Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie do Czech

Jeśli zależy Państwu na bardzo szybkim, bezpiecznym, a także tanim sposobie na przesłanie paczki do Czech, warto skorzystać z oferty naszej firmy kurierskiej BPS. Od wielu lat specjalizujemy się w realizowaniu przewozów przesyłek nie tylko na terenie całego kraju, ale również za granicą. Dla zapewnienia dostarczenia przesyłek kurierskich do Czech współpracujemy z szeregiem dużych firm spedycyjnych, jak np. DHL, DPD, GLS, UPS oraz Rohling-Suus. Dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Przesyłamy koperty, małe lub średnie paczki, transporty paletowe i przesyłki ponadgabarytowe. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci dobrze wiedzą, że jesteśmy w stanie wysłać towar w każdy zakątek Czech. Dodatkowo nasi pracownicy w pełni angażują się w powierzone zadanie, monitorując i rozwiązując ewentualne problemy, które mogą pojawić się na różnych etapach transportu.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

W jaki sposób nadać przesyłkę do Czech?

Tak naprawdę nie ma nic prostszego, zajmie to bardzo mało czasu. Wystarczy na naszej stronie internetowej wejść w odpowiednią zakładkę. Tam znajdą Państwo wszystkie wymagane dokumenty, obostrzenia oraz potrzebne informacje. Trzeba wypełnić formularz zgodnie z podaną instrukcją. Oferujemy kilka możliwości, poprzez skorzystanie z serwisów płatniczych PayU lub PayPal. Możemy również zrealizować zwykły przelew międzybankowy. W przypadku opóźnień po dokonaniu wpłaty środków wystarczy wysłać na e-mail potwierdzenie, co znacznie przyśpieszy całą procedurę. Nie ma tu żadnych umów ani deklaracji ilości wysyłanych paczek w ciągu całego miesiąca, wystarczy sam formularz. Część firm spedytorskich wysyła kurierów z przygotowanym listem przewozowym, choć czasami może być konieczne jego wydrukowanie. W takim przypadku istnieje szansa wypełnienia listu na miejscu ręcznie, co może się wiązać z dodatkową opłatą. Sama przesyłka dojdzie w ciągu 2-5 dni do adresata.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Jak zabezpieczyć przesyłkę do Czech

Przesyłki do Czech, które podejmie nasza firma kurierska BPS, muszą być odpowiednio zabezpieczone. W przypadku małych elementów wystarczy wrzucić je do koperty bąbelkowej. Dla większych paczek najlepiej użyć klasycznego, kartonowego opakowania w kształcie prostopadłościanu. Przedmioty trzeba rozłożyć równomiernie: najcięższe i najtrwalsze na samym dnie. W przypadku tych bardzo kruchych należy je zabezpieczyć folią bąbelkową. Najlepiej również wypełnić całą pustą przestrzeń, żeby w czasie transportu nie ruszały się i nie uległy zniszczeniu. Paczkę należy zakleić taśmą klejącą lub owinąć czarną folią, żeby uniemożliwić jej otwarcie. Trzeba również pamiętać o naklejeniu stosownych oznaczeń, jak np. “uwaga przedmioty kruche” czy “otwierać z tej strony”. W przypadku artykułu z bardzo nieregularnym kształtem trzeba zadbać o odpowiednio duże opakowanie i zabezpieczenie przed zbędnym luzem. Przesyłkę paletową obowiązuje podobna zasada, rzeczy mają być ułożone od najcięższych do najlżejszych i nie mogą wystawać poza obrys palety.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Koszty i informacje dodatkowe

Każda przesyłka wysyłana z Polski do Czech jest rozliczania indywidualnie w zależności od parametrów, jakie posiada. Do takowych należą waga paczki, jej wymiar i typ oferty, na jaką się Państwo zdecydują. Można skorzystać z usług dodatkowych, jak doręczenie o danej porze dnia np. wieczór lub popołudnie, dostarczenie do rąk własnych czy potwierdzenie poprzez zwrot podpisanego listu przewozowego. Po więcej konkretnych informacji na temat ceny najlepiej skontaktować się z naszymi pracownikami. Nasi uzdolnieni specjaliści za pomocą potrzebnych informacji, kodów pocztowych nadawcy i odbiorcy, pomogą wybrać odpowiedni pakiet oraz podadzą konkretną stawkę za przewóz. Zapewnią Państwu również fachowe wsparcie merytoryczne podczas nadawania przesyłki za granicę naszego kraju. Obowiązuje nie tylko cennik BPS, ale także ten od kontrahentów współpracujących z naszą firmą. Na wypadek niespodzianek na trasie warto zainteresować się ubezpieczeniem przesyłki lub transportu.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń