Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki kurierskie krajowe

  • Poznań
   pin
  • Gorzów Wielkopolski
   pin
  • Zielona Góra
   pin
  • Kołobrzeg
   pin
  • Koszalin
   pin
  • Słupsk
   pin
  • Szczecin
   pin
  • Gdynia
   pin
  • Sopot
   pin
  • Gdańsk
   pin
  • Elbląg
   pin
  • Olsztyn
   pin
  • Toruń
   pin
  • Białystok
   pin
  • Łódź
   pin
  • Lublin
   pin
  • Wrocław
   pin
  • Opole
   pin
  • Katowice
   pin
  • Kraków
   pin
  • Kielce
   pin
  • Rzeszów
   pin
  • Warszawa
   pin
   

  Wielu z nas nie potrafi już wyobrazić sobie świata sprzed ery usług kurierskich. Wraz z rozwojem tej gałęzi przemysłu w niepamięć odeszły tygodnie oczekiwań na przesyłkę, wątpliwa jakość usług i ginące lub uszkodzone podczas transportu paczki. Obecnie rynek pełen jest firm oraz dostawców, którzy oferują transport małych i wielkogabarytowych przesyłek na terenie Polski. Szukając odpowiedniej firmy kurierskiej, warto zwrócić uwagę na takie aspekty, jak cena przesyłki, dopuszczalny rozmiar, przewidywany czas dostarczenia oraz ubezpieczenie przesyłek. Dopełnienie tych wszystkich warunków daje pewność, że przesyłka szybko i bezpiecznie dotrze pod wskazany adres. Bez względu na to, jakiego rodzaju przesyłka zostanie nadana, nasi kurierzy z największą starannością zadbają o każdy szczegół jej transportu. Firma kurierska BPS należy do liderów w transporcie przesyłek paletowych. Doskonale wiemy zatem, jak sprawić, aby Państwa przesyłka wielkogabarytowa szybko i sprawnie dotarła w miejsce swojego przeznaczenia.

  Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

  Tanie przesyłki krajowe, czyli ceny przesyłek pod lupą

  Cena jest jedną z ważniejszych kwestii, jeśli chodzi o wysyłkę paczek pod dany adres. Należy jednak pamiętać, że cena często idzie w parze z jakością usługi, więc wybierając najtańszą usługę, która nie zebrała jeszcze recenzji użytkowników, narażamy się na ryzyko sporych strat finansowych w przypadku uszkodzenia paczki lub jej zaginięcia. Wybierając tanie przesyłki krajowe, trzeba pamiętać o sprawdzeniu stosunku ceny wysyłki do rozmiaru paczki. Może okazać się bowiem, że pozornie najtańsza usługa nie zawiera w swojej cenie dodatkowych opłat za przesyłki wielkogabarytowe czy ubezpieczenie. Wypadkowa kosztów związanych z pełną usługą kurierską może wynieść nawet kilkukrotność zakładanej ceny. Na szczęście na rynku istnieje Kurier BPS, w którym przesyłanie wielkogabarytowych, paletowych przesyłek odbywa się bez ukrytych kosztów i przy zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa danej przesyłki. Z naszą firmą tanio i szybko można przesłać zarówno rower, jak i paletę z towarem do wybranego sklepu.

  Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

  Kiedy rozmiar ma znaczenie

  Cena usługi kurierskiej zawsze zależy od rozmiaru lub wagi danej przesyłki. W wielu przypadkach takie rozwiązanie generuje duże koszty - szczególnie widoczne jest to w przypadku przesyłek o niestandardowych wymiarach i sporej wadze - przewożenie takiego towaru często jest problematyczne, co odbija się na cenie całej usługi. Wybierając do wysyłki paczek wielkogabarytowych profesjonalistów, nie musisz martwić się o dodatkowe, ukryte koszty, czy rygorystyczne ograniczenia rozmiarów. Firma kurierska BPS umieściła na swojej stronie internetowej www.kurierbps.pl przejrzysty cennik, dzięki któremu w kilka sekund można dowiedzieć się, jaki rozmiar przesyłek można nadać oraz ile wynosi łączny koszt dostarczenia danego towaru. Dzięki naszej firmie można bez żadnych problemów przesłać całą paletę produktów w konkretne miejsce. Nasza firma kurierska do zadań specjalnych pozwoli cieszyć się komfortem i szybkością dostarczania przesyłek paletowych.

  Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

  Doręczamy przesyłkę już w ciągu 1 dnia, bo czas to pieniądz

  Nasz system przesyłowy opiera się na prostocie i szybkości działania. Ze względu na ograniczony obszar działania oraz świetną organizację logistyczną, nasze przesyłki zostają dostarczone do odbiorcy nadzwyczajnie szybko. Zlecając naszej firmie przesłanie nawet całej palety z towarem w godzinach porannych mogą mieć Państwo pewność, że całość dotrze do odbiorcy jeszcze tego samego dnia. O szczegóły zapytaj nasz dział obsługi klienta. Znakiem szczególnym oferowanych przez nas usług kurierskich jest świetna organizacja pracy, dzięki czemu cały transport odbywa się z zachowaniem norm bezpieczeństwa przesyłek oraz w bardzo szybki sposób. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu paczek, nie muszą się Państwo obawiać, że przesyłana paleta z towarem ulegnie uszkodzeniu lub zniszczeniu, ponieważ nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby wszystko odbyło się zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami. W naszej firmie tanie przesyłki krajowe dostarczane w ciągu kilku godzin są standardem. Wykonywane przez naszych kurierów usługi cechują się wysoką jakością, krótkim czasem wykonania oraz oczywiście niską ceną.

  Bezpieczna przesyłka z firmą kurierska BPS

  Usługi kurierskie świadczone przez naszą firmę są na poziomie światowym zarówno w kwestii szybkości dostarczania przesyłek, zakresu gabarytów paczek, jak również bezpieczeństwa przesyłanych materiałów. Nasza firma szczególnie dba o przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa i przewożenia paczek, aby każda przesyłka została dostarczona do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Oprócz standardowych środków bezpieczeństwa, każda z przesyłek kierowanych przez naszą firmę może być ubezpieczona. Dzięki ubezpieczeniu przesyłki mogą Państwo liczyć na zwrot kosztów towaru w przypadku zdarzeń losowych powstałych podczas transportu, np. kolizja drogowa z udziałem transportu kurierskiego. Powierzając nam swoją paczkę mogą być więc Państwo spokojny o jej dalsze losy. Wysłana paczka lub przesyłka paletowa z naszą pomocą szybko i bezpiecznie trafi do miejsca swojego przeznaczenia. Firma kurierska BPS od lat stawia na niską ceną, szybki transport, bezpieczeństwo oraz transport wielkogabarytowych przesyłek, dzięki czemu to najlepszy wybór na rynku.

  Partnerzy

  Wspieramy

   

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

  Zadzwoń