Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Nowa strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową!

Nowa odsłona www.kurierbps.pl  to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu. Mamy teraz dodatkową okazję, aby podkreślić najbliższe nam wartości - niezawodność, zorientowanie na klienta oraz nieustanne dążenie do perfekcji.

Nowa strona w oparciu o Państwa sugestie została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, zwiększającymi wygodę użytkownika, tak aby mogli Państwo jak najszybciej dotrzeć do wybranych informacji. Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwiejsze.

Funkcjonalnościami wprowadzonymi na stronie to przede wszystkim:
- rozbudowana „wyceniarka”, dzięki czemu mogą Państwo w szybki i prosty sposób samodzielnie wycenić większość opcji dodatkowych dostępnych dla Państwa przesyłki
- nowa, bardziej przejrzysta odsłona cenników wraz z opisami
- łatwy dostęp do informacji na temat naszej oferty
- nowy, rozbudowany oraz bardziej intuicyjny formularz zamówień internetowych
- dla Klientów Panelowych wprowadzone zostały dodatkowe opcje generowania zgłoszeń, takie jak możliwość tworzenia "kopii zleceń" oraz możliwość tworze masowych, identycznych zgłoszeń dla wybranej ilości odbiorców
- dla Państwa wygody uruchomiliśmy również internetowy formularz zgłoszenia reklamacji

Zachęcamy do zapoznania się z nową stroną, która mamy nadzieję spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem. Jeśli mają Państwo sugestie i uwagi zmian, prosimy o podzielenie się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń