Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe kurier DHL cennik

Skorzystaj z nowoczesnego serwisu wysyłkowego!

Kurier BPS czyli Business Pack Service to firma wysyłkowa, za pośrednictwem której można realizować przesyłki krajowe i międzynarodowe. Staramy się zapewniać najwyższe standardy obsługi, dzięki czemu od ponad 20 lat cieszymy się zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ze względu na stałą współpracę z najlepszymi firmami, takimi jak DHL, DPD czy FedEx oferujemy najkorzystniejsze rozwiązania na rynku i wyjątkowo korzystne obniżki cenowe. Poprzez nasz nowoczesny serwis można zamówić przesyłki kopertowe z ważnymi dokumentami, a także różnego rodzaju paczki i palety. Obecnie korzystamy z transportu drogowego, kolejowego, a także lotniczego i morskiego, co umożliwia wyjątkowo szybkie i całkowicie bezpieczne dostarczanie przesyłek do odbiorcy w dowolne zakątki świata. Specjalizujemy się przesyłkach międzynarodowych eksportowych i importowych, przy czym gwarantujemy klientom elastyczne warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb i nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Firma DHL - najwyższa jakość obsługi przesyłek

Kurier DHL to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych międzynarodowych firm przewoźniczych. Aktualnie zajmuje się obsługą klientów na terenie 220 krajów, dzięki czemu istnieje możliwość dostarczenia przesyłki w nawet najbardziej odległe zakątki świata. Dużą zaletą korzystania z usług DHL jest ogromna ilość punktów obsługi klienta, co sprawia, że z łatwością można zrealizować zamówienie w dowolnym regionie Polski. Firma ma do zaoferowania także szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie, wskazanie opcjonalnego adresu dostawy, doręczenie do rąk własnych, a także dostawa przesyłek w godzinach wieczornych lub sobotę. Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla zapracowanych osób jest pozostawienie paczki w razie nieobecności odbiorcy we wskazanym punkcie w najbliższej okolicy lub u sąsiada. Przed zamówieniem usługi dokonywana jest dokładna wycena na podstawie istotnych danych, takich jak lokalizacja odbioru i miejsce adresowania przesyłki, a także jej waga i gabaryty oraz opcjonalnie rodzaj opakowania lub zawartość paczki. Dzięki partnerstwu możemy naszym klientom zaoferować bardzo atrakcyjny cennik międzynarodowy DHL.

Korzystny cennik przesyłek międzynarodowych DHL

Firma DHL zajmuje się realizacją przesyłek międzynarodowych za pośrednictwem transportu lądowego, kolejowego, lotniczego i morskiego, co gwarantuje szybką dostawę na terenie Europy oraz innych kontynentach. Do zaoferowania ma zarówno przesyłki eksportowe, jak i importowe z możliwością ekspresowej dostawy do odbiorcy nawet tego samego dnia. Przesyłkę zagraniczną można zamówić wygodnie za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej, wypełniając zamieszczony na niej formularz z niezbędnymi informacjami do wysyłki oraz wyceny. Orientacyjny koszt usług znajduje się w cenniku międzynarodowym DHL. Cena realizacji zamówienia uzależniona jest od wagi i gabarytów nadanej paczki, a także miejsca wysyłki. Na stronie internetowej istnieje możliwość monitorowania aktualnego statusu zamówienia, dzięki czemu odbiorcy czekający na przesyłkę mogą szybko dowiedzieć się o położeniu przesyłki i szacowanym czasie dostawy.

Co znajduje się w cenie przesyłki i z jakich usług dodatkowych można skorzystać w ramach przesyłek międzynarodowych?

W ramach standardowej usługi przesyłki międzynarodowej firmy DHL klienci otrzymują pakiet różnych korzyści. Zaliczyć do nich można powiadomienia e-mail i SMS z informacją dla nadawcy w momencie wyjścia przesyłki za granicę oraz dostarczenia jej do odbiorcy. Istnieje także możliwość bieżącego monitorowania statusu wysyłki za pośrednictwem strony internetowej. W tym celu wystarczy wpisać w odpowiednie pole numer przesyłki znajdujący się w potwierdzeniu nadania oraz liście przewozowym. Każda przesyłka zagraniczna zostaje ubezpieczona w ramach podstawowej usługi do 500 złotych. Za niewielką, dodatkową opłatą można rozszerzyć ubezpieczenie przesyłki do wartości 6500 złotych. W ofercie dostępna jest również usługa zwrotu przesyłki w przypadku nieobecności odbiorcy pod wskazanym adresem czy rezygnacji lub odmowy przyjęcia paczki, a także nieprawidłowych danych adresowych. Firma DHL ma także do zaoferowania rozwiązanie dla przesyłek o niestandardowym kształcie lub przekraczających standardowe wymiary. Cennik międzynarodowy DHL jest bardzo korzystny, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń