Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD GDYNIA

Podejmując współpracę z naszym przedsiębiorstwem stawiasz na najwyższą jakość usług, przystosowanych ściśle do Twoich wymagań. Skąd ta pewność? BPS jest liderem wśród operatorów logistycznych na Pomorzu. Naszą siłą jest nie tylko maksymalne nastawienie na satysfakcję klienta, ale również bardzo sprawna i skuteczna sieć partnerska. Nawiązaliśmy współpracę z największymi przewoźnikami, na których liście znajduje się, rzecz jasna, DPD z Gdyni, dlatego stawiając na BPS, wybierasz najlepszy możliwy łańcuch dostaw, nie skupiając się na jego konkretnych ogniwach. Za całą operację logistyczną jesteśmy odpowiedzialni my. Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, a nasza prywatna firma nie zasłania się prawnikami, na których stać jedynie wielkie korporacje. Jesteśmy tu, by wspólnie domknąć proces transportowy z punktu A do punktu B, niezależnie, czy to list, paczka czy gabaryt na palecie, zarówno lokalnie, jak i krajowo oraz globalnie. W zależności od rodzaju transportu, współpracujemy i polecamy współpracę z DPD Gdynia.

Paczki z Gdyni na Polskę

Na terenie Trójmiasta możemy zaoferować usługi naszych własnych kurierów, którzy w zależności o priorytetu sprawy mogą dostarczyć paczkę do godziny 17:00 albo nawet w 90 minut. Ale jeśli szukasz kuriera, który z Gdyni pojedzie w kraj, oczywiście również przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasza przewaga to fakt, że skupiamy wielu przewoźników w jednym miejscu. Dlatego dzięki naszemu pośrednictwu masz bardzo duże pole do manewru. Na przykład umawiasz się przez nasz portal, płatności również dokonujesz za jego pomocą, a dostarczeniem przesyłki kurierskiej zajmuje się DPD Gdynia. Proste nieprawdaż? Dzięki naszym umowom z takimi partnerami jak DPD zyskujesz wiele alternatyw, a ceny, które negocjujemy z nimi, powodują, że jesteśmy bardzo konkurencyjni. W większości wypadków, przesyłka jest na drugi dzień w dowolnym miejscu w Polsce. Możesz zażyczyć sobie gwarantowanej dostawy na godzinę 9:00, 12:00 lub w godzinach 18:00-22:00, a także w soboty. Tani kurier w Gdyni czeka na Ciebie!

Przesyłki z Gdyni na Świat

Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do przesyłek krajowych. Oferujemy również najwyższej jakości przesyłki międzynarodowe. Każdą z naszych usług łączy jedno - maksymalnie profesjonalne podejście do zlecenia. Jeśli chodzi o przesyłki międzynarodowe, dopełniamy wszelkich formalności związanych z kompletowaniem dokumentacji wymaganej przy procedurach celnych. Również jeżeli chodzi o cenę, którą podajemy naszym klientom, nie jest ona zubożona o jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Posiadanie w swoich szeregach takich usług jak na przykład DPD Export świadczy o tym, że znamy się na rzeczy, oraz, że Twoja przesyłka będzie na czas, tak jak chcesz, i tak jak Ci obiecaliśmy. Przy przesyłkach zagranicznych zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Po przesłaniu nam wiadomości z informacjami dotyczącymi celu, zawartości oraz rozmiaru, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu wyceny! BPS to światowy poziom obsługi przy przesyłkach międzynarodowych, na który możesz sobie pozwolić!

Kurier BPS czyli współpraca z DPD w Gdyni

“Paczka dotrze do Gdyni za trzy dni” - jeżeli taka informacja jest dla Ciebie wielce nie pocieszająca, warto podjąć współpracę z nami. Jako poważny partner największych przewoźników, mamy bardzo dużą możliwość dostosowywania łańcucha dostaw do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz, by Twoja przesyłka dotarła szybciej, lub w inne miejsce, możemy to dla Ciebie zrobić. Ponadto zawsze możemy zaproponować alternatywne rozwiązania. Podejmijmy się wspólnie rozwiązania problemu! Nasza oferta, to zawsze oferta dopasowana do Ciebie. Nasi kurierzy są do stałej dyspozycji i gwarantujemy, że możemy rozpatrzyć nawet najbardziej niestandardowy termin dostawy. Dbamy zarówno o fachową jakość obsługi (dając Ci różne możliwości płatności, w tym także faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności), jak i zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i prywatności przesyłek. Inspirujemy się naszymi partnerami, takimi jak DPD, by w relacjach nie być tą gorszą stroną!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń