Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie do Wielkiej Brytanii

Nasza firma kurierska BPS działa na rynku od 1998 roku, zajmując się przewozem paczek nie tylko na terenie naszego kraju, ale również za granicą. Cały czas zbieramy bardzo dobre opinie wśród wielu klientów, którzy zaufali nam, z chęcią korzystają ponownie z naszych usług. Do Państwa dyspozycji będą oddani nasi uzdolnieni i zaangażowani pracownicy, którzy będą czuwać na każdym etapie realizacji zamówienia. Dla większej efektywności współpracujemy z najlepszymi spedytorami jak: DHL, UPS, DPD, GLS oraz Rohling-Suus. Pozwala to na przezwyciężenie nawet najtrudniejszych zadań logistycznych, jakie mogą się pojawić w drodze. Zajmujemy się zwykłą przesyłką kopert, normalnych paczek, a także transportem na paletach i specjalnym ponadgabarytowym. Oferujemy swoje doświadczenie i profesjonalizm w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy, że każda paczka dotrze bezpiecznie do wyznaczonego jej miejsca.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Zamówienie kuriera do Wielkiej Brytanii

W jaki sposób wysłać paczkę do Anglii. Jest to bardzo proste, może to zrobić każdy i nie zajmie to wiele czasu. Najpierw trzeba wejść na naszą stronę internetową, gdzie znajdziemy szczegółowy regulamin oraz obowiązujący cennik. Trzeba wejść w specjalną zakładkę, gdzie znajduje się dedykowany do tej usługi formularz. Należy go uważnie wypełnić, podając wszystkie potrzebne dane oraz akceptując regulamin. Po wszystkim trzeba przejść do dokonywania płatności, co można zrobić na kilka sposobów. Pierwszy to korzystanie z serwisów płatniczych PayPal lub PayU, drugi to standardowy przelew międzybankowy. Gdyby doszło do opóźnienia w płatności, ze względu na godziny zaksięgowania w bankach, wystarczy wysłać do nas potwierdzenie przelewu. Znacznie to przyspieszy proces zamawiania kuriera. Nie ma potrzeby podpisywania umowy lub wysyłania deklaracji z ilością paczek wysyłanych w ciągu całego miesiąca. Część przewoźników podjeżdża już z wypełnionymi listami przewozowymi, jednak są jeszcze firmy, które robią to na miejscu.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Jak zabezpieczyć paczkę lub większą przesyłkę?

Po zamówieniu kuriera do Wielkiej Brytanii, trzeba przygotować przesyłkę do podróży, co spada na barki klientów. Małe przedmioty można śmiało wrzucić do bąbelkowej koperty, większe do kartonów. Najlepiej, gdyby kartony były w kształcie prostopadłościanu lub zbliżonym. W przypadku palet towar nie może wystawać poza jej obrys. Druga sprawa to ciężar, najcięższe lądują na samym dnie, a najlżejsze i kruche - na wierzchu. Uniemożliwi to zniszczenia i deformacji paczki. W pudełkach trzeba unikać również zbędnych luzów, dzięki czemu przedmioty w czasie jazdy nie będą się przemieszczać i unikną obtłuczeń. Kartony oraz paletę należy zabezpieczyć czarną folią, oraz taśmą klejącą, żeby zapobiec niespodziewanemu otwarciu lub zsunięciu się z palety. Szklane oraz mniej trwałe elementy zalecamy otoczyć folia bąbelkową i umieścić nalepkę informacyjną na wierzchu opakowania. Jeżeli zastosują się Państwo uważnie do wszystkich zasad, to paczka dojedzie na miejsce bezpiecznie, bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Przesyłka kurierska do Wielkiej Brytanii - co jeszcze warto wiedzieć

Od wielu lat zajmujemy się działalnością przewozową, dlatego gwarantujemy należyte wykonanie usługi po bardzo dobrych stawkach. Paczka dotrze w każde miejsce na terenie wysp Brytyjskich w czasie od 2 do 5 dni roboczych. Kwestia ceny jest zależna od kilku parametrów. Ważna jest waga oraz wymiary paczki, dodatkowo trzeba wybrać rodzaj serwisów, który różni się czasem dotarcia do miejsca docelowego. Istnieje możliwość zamówienia usług specjalnych jak ubezpieczenie od niespodziewanych wypadków, dostarczenie do adresata o określonej porze dnia oraz odesłanie podpisanego listu przewozowego. Dla omówienia dokładnych kosztów, jakie możemy ponieść, warto zadzwonić na naszą infolinię. Tam odpowiedzialny za to pracownik udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń