru, wobec łańcucha dostaw. Współpracując z nami możesz liczyć też na alternatywne rozwiązania, nie tracąc czasu na żmudne poszukiwania na własną rękę. Dostosuj transport ściśle do własnych potrzeb, zamiast dostosowywać się do firm transportowych. Problemy naszych klientów są naszymi problemami, a razem na pewno się z nimi uporamy. Niech o naszym oddaniu świadczy fakt, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która przyjmuje zamówienia nawet do 17:30!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń