Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS GDYNIA

Klientów z Gdyni zachęcamy do przejrzenia i skorzystania z naszej oferty. Jako pośrednik współpracujemy z wieloma przewoźnikami, a jednym z nich jest firma Rohlig Suus. Z nami otrzymasz najlepszą cenę, a Twoja paczka dotrze do adresata na czas. Gwarantujemy, że w ciągu 24 godzin dostarczymy przesyłki na terenie Polski. Współpracujemy z firmą Rohlig Suus z uwagi jej dobrą renomę na rynku i duże doświadczenie. Firma realizuje przesyłki drogą morską, lądową oraz powietrzną, posiadając dedykowany system dystrybucji krajowej i partnerską sieć połączeń międzynarodowych. Obsługuje około 200 połączeń tygodniowo. Rohlig Suus współpracuje ze sprawdzonymi i starannie wyselekcjonowanymi partnerami na obszarze Polski i Europy, nieustannie monitorując i podnosząc jakość świadczonych usług, zgodnie z aktualnymi potrzebami klientów.

Usługi lotnicze i morskie

Oferowany przez firmę transport lotniczy to najszybsza, możliwa na rynku, dostawa przesyłek do destynacji na całym świecie. Firma współpracuje z blisko 50 liniami lotniczymi w ramach partnerstwa z międzynarodową Grupą Logistyczną Rohlig, gwarantując szeroki wybór stawek dla klientów. Prowadzimy transport lotniczy w takie miejsca jak: Chiny, Hong Kong, Tajwan, Korea, Nowy York, Chicago czy Los Angeles. Destynacje eksportowe obsługujemy natomiast w kierunkach Ameryki Płn. (USA), Ameryki Środkowej, Azji i Australii. Transport morski to jedno z kluczowych rozwiązań Grupy Rohlig od ponad 160 lat. To niezwykle szybki i bezpieczny rodzaj transportu. Korzystają z niego duże firmy oraz międzynarodowe korporacje.

Bez zbędnych formalności

Korzystając z pośrednika wiele zyskujesz. To nie tylko najniższa cena, ale również zero formalności. Siedząc w domu przed komputerem, możesz wysłać paczkę z dowolnej lokalizacji w wybrane miejsce na świecie. Z nami unikniesz zbędnych formalności. Firma Rohlig Suus ma agencje celne na terenie całego kraju. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne doradztwo celne. Aby skrócić czas odprawy morskiej, nasi pracownicy pracują w systemie wielozmianowym. Z nami unikniesz formalności i szybko wyślesz swoją paczkę.

Z Kurierem BPS najtaniej

Korzystanie z pośrednika przesyłek kurierskich ma wiele zalet. Jedną z nich jest niska cena. Jako firma działająca od lat, mamy podpisane umowy z największymi przewoźnikami w kraju i na świecie. Codziennie realizujemy tysiące wysyłek towarów do różnych miast zarówno w Polsce, jak i na świecie. Specjalizujemy się w przesyłkach drobnych, które kurier dostarczy już następnego dnia do adresata. Już nie musisz martwić się o swoją przesyłkę, z nami na pewno dojdzie na czas. Współpracujemy też z dużymi korporacjami, które często korzystają z transportu powietrznego i morskiego. Wysyłanie paczki jest niezwykle proste. Wystarczy skorzystać z rozwiązań dostępnych na naszej stronie i określić gabaryty przesyłki, miejsce dostarczenia, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika?

Z pośrednikiem cena będzie niższa. Jakie są kolejne zalety korzystania z usług brokera kurierskiego? Dostarczymy paczkę do każdego miejsca na świecie, gdyż współpracujemy z międzynarodowymi przewoźnikami. To my załatwiamy wszelkie formalności, a Ty wysyłasz paczkę. Możesz zdecydować w jakich godzinach dotrze do adresata oraz w jaki dzień. Jeśli wysyłasz większe partie towaru, nasi pracownicy nie tylko bezpiecznie dostarczą je na miejsce, ale również pomogą go rozładować. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i nie musisz martwić się o to, że stracisz swoją paczkę. Naszą rolą jest dostarczenie przesyłki do adresata w stanie nienaruszonym i zaoferowanie naszym klientom najniższej ceny. Na każdym etapie podróży paczki możesz monitorować, gdzie się znajduje i za ile dotrze do adresata. Możesz również skonsultować się z naszym kurierem, zadzwonić do niego i sprawdzić, gdzie jest Twoja paczka. Zaufaj sprawdzonemu brokerowi!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń