Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie do Francji

Jeśli chcą Państwo nadać przesyłkę do Francji, to warto wybrać najlepszą firmę kurierską, której usługi charakteryzują się doskonałą jakością oraz konkurencyjną ceną. Z Kurierem BPS wyślą Państwo paczkę do dowolnego regionu Francji bez obaw o jej bezpieczeństwo i z gwarancją szybkiego doręczenia do adresata. Działamy już od 1998 roku na rynku, ciesząc się bardzo dobrą opinią i uznaniem wśród klientów, którzy dalej korzystają z naszych usług. Jesteśmy w stanie bardzo sprawnie i szybko wysłać transport z każdego miejsca na terenie naszego kraju do dowolnej lokalizacji we Francji. Nasi zdolni pracownicy zadbają o przesyłkę przez wszystkie etapy, jakie będzie przechodzić. Są w stanie rozwiązać każdy problem logistyczny, jaki pojawi się na drodze. Warto wspomnieć, że współpracujemy z dużymi firmami spedycyjnymi jak DHL, DPD, GLS, UPS czy Rohling-Suus. Dzięki temu mamy pewność, że każda powierzone nam zlecenie zostanie zrealizowane w 100%. Zapewniamy przewóz kopert, zwykłych paczek, transportu paletowego oraz większe i trudniejsze ładunki ponadgabarytowe. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych dla naszych klientów cenach. Oferujemy stały kontakt oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

W jaki sposób zamówić taniego kuriera do Francji?

Nie ma chyba prostszej rzeczy na świecie. Wystarczy skorzystać z naszej oficjalnej strony internetowej, która zawiera wszystkie potrzebne informacje oraz dokumenty, konieczne do realizacji zadania. Należy wejść w specjalny formularz, wypełnić puste pola odpowiednimi danymi, a następnie przejść do sekcji, w której możliwe jest opłacenie przesyłki. Można tego dokonać na kilka różnych sposobów, logując się prosto ze strony na serwisy płatnicze PayU oraz PayPal lub korzystając z trzeciej opcji standardowych przelewów międzybankowych. W przypadku wystąpienia opóźnień przy transferze środków wystarczy wysłać potwierdzenie dokonania transakcji. Wszystko to bez zbędnego podpisywania umów czy deklaracji ilości wysyłanych paczek w całym miesiącu, wystarczy sam formularz. W większości firm spedycyjnych kurierzy docierają do nadawcy już z wypełnionym listem przewozowym. Jednak w niektórych przypadkach będzie trzeba takowy wydrukować albo wypełnić ręcznie na miejscu. Wypełnienie listu ręcznie może wiązać się z opłatą dodatkowo w przedziale od 2 do 20 złotych.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Zabezpieczenie przesyłek kurierskich

Odpowiednie zabezpieczenie przesyłki do Francji spada na barki klienta. Nie jest to jednak skomplikowane. Trzeba się jedynie trzymać kilku podstawowych zasad, które zapewnią bezpieczny transport pakunku do adresata. Małe przedmioty można wrzucać do kopert wyłożonych bąbelkami. Do większych przesyłek przyda się klasyczny karton w kształcie prostopadłościanu. Na samym dnie trzeba ułożyć ciężkie rzeczy, na wierzchu te najlżejsze oraz mogące łatwo się rozpaść. Warto wypełnić zbędne luzy, dzięki temu nie dojdzie do zbędnych deformacji czy obtłuczeń. Szklane elementy najlepiej otoczyć folią bąbelkową. Zamknięte pudełko należy zabezpieczyć czarną folią i taśmą, żeby nie dopuścić do otwarcia w czasie transportu. Te same zasady dotyczą przesyłek paletowych i tych ponadgabarytowych, muszą być zabezpieczone przed ewentualnymi zniszczeniami, jakie mogą wystąpić. Dodatkowo towar na palecie nie może wystawać poza jej obrys i musi być do niej mocno przytwierdzony, żeby uniemożliwić zsuwanie się. Tak zabezpieczoną paczkę kurier może bezpiecznie zabrać ze sobą w drogę.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Tani kurier do Francji dodatkowe informacje

Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że oferujemy gwarancję najwyższej jakości usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Doręczenie paczki do Francji może trwać od 2 do 5 dni, w zależności od pakietu jaki zamówimy. Koszt przesyłki zależny jest od kilku ważnych parametrów. Jest to waga, wymiary i wspomniany wcześniej pakiet jaki wybierzemy. Dodatkowo można poprosić o dodatkowe usługi, jak dostarczenie do adresata w określonej godzinie, wręczenie do rąk własnych czy potwierdzenie odebrania przesyłki w postaci kopii listu przewozowego. Warto również zainteresować się ubezpieczeniem, dzięki któremu nie zaskoczą nikogo niespodziewane wydarzenia jakie mogą wystąpić w drodze. Oprócz obowiązującego cennika naszej firmy kurierskiej BPS, liczą się też ceny usług jakie oferują nasi kontrahenci z którymi współpracujemy.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń