Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie do Szwecji

Nasza firma kurierska BPS jest Polskim usługodawcą, który działa już od 1998 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala dostarczyć przesyłkę w dowolne miejsce na terenie Szwecji. Posiadamy całe grono zadowolonych klientów, które cały czas powierza nam swoje przesyłki. Nasza doświadczona i wyszkolona kadra pracowników zadba o to, aby zlecenie było wykonane jak należy. Będą czuwać na każdym etapie realizacji zadania, będąc w stanie rozwiązać każdy problem logistyczny, jaki pojawi się trakcie. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi jak DHL, GLS, UPS, DPD oraz Rohling-Suus. Dzięki temu każde niespodziewane wydarzenie oraz warunki na drodze nie będą stanowić dla nas żadnego problemu. Realizujemy przewóz zwykłych paczek kopertowych, przesyłek, transport palet oraz ponadgabarytowy. Wszystko to dajemy w bardzo atrakcyjnych cenach, a także zapewniamy, że nie ma takiego miejsca na terenie Szwecji, do którego nie dotrzemy. Zrobimy wszystko, żeby Państwa paczka dotarła szybko, cało i bezpiecznie.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Zamówienie paczki do Szwecji

Skorzystanie z naszych usług jest bardzo proste i zajmuje bardzo mało czasu. Wystarczy wejść na naszą oficjalną stronę internetową, kliknąć odpowiednią zakładkę, gdzie umieściliśmy odpowiedni formularz. Znajduje się tu również cennik i szczegółowy regulamin naszych usług. Trzeba go wypełnić bardzo uważnie, wpisując wszystkie wymagane dane, a także zaznaczyć konieczne zgody oraz akceptację regulaminu usług. Aby dokonać płatności, wystarczy skorzystać z dwóch serwisów płatniczych PayU lub PayPal. Zawsze można zdecydować się na zwykłą płatność przelewem międzybankowym. Gdyby płatność uległa opóźnieniu, wystarczy wysłać potwierdzenie wpłaty, co stanowczo przyśpieszy całą procedurę. Większość firm kurierskich wysyła kurierów już z wypełnionymi listami przewozowymi. Zawsze istnieje możliwość samodzielnego wydrukowania lub wypełnienia jej na miejscu, co jednak może się wiązać z dodatkową opłatą od 2 do 20 złotych. Nie ma konieczności podpisywania dodatkowych umów czy wysyłania deklaracji o ilości nadesłanych paczek.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Jak przygotować przesyłkę do Szwecji

Po wypełnieniu wszystkich koniecznych formalności i dokonaniu opłaty trzeba przygotować przesyłkę. Wszystko to według prawa spada na barki klienta. Żeby paczka dotarła w całości i bezpiecznie do adresata, trzeba zastosować się do kilku podstawowych zasad. Małe elementy wystarczy wysłać za pomocą prostej koperty bąbelkowej. Do większych rzeczy używamy zwykłych kartonów, najlepiej w kształcie prostopadłościanu. Większe przesyłki z dużą ilości rzeczy wysyłamy za pomocą palety drewnianej lub plastikowej. Obowiązuje zasada, najcięższe rzeczy lądują na samym spodzie, te najlżejsze i najbardziej kruche stawiamy na wierzchu. Warto również zadbać o brak luzów, dzięki temu konstrukcja będzie stabilna i nie ulegnie zniszczeniu w trakcie transportu. Całość zabezpieczamy czarną folią i taśmą klejącą, dodatkowo naklejając naklejki informujące o miejscu otwarcia lub kruchych przedmiotach. Każda osoba, która sumiennie zastosuje się do wspomnianych zasad, będzie miała pewność, że jej przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie do swojego miejsca docelowego.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Paczka do Szwecji, co jeszcze warto wiedzieć

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży logistycznej żadne wyzwanie nie stanowi dla nas problemów. Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Szwecji. Nasi wykwalifikowani pracownicy dopilnują, aby zlecenie było wykonane należycie w stu procentowych. Cennik BPS jest połączony z cennikiem firm spedycyjnych, z którymi ściśle współpracujemy. Koszt usługi jest zależny od kilku ważnych cenników. Ważna jest waga i wymiary paczki, a także typ serwisu, jaki wybierzemy. Który uzależnia czas dotarcia przesyłki w wyznaczone miejsce. Zazwyczaj trwa to od 2 do 5 dni. W razie wątpliwości można zadzwonić na naszą infolinię, gdzie pomocny pracownik udzieli wszystkie potrzebne informacje. Oferujemy również usługi dodatkowe jak ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń, dostarczenie paczki o określonych godzinach lub porach dnia oraz odesłanie listu przewozowego jako potwierdzenie odbioru. Warto powierzyć nam swoją paczkę, zrobimy wszystko, żeby dotarła szybko, bezpiecznie do dowolnego miejsca w Szwecji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń