Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie do Niemiec

Kiedy zależy nam na szybkim i tanim sposobie na wysłanie paczki za granicę, to idealnie do tego nadają się przesyłki kurierskie. Nasza firma BPS pozwala na sprawne i szybkie wysłanie paczki z każdego rejonu Polski do każdego miejsca w sąsiednich Niemczech. Od wielu lat pośredniczymy w przesyłkach, zaufało nam spore grono klientów. Dla większej pewności realizacji powierzonego nam zadania współpracujemy z największymi firmami przewozowymi w Europie np. DPD, GLS, UPS, Rohlig-Suus, DHL oraz wiele innych sprawdzonych przez nas spedytorów. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą być pewni, że każda powierzona nam przesyłka, dojedzie w wyznaczone miejsce w Niemczech. Bez problemu wysyłamy koperty, zwykłe paczki, jak i trudniejsze większe ładunki, np. transport palet. Posiadamy bardzo kompleksową ofertę oraz atrakcyjnie niskie ceny. Nasi pracownicy zrobią wszystko, żeby każda powierzona nam przesyłka dojechała na miejsce. Będą zapewniać wsparcie logistyczne i monitorować ją na każdym etapie transportu.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Jak nadać przesyłkę do Niemiec

Nadanie przesyłki w naszej firmie BPS jest niezwykle proste i bardzo szybkie. Nasza strona internetowa udostępnia wszystkie potrzebne dokumenty, informacje, dokładny regulamin oraz formularz. Wystarczy wypełnić go dokładnie według podanej instrukcji. Kiedy już wszystko wypełnimy, będzie trzeba dokonać opłaty. Można to zrobić na wiele sposobów, za pomocą serwisów typu PayU, PayPal lub wykonując standardowy przelew międzybankowy. Środki na koncie mogą przyjść z opóźnieniem, wystarczy wtedy wysłać potwierdzenie opłaty, znacząco przyspiesza to całą procedurę. Nie ma potrzeby podpisywania dodatkowych umów ani deklaracji z liczbami paczek na przestrzeni miesiąca. W zależności od konkretnej firmy może być konieczne wydrukowanie listu przewozowego. Część spedytorów wysyła kuriera już posiadającego list lub oferuje możliwość wypisania go na miejscu ręcznie w obecności nadawcy. Co może wiązać się z dodatkową opłatą w granicach od 2 do 20 złotych. Po wszystkich formalnościach kurier zabiera naszą paczkę, która powinna dojść od 2 do 5 dni roboczych.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Zapakowanie i zabezpieczenie paczki

Wszystkie przesyłki do Niemiec, które zabierze nasz firma kurierska, muszą być odpowiednio spakowane. Trzeba je wkładać do opakowań, które nie pozwolą na wypadnięcie całej zawartości. Ciężar musi być równomiernie rozłożony, ciężkie rzeczy powinny być na samym dnie. Warto unikać luzów, mogących spowodować przemieszczanie się i zniszczenie przedmiotów. Idealny jest klasyczny karton w kształcie prostopadłościanu. Bardzo kruche elementy wymagające dodatkowej ochrony najlepiej owinąć folią bąbelkową. Mniejsze przesyłki wystarczy wrzucić do koperty bąbelkowej. W przypadku niestandardowych przesyłek wszystkie muszą posiadać stosowne oznaczenie np. zawierające szklaną zawartość. Te o bardzo nieregularnych kształtach należy schować do pudełka i jeżeli zachodzi taka potrzeba, to wypełnić wszystkie luzy. Przesyłki paletowe i wielkogabarytowe muszą być szczególnie zabezpieczone przed zniszczeniem. Towar na palecie należy układać ze wszystkimi wytycznymi od najcięższego do najlżejszego, a także nie mogą wystawać poza paletę. Tak dobrze zabezpieczony pakunek można śmiało wysyłać.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Ceny przesyłek do Niemiec.

Wszystkie paczki wysyłane do Niemiec są rozliczane indywidualnie, szczególnie transport ponadgabarytowy. Cena zależy od kilku czynników takich jak, waga, wymiary i typ serwisu, na jaki się zdecydujemy. Znaczenie ma również miejsce w Niemczech, do którego ma być doręczona nasza paczka. Obowiązuje nasz cennik firmowy BPS, a także cennik wszystkich kontrahentów, którzy z nami współpracują. Dodatkowo na wysokość opłaty wpływają takie usługi jak wybór godzin, w jakich ma być doręczona przesyłka, dostarczenie do rąk własnych i potwierdzenie doręczenia w postaci kopii listu przewozowego. Najlepiej skontaktować się z naszymi doświadczonymi oraz pomocnymi pracownikami. Podając wszystkie wymagane dane, kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, wycenią i pomogą wybrać odpowiednią ofertę. Istnieje możliwość zakupienia specjalnego ubezpieczenia przesyłki oraz pozadresowanie, aby kurier mógł dostarczyć zamówienie na adres inny, niż ten, który widnieje w liście przewozowym. Nie wahaj się długo, skorzystaj z naszej oferty.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń