Kurier BPS

Zadzwoń +48 58 341 41 41

MENU

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Przesyłki krajowe

OFERTA PRZESYŁEK KRAJOWYCH

Wysyłając przesyłki krajowe za pośrednictwem BPS oferujemy możliwość skorzystania z dopasowanego serwisu w konkurencyjnych cenach. Posiadamy szeroki wachlarz usług kurierskich oraz zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, zarówno w zakresie przesyłek kopertowych, paczkowych jak i paletowych. Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, współpracujemy z wieloma uznanymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczki doręczane są terminowo i bezpiecznie.

Transport krajowy realizujemy za pośrednictwem BPS jak i sprawdzonych przewoźników, takich jak DHL, DPD, Fedex, Geis, Rohlig-Suus oraz Poczta Polska. Dodatkowo zamówienia z obrębu Trójmiasta realizujemy samodzielnie za pośrednictwem naszych kurierów BPS. Sprawdź i wybierz usługę najlepszą dla siebie.

Jako firma specjalizujemy się w pośrednictwie zleceń kurierskich pomiędzy naszymi Klientami a kurierami. Wybierając obsługę u nas, zamawia się kuriera z wybranej firmy kurierskiej, która odbiera paczkę i dostarcza ją na czas w określonym terminie. Dodatkowo nadania, jak i doręczenia w obrębie Trójmiasta realizujemy za pośrednictwem naszych kurierów BPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Państwa największym wymaganiom. Co dla innych jest niemożliwe, u nas jest standardem! Wysyłając przesyłki za pośrednictwem BPS masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Przesyłki krajowe standardowo doręczane są następnego dnia roboczego po nadaniu. Dla przesyłek ponadgabarytowych, w przypadku niektórych obszarów określonych za pomocą kodów pocztowych terminy doręczeń mogą się wydłużyć do 2 dni roboczych. Dodatkowo oferujemy transport  z gwarantowaną dostawą do godziny 9:00 i 12:00 oraz w godzinach 18:00-22:00 jak i w sobotę (usługi dostępne na wybrane kody pocztowe).

Za pomocą platformy on-line zamawicie Państwo kuriera w prosty i szybki sposób bez konieczności logowania się, podpisywania umów czy deklarowania liczby wysyłek miesięcznych.
Wystarczy złożyć zamówienie przez naszą stronę internetową www.kurierbps.pl  oraz opłacić ją z wykorzystaniem szybkich systemów płatności. Można również zapłacić poprzez zwykły przelew przesyłając e-mailem potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć procedurę. Sprawdź jakie to proste!

Masz nietypową przesyłkę? Wyślij prośbę o wycenę indywidualną:
Wyślij zapytanie na wyceny@kurierbps.pl ze wskazaniem wagi i wymiarów przesyłki oraz kodów pocztowych Nadawcy i Odbiorcy a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia specjalnej wyceny.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń