Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD

DPD to jeden z najbardziej cenionych przewoźników. Z jego usług korzysta wiele krajów Europy, w tym Polska, gdzie znajduje się aż 2 tysiące punktów firmy. Firma DPD powstała w 1991 roku, ma więc wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Nasza firma podjęła współpracę z tym przewoźnikiem ze względu na jego nowoczesne podejście do usług i najwyższą jakość obsługi klienta. Pośredniczymy między Tobą a DPD, co wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest atrakcyjny cennik usług, który wynika z regularnie nadawanej dużej liczby paczek. Dzięki nam skorzystasz z niskich cen przesyłek krajowych i międzynarodowych, a także zyskasz pewność bezpiecznego transportu i szybkiego dostarczenia paczki do odbiorcy. Zdecyduj się na usługi kuriera DPD. Skorzystaj z usług firmy za naszym pośrednictwem i ciesz się dostosowanym do Twoich potrzeb terminem dostawy, bez obaw o uszkodzenie przesyłki w transporcie.

DPD - zamów i śledź przesyłki krajowe i zagraniczne

Chcesz nadać kopertę lub paczkę? Zrób to za pośrednictwem naszej strony, ale wcześniej wyceń koszty przesyłki kurierem DPD. Żeby to zrobić, skorzystaj z formularza, w którym prosimy Cię o kilka informacji. Wybierz kraj nadania i doręczenia, wagę przesyłki, jej długość, szerokość i wysokość. Zaznacz także, czy ma ona nieregularny kształt lub niestandardowe opakowanie. Poprosimy Cię również o wybranie terminu doręczenia, które może odbyć się nawet w sobotę. Kiedy wypełnisz wszystkie pola, dowiesz się, jaki jest koszt przesyłki i czy możliwe będzie jej zamówienie. Oczekujesz na kuriera DPD? Skorzystaj z dostępnego na naszej stronie formularza i monitoruj aktualnie położenie paczki. Śledzenie przesyłki DPD jest dzięki nam bardzo proste - wystarczy, że wpiszesz w przeznaczonym do tego miejscu jej numer. Skorzystanie z tego udogodnienia pozwoli Ci zaplanować dzień w taki sposób, żeby odebranie paczki od kuriera DPD było możliwe.

Czym wyróżnia się oferta kuriera DPD?

Cennik kuriera DPD wyróżnia się bardzo atrakcyjną ofertą na przesyłki krajowe i zagraniczne, a dzięki nam kwoty za nadanie paczek dodatkowo będą obniżone. Oferta tego przewoźnika cechuje się też nowoczesnym podejściem do potrzeb klienta indywidualnego i biznesowego. Jedno z najciekawszych rozwiązań przewoźnika stanowią punkty DPD Pickup, których jest w Polsce ponad 2 tysiące. Dzięki nim odbierzesz zamówienie w najdogodniejszym dla Ciebie momencie. Punkty DPD Pickup są odpowiedzią na potrzeby klientów zapracowanych, którzy nie mają możliwości oczekiwania na przesyłkę, nawet jeśli ma się ona pojawić już następnego dnia. Oferta przewoźnika obejmuje również usługi ekspresowych przesyłek międzynarodowych, które docierają aż do 220 krajów w bardzo szybkim tempie. Kurier DPD nie zapomina też o małych firmach. Przygotowana dla nich oferta to miesięczny abonament wyróżniający się wieloma zaletami, wśród których znajduje się usługa Predict. Opcja ta umożliwia dostarczenie odbiorcy paczki w dogodnym dla niego momencie.

Zamów kuriera DPD za naszym pośrednictwem!

Oferujemy Ci zamówienie kuriera DPD za naszym pośrednictwem. Dlaczego warto skorzystać z tej usługi? Dzięki udanej współpracy z cenionym od lat przewoźnikiem, możemy Ci zaproponować atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych, ale to nie jedyny powód, dla którego warto nas wybrać jako pośrednika. Zapewniamy Ci również terminowe dostarczenie przesyłki, a w niektórych lokalizacjach gwarantujemy dostawę do godziny 9:00 lub 12:00, a także w soboty. Dzięki nam zyskasz łatwy kontakt z kurierem DPD, żeby omówić z nim odebranie paczki. Z łatwością nadasz także przesyłki międzynarodowe, które zostaną dostarczone do bezpiecznie do odbiorcy i w możliwie najkrótszym czasie. Do zamówienia kuriera DPD wystarczy Ci nasza platforma, z której korzystanie jest naprawdę proste. Przesyłkę opłacisz tradycyjnym przelewem, bądź systemem szybkich płatności.

Zadbaliśmy o możliwość udzielenia Ci fachowej pomocy, dlatego w razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń