Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE KURIER DHL

Firma kurierska BPS powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach indywidualnych i biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi przesyłki międzynarodowe realizowane za pośrednictwem przewoźnika DHL. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z tą spółką - niemiecki gigant logistyczny od lat gwarantuje sprawne i bezpieczne doręczenia nie tylko małych paczek, ale także przesyłek o dużych i niestandardowych gabarytach. Z myślą o Tobie zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu dopasowania odpowiedniego środka transportu czy też wyboru kuriera międzynarodowego. Co więcej, gwarantujemy jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku oraz możliwość rozliczenia bezgotówkowego na podstawie faktury VAT, dedykowanego klientom, którzy podpisali z nami wcześniej umowę. Poznaj szczegóły oferty firmy DHL i już dziś wyślij przesyłki międzynarodowe, korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie!

DHL - oferta przesyłek międzynarodowych

Firma DHL oferuje przesyłki międzynarodowe do 22 krajów w Europie. Na liście znalazły się takie państwa jak Czechy, Francja, Belgia, Malta, Włochy, Wielka Brytania, Słowacja czy Irlandia. Czas realizacji wynosi już nawet 2 dni, każda z paczek jest ubezpieczona do 500 euro, a Ty możesz wybrać usługę DHL Parcel Connect lub DHL Parcel International. Przewoźnik umożliwia także skorzystanie z usług dodatkowych - zwrotu przesyłki niedostarczonej, dopłaty za element niestandardowy czy ubezpieczenie nawet do 6500 złotych. Maksymalna waga jednoelementowej paczki wynosi 30 lub 31,5 kg. Firma kurierska oferuje również usługi międzynarodowe dedykowane klientom biznesowym. Atrakcyjne ceny wysyłek, sprawny serwis i wysokiej jakości obsługa sprawiły, że DHL obsługuje codziennie tysiące mieszkańców z całej Europy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i skorzystaj z oferty przesyłek międzynarodowych!

Zamów kuriera międzynarodowego

Interesują Cię oferowane przez DHL przesyłki międzynarodowe i chciałbyś nadać jedną z nich? Nie musisz nawet wychodzić z domu - możesz zrobić to na naszej stronie internetowej. W firmie BPS przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo łatwy w obsłudze system składania zamówień. Należy podać informacje na temat nadawcy i odbiorcy, w tym także dokładny adres, oraz szczegóły na temat samej paczki międzynarodowej. Co jest ważne? Przede wszystkim jej waga i wymiary, które są jednymi z kilku czynników wpływających na wycenę zlecenia. Pamiętaj, że w przypadku znacznej różnicy pomiędzy gabarytami podanymi w formularzu, a przesyłki przekazanej kurierowi możesz narazić się na wyższe opłaty lub odmowę jej dostarczenia. Jeśli masz problem z pomiarem, zadzwoń do nas, a pracownicy BPS z radością Ci pomogą! Przed nadaniem paczki międzynarodowej możesz również wybrać dodatkowe usługi oferowane przez przewoźnika. Po wypełnieniu formularza należy opłacić zamówienie przelewem bankowym lub za pomocą serwisu płatności PayU, PayPayl bądź BlueMedia.

Dlaczego warto nadawać paczki międzynarodowe za pośrednictwem kuriera BPS?

Oprócz tego, że z pomocą Kuriera BPS zlecenie nadanie przesyłek międzynarodowych jest naprawdę proste, to dodatkowo możesz liczyć na jednej z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Lata współpracy umożliwiły nam wynegocjowanie konkurencyjnych stawek specjalnie dla naszych dla klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych. Co więcej, gwarantujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia - od nadania paczek międzynarodowych, przez odpowiednie zabezpieczenie produktów, aż po możliwość ich śledzenia. Na stronie BPS możesz w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka - wystarczy do tego tylko jej numer. Dogodne godziny doręczeń od poniedziałku do piątku oraz możliwość skorzystania z dostarczenia w sobotę w wybranych godzinach gwarantuje, że już nigdy nie miniesz się z kurierem. Co więcej, każdy z pracowników DHL ma przy sobie telefon, dzięki któremu możesz się z nim skontaktować. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń