Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE KURIER ROHLIG SUUS

Firma Rohlig Suus powstała w 1852 roku i początkowo świadczyła usługi transportowe i spedycyjne. Z początkiem 1880 roku otwarto biura w innych krajach europejskich oraz na pozostałych kontynentach. Ten trend utrzymywał się w pierwszej połowie XX w. Odległości między kontynentami przestały stanowić problem, a gwałtowny rozwój przemysłu zaowocował znacznym wzrostem ilości transportowanych towarów. Sprzyjająca sytuacja rynkowa oraz kontynuacja wizji założycieli firmy, pozwoliła na jej swobodny rozwój. Dlaczego Kurier BPS współpracuje właśnie z Rohling Suus? Jako pośrednik stawiamy tylko na sprawdzonych dostawców, którzy mają świetną opinię na rynku. Dbamy o rzetelność i o to, aby jednostki, z którymi współpracujemy były znane i cenione. Taką firmą jest Rohling Suus.

Kompleksowy zakres usług

Cenimy firmę Rohlig Suus, ponieważ zapewnia kompleksowe usługi. Na czym ta polega owa kompleksowość? Firma oferuje rozwiązania logistyczne w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze. Każdy z klientów może śledzić swoją przesyłkę i dopytać, gdzie ona znajduje się i czy na pewno dotrze na czas. Firma korzysta z know-how i doświadczeń partnerów zagranicznych, dzięki czemu doskonale zna realia polskiego i międzynarodowego rynku. Rohlig Suus współpracuje z najlepszymi partnerami biznesowymi, w tym właśnie z nami. Wszystkie rozwiązania oferowane przez firmę, są dostosowane do potrzeb klientów biznesowych oraz indywidualnych. Rohlig Suus cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

Przesyłki międzynarodowe lądowe

Jako pośrednik, dzięki współpracy z Rohlig Suus oferujemy przesyłki międzynarodowe drogą lądową. Przesyłki międzynarodowe drogowe to ekonomiczny transport towarów realizowanych w systemie "od drzwi do drzwi", do krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu logistycznym, oraz dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami, zapewniamy bezpośrednie i bezpieczne doręczenie Twojego towaru. Warto podkreślić, że transport możesz zorganizować on-line bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że przedstawisz szczegóły przesyłki i jej gabaryty, a my zajmiemy się resztą. Dzięki wieloletniej współpracy z dużymi firmami przewozowymi mamy atrakcyjną ofertę, która na pewno jest konkurencyjna. Naszym zadaniem jest pośrednictwo pomiędzy klientem a daną firmą. Wysyłając przesyłki za pośrednictwem BPS masz gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Przesyłki międzynarodowe lotnicze

Przesyłki międzynarodowe lotnicze to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych środków transportu. Kurier BPS zajmie się wszelkimi formalnościami. Jesteśmy firmą, która pomoże Ci wysłać przesyłkę lotniczą z dowolnego miejsca. Transport lotniczy zapewnia szybkość dostarczenia przesyłki i jest jednym z bezpieczniejszych form transportu. Dzięki naszym usługom, przesyłki międzynarodowe lotnicze mogą szybko i skutecznie dotrzeć do ponad 220 krajów na całym świecie. Koszt transportu oraz czas dostawy uzależniony jest od kraju nadania i doręczenia przesyłki. Całość jest wcześniej wyceniana tak, aby nasz klient uzyskał najniższą cenę.

Fracht morski

Transport morski to jedna z kluczowych ofert Rohlig Suus od ponad 160 lat. Firma wyspecjalizowała się w tego typu usługach, a odprawy celne są realizowane niezwykle sprawnie. Oferta transportu morskiego obejmuje ładunki skonteneryzowane FCL w eksporcie i imporcie, ładunki konwencjonalne i niebezpieczne, obsługę magazynową i przeładunki, doradztwo, ubezpieczenia oraz odprawy celne, a także monitoring przesyłek. Koszt takiej usługi uzależniony jest przede wszystkim od wielkości nadanej przesyłki oraz od rodzaju kontenera, którym transport będzie realizowany. Ten rodzaj transportu wybierany jest przez duże firmy, która mają do przewiezienia duże paczki, w tym paletowe.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń