Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki międzynarodowe

Firma istnieje na rynku od 1998 roku i przez lata zyskała grono stałych klientów. Dzięki współpracy z różnymi przedsiębiorstwami transportowymi w całym kraju i za granicą nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Proponujemy serwis lokalny i krajowy, zagraniczny, drogowy oraz lotniczy i morski. Dzięki najnowocześniejszym systemom i rzetelnym pracownikom jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę nawet na następny dzień. Pracujemy też w nietypowych godzinach, a nasi klienci mogą wybrać konkretną godzinę dostarczenia paczki, nie tylko w dni robocze, ale także w soboty. Odbiorcy czy nadawcy mogą dopasować termin dostarczenia, zgodnie ze swoimi preferencjami. Podpisując z nami umowę o współpracy, istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego na podstawie faktury VAT z odroczonym terminem płatności nawet do 14 dni. Wprowadzamy do branży nowe standardy, gdyż zależy nam na tym, by nasi klienci korzystając z naszych usług, mieli pewność, że wybierają najlepszego dostawcę. Przesyłki kurierskie, tak krajowe jak i międzynarodowe, to nasza praca, ale również pasja, z którą wiąże się poczucie misji. Wszak, na każdą nadaną paczkę, ktoś czeka, prawda?

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Przesyłki międzynarodowe lądowe

Przesyłki międzynarodowe drogowe realizowane są we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz na terenie Szwajcarii i Norwegii. Transport jest przeprowadzany przy współpracy z największymi przewoźnikami z kraju oraz przedsiębiorstwami spedycyjnymi. Doręczenie przesyłki przebiega bardzo sprawnie i może ona dotrzeć do adresata nawet drugiego dnia. Wszystko jednak zależy od kraju, do którego ma ona trafić. Wybierając taką formę, możemy być pewni, że nasza paczka bezpiecznie dotrze do adresata. Warto dodać, że nie jest to kosztowne, jednak wszystko zależy od kraju i gabarytów paczki. Płynność transportu drogowego jest uzależniona od wielu czynników, zaczynając na ruchu na drogach, a kończąc na wydajności i efektywności w przyjmowaniu przesyłek oraz koordynowaniu ich podróży. Dlatego właśnie, by wyeliminować ewentualne przestoje czy problemy z dostarczeniem paczki, decydujemy się na współpracę jedynie z najlepszymi firmami, które dokładają wszelkich starań, by jakość oferowanych usług była najwyższa.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

 

Przesyłki międzynarodowe lotnicze

Przesyłki lotnicze to jeden z najszybszych sposobów dostarczenia towaru do adresata, a jednocześnie najbardziej bezpiecznych. Biorąc pod uwagę statystyki, niezwykle rzadko zdarzają się wypadki lotnicze. Znacznie częściej dochodzi do kolizji samochodów. Międzynarodowa poczta lotnicza staje się coraz bardziej popularna i cieszy się coraz większym zaufaniem wśród klientów. Wybierając tego rodzaju usługę, można nadać nie tylko paczki dużych gabarytów, ale również listy. Transport lotniczy odbywa się według ścisłych wytycznych klienta, a firma korzysta z pomocy tylko znanych marek - DHL oraz UPS, a docieramy do ponad 220 krajów na całym świecie. Czas realizacji oraz koszty uzależnione są od tego do jakiego kraju ma być wysłana przesyłka oraz jakich jest gabarytów. Na życzenie klientów istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłek. Cena uzależniona jest z reguły od wymiarów i od wartości towaru. Firma zapewnia też wycenę kosztów celnych - jeśli przesyłka ma trafić do kraju spoza Unii Europejskiej.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Transport morski

Ten typ transportu doskonale sprawdzi się w przypadku nadania dużej przesyłki i niekoniecznie naszym priorytetem jest czas jej dostarczenia, bowiem transport wodny jest nieco wolniejszym sposobem doręczenia towaru. Koszty dostarczenia przesyłki są zależne od jego gabarytów oraz miejsca, do którego ma dotrzeć. Firma indywidualnie wycenia taką usługę, wystarczy wcześniej o to poprosić. Do przewozu towaru używa się wyspecjalizowanych statków, dzięki czemu mamy gwarancję, że przesyłka w sposób bezpieczny zostanie wręczona adresatowi. Decydując się na taki rodzaj przesyłki naszego towaru, możemy wysyłać całe kontenery bądź drobniejsze rzeczy. Warto też ubezpieczyć przesyłkę, a dodatkowo zadbać o kompleksową dostawę. Kiedy nasza paczka dotrze już na ląd - odbierana jest przez firmę kurierską i dostarczana od razu do adresata. Przesyłki morskie uchodzą za jedną z najbardziej bezpiecznych form transportowania towaru. Istotną kwestią jest przestrzeganie przepisów celnych - wówczas mamy pewność, że nasza przesyłka nie zostanie cofnięta.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy z nas pragnie, aby jego przesyłka dotarła do adresata w stanie nienaruszonym. W naszej firmie kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo. Spełniamy wszelkie normy oraz zatrudniamy profesjonalistów. Warto podkreślić, że współpracujemy z największymi przewoźnikami i firmami, które od lat zajmują się dostarczaniem paczek. To takie znane marki, jak: DHL, DPD, FedEx czy GLS. Kiedy budowaliśmy nasze imperium, byliśmy niewielkim przedsiębiorstwem na Pomorzu - teraz ufają nam najwięksi. Mamy również koncesję Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej na wykonywanie usług pocztowych. W życiu codziennym przyświeca nam parę haseł, a są to: bezpieczeństwo, solidność oraz jakość. W ten sposób działamy. Zależy nam na tym, by przesyłki naszych klientów zawsze docierały do adresatów, minimalizujemy ryzyko uszkodzenia paczek w transporcie i dbamy o wysoką jakość obsługi bezpośredniej. Jesteśmy gotowi na wszystkie wyzwania stawiane przed nowoczesnymi firmami kurierskimi i towarzyszy nam przekonanie, że w pełni im sprostamy.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń