Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe lotnicze

OFERTA PRZESYŁEK MIĘDZYNARODOWYCH LOTNICZYCH

Przesyłki międzynarodowe lotnicze to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych środków transportu. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie przesyłki transport drogą lotniczą będzie najlepszym wyborem! Usługi realizujemy o zasięgu globalnym ściśle według określonych norm,  przepisów i specyfikacji zleceniodawcy. Transport międzynarodowy lotniczy realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych przewoźników, takich jak DHL oraz UPS. Sprawdź szeroki zakres usług przesyłek lotniczych dostępnych w naszej ofercie i wybierz usługę najlepszą dla siebie.

Dzięki naszym usługom przesyłki międzynarodowe lotnicze mogą szybko i skutecznie dotrzeć do ponad 220 krajów na całym świecie. Koszt transportu oraz czas dostawy uzależniony jest od kraju nadania i doręczenia przesyłki. Przesyłki realizowane w ekonomicznym frachcie lotniczym dostarczane są do większości krajów europejskich w ciągu 2 dni roboczych. Dodatkowo oferujemy transport  z gwarantowaną dostawą do godziny 9:00 i 12:00 oraz w sobotę (usługi dostępne na wybrane kody pocztowe).

Opłata za przystąpienie do odprawy celnej w przypadku dostawy realizowanej poza Unię Europejską jest zawsze w cenie – nie zaskoczą Państwa żadne dodatkowe koszty. Korzystając z BPS nie muszą się Państwo martwić o dokumenty do odprawy celnej. Prześlemy Państwu wszelkie niezbędne dokumenty i pomożemy w szybki i prosty sposób przejść przez formalności związane z odprawą celną.
 

Wyślij prośbę o wycenę indywidualną:
Dla zagranicznych przesyłek ponadgabarytowych przygotowujemy oferty indywidualne.
Wyślij zapytanie na wyceny@kurierbps.pl ze wskazaniem wagi i wymiarów przesyłki oraz kodów pocztowych Nadawcy i Odbiorcy a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia specjalnej wyceny.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń