Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS OLSZTYN

BPS to powszechnie znana trójmiejska firma przewoźnicza, stworzona w 1998 roku. Z początku, kiedy była jeszcze słabo rozwiniętym przedsiębiorstwem, obsługiwała przewozy w obrębie Trójmiasta. Z czasem, wraz z rozwojem firmy, zmieniało się także jej pole działania. Dzisiaj Business Pack Service współpracując z największymi przewoźnikami takimi DHL, DPD, Poczta Polska czy Rohlig Suus, dostarcza wszelkie przesyłki drogą lądową, morską i powietrzną w dosłownie każde miejsce na ziemi. Z usług BPS może korzystać każdy, nie wychodząc nawet z domu. Firma ta posiada czytelny i łatwy w obsłudze system, dzięki któremu można nadać przesyłkę, sprawdzić cennik, zamówić kuriera po odbiór paczki, a nawet samodzielnie zdecydować, która z firm transportowych ma zająć się właśnie nadawaną przez nas przesyłką. W tym wypadku, warto zwrócić uwagę na cenioną wśród klientów BPS, niemiecką firmę Rohlig Suus, która szybko, tanio i bezpiecznie dostarczy towar pod wskazany adres.

Logistyka według Rohlig Suus

Dewizą firmy Rohlig Suus jest zadowolony klient, który niezależnie od tego ile razy korzystał z jej usług, nawet jeśli zdarzyło się to jednorazowo, jest traktowany jak stały klient. Firma ta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Na rynku działa od 1852 roku, co daje dokładnie 166 lat doświadczenia! Rohlig Suus oferuje klientom prywatnym, jak i firmom szeroki zakres usług logistycznych i spedycyjnych, obejmujących transport przesyłek na całym globie. Korzysta przy tym z transportu samolotowego, samochodowego, kolejowego i morskiego. Nadając paczkę krajową możesz być pewny, że w ciągu 24 godzin znajdzie się ona w rękach adresata. Dzieje się tak za sprawa Krajowej Sieci Drobnicowej, słynącej z dużej liczby oddziałów, magazynów oraz agencji celnych w największych miastach Polski. W ramach dystrybucji krajowej Rohlig Suus szczyci się 97-procentową skutecznością dowozu. Przesyłki międzynarodowe są kierowane do Międzynarodowej Sieci Drobnicowej, która działa na podobnych zasadach jak Krajowa Sieć Drobnicowa. Dla przedsiębiorstw wysyłających spore ładunki został specjalnie wdrożony Projekt Cargo, którego celem jest jak najlepsza obsługa wysyłanych towarów. W swoim zakresie obejmuje on doradztwo wykwalifikowanych ekspertów, kompleksową obsługę zamówień.

Wysyłaj z Olsztyna razem z Rohlig Suus

Nadanie przesyłki z Olsztyna nie musi być skomplikowane! Wystarczy, że na naszej stronie, w formularzu zamówienia wybierzesz Rohlig Suus jako przewoźnika, a reszta będzie już zrobiona za Ciebie! Korzystając z naszego serwisu w łatwy i szybki sposób znajdziesz interesujące Cię zagadnienia takie jak cennik czy trasa przejazdu. Nie musisz już udawać się na pocztę lub wykonywać wielu połączeń, aby dodzwonić się do firm kurierskich.. Z BPS i Rohlig Suus Twoja przesyłka błyskawicznie powędruje do adresata! Jeżeli Twoja przesyłka będzie musiała przejść przez odprawę celną, nasi pracownicy pomogą Ci w wypełnieniu dokumentów, odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i zadbają o to, by proces kontroli przebiegł szybko i sprawnie. Pamiętaj, w Olsztynie bez trudu i zbędnych formalności możesz wysłać paczkę dokąd tylko zapragniesz.

Dlaczego warto wybrać usługi Rohlig Suus?

To pytanie z pewnością nurtuje wiele osób, tym bardziej, że na rynku firm kurierskich jest wiele. Ale tylko Rohlig Suus może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, które sięga ponad 150 lat wstecz! Bogata historia firmy przewozowej i zamiłowanie do tego co robi sprawia, że pracownicy Rohlig nie są osobami przypadkowymi. Usługi kurierskie są rzetelne, a serwis internetowy intuicyjny i prosty w obsłudze. Wszelkie formalności wypełniasz w domu przy kubku ciepłej herbaty, podczas gdy na dworze hula śnieg z deszczem. Dla Twojej wygody kurier odbierze paczkę spod Twojego adresu zamieszkania, abyś nie musiał robić dosłownie nic poza złożeniem zamówienia. Zapraszamy do współpracy z BPS !

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń