Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie na Słowację

Nasz firma kurierska BPS to gwarancja świetnie wykonanej usługi w bardzo niskich cenach. Działamy od 1998 roku i od tego czasu zaufała nam bardzo duża liczba klientów, którzy cały czas chętnie korzystają z naszych usług. Nasi w pełni wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zadbają o to, żeby paczka dotarła bezpiecznie do wyznaczonego adresata. W razie wystąpienia problemów są w stanie rozwiązać każdy problem, jaki tylko może się pojawić w trakcie realizacji zlecenie. Od początku naszego powstania, współpracujemy z najważniejszymi firmami spedytorskimi jak: DHL, GLS, UPS, DPD oraz Rohling-Suus. Pozwala nam to na zrealizowanie nawet najtrudniejszych zadań logistycznych. Zajmujemy się przesyłką małych kopert, zwykłych paczek, transportu paletowego, a także specjalnego ponadgabarytowego. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwolą na szybkie dotarcie przesyłki w każdy zakątek naszego południowego sąsiada. Jeśli zdecydują się Państwo powierzyć swoją przesyłkę na Słowację, to na pewno będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Jak zamówić kuriera na Słowację

Jest to niewiarygodnie łatwy proces, który wymaga tylko paru kliknięć, zajmując przy tym bardzo niewiele czasu. Wystarczy wejść na naszą oficjalną stronę internetową i skorzystać z przeznaczonego formularza. Na stronie znajduje się również cennik oraz obowiązujący regulamin usług, z którym należy się zapoznać. Po wypełnieniu odpowiednich danych w formularzu przechodzimy do wyrażenia koniecznych zgód oraz płatności za usługę kurierską. Można skorzystać z trzech różnych form płatności. Specjalnie dedykowane serwisy PayU i PayPal oraz standardowy przelew międzybankowy. Jeżeli płatność nie zostanie zrealizowana ze względu na godziny zaksięgowania, wystarczy odesłać potwierdzenie dokonania przelewu. Przyśpieszy to stanowczo całą procedurę. Część firm kurierskich korzysta już z wypełnionych list przewozowych. W przypadku ich braku można ją samodzielnie wydrukować albo wypełnić na miejscu odbioru paczki. Może to jednak równać się z dodatkową opłatą od 2 do 20 złotych. Usługa nie wymaga dodatkowego podpisywania umów czy deklaracji ilości paczek do wysłania w ciągu całego miesiąca.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Zabezpieczenie przesyłki kurierskiej na Słowację

Dalszy etap przygotowywania przesyłki polega na jej odpowiednim zapakowaniu i zabezpieczeniu. Pozwoli to na bezpieczne dotarcie przesyłki w nienaruszonym stanie do miejsca docelowego na terenie Słowacji. Najmniejsze przedmioty wrzucamy do zwykłych kopert bąbelkowych. Duża ilość i przedmioty o większych gabarytach pakujemy do pudełek kartonowych, idealny kształt to prostopadłościan. W przypadku palet przesyłka musi mieć odpowiednią wysokość oraz nie wystawać poza jej obrys. Kolejna zasada wymaga, aby najcięższe przedmioty znajdowały się na samym spodzie, te najlżejsze muszą wylądować na wierzch. Jeżeli przedmiot ma niestandardowy kształt oraz jest bardzo kruchy, należy go dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową i zadbać o brak luzów. Tak ułożony pakunek zabezpieczamy czarną folią do owinięcia, a także taśmą klejącą, która uniemożliwi wypadnięciu całej zawartości. Należy również pamiętać o dodatkowych informacjach w postaci nalepek jak miejsce otwarcia, zakaz odwracania czy szklane przedmioty. Tak zabezpieczoną przesyłkę, może bez problemu odebrać zamówiony kurier.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Dodatkowe informacje o przesyłkach z Polski do Słowacji

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu logistycznemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie i dostarczyć je w każdy zakątek Słowacji. W zależności od wybranej usługi paczka dotrze od 2 do 5 dni. Istnieje możliwość umówienia godziny oraz pory dnia, o jakiej ma dotrzeć do wyznaczonego adresata. Nasz cennik jest zależy od cenników firm spedycyjnych, z którymi ściśle współpracujemy oraz od wagi i wymiarów konkretnej paczki. W razie wątpliwości zawsze można zadzwonić na naszą infolinię. Tam nasza doświadczona kadra pracowników udzieli wszystkich konkretnych informacji i pomoże doradzić w wyborze pakietu. Oferujemy również dodatkowe usługi jak ubezpieczenie przesyłki, zwrot listu przewozowego dla potwierdzenia odbioru przez adresata. Wierzymy, że jesteśmy w stanie przekonać Cię do powierzenia nam twojej przesyłki. Potrafimy rozwiązać każdy problem logistyczny oraz oferujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne rynkowe stawki. Znamy się na tym naprawdę dobrze. Realizujemy zlecenia dla firm oraz osób prywatnych.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń