Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Tanie przesyłki i paczki kurierskie na Węgry

Jesteśmy firmą kurierską BPS, która od 1998 roku zajmuje się przewozem przesyłek oraz paczek na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Od tego czasu zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów, którzy do dziś powierzają nam swoje rzeczy do przewozu. Dotrzemy do każdego miejsca na terenie Węgier. Zatrudniamy profesjonalną kadrę, która będzie kontrolować każdy etap przechodzenia paczki. Żaden problem nie jest dla niech nie do rozwiązania. Aby bardziej sprostać trudnym wyzwaniom logistycznym, współpracujemy z dużymi światowymi spedytorami jak: DHL, GLS, DPD, UPS, Rohling-Suus. Pozwala nam to się upewnić, że będziemy w stanie dotrzeć w każde miejsce na całym globie. Przewozimy zwykłe paczki, a także zajmujemy się transportem paletowym oraz ponadgabarytowym. Wszystko to oferujemy w bardzo atrakcyjnych pakietach cenowych, które zapewnią szybkie dotarcie do celu, nawet w ciągu 2 dni. Wszelkie niezbędne informacje, dotyczące transportu przesyłek znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Masz własną firmę i potrzebujesz transportu przesyłek? Oferujemy model współpracy B2B!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. +48 58 341 41 41

Zamawianie taniego kuriera do Węgier

Proces zamówienia transportu do Węgier jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnej filozofii. Rozpoczynamy od wejścia na naszą oficjalną stronę internetową, gdzie znajdziemy wymagane dokument oraz szczegółowy regulamin naszych usług. Trzeba skorzystać z odpowiedniego formularza, wypełniamy tam wszystkie konieczne dane oraz akceptujemy regulamin. Teraz możemy dokonać płatności, którą można zrobić na kilka prostych sposobów. Pierwszy sposób to wpłata przez serwisy internetowe PayU i PayPal. Drugi bardziej tradycyjny to zwykły przelew międzybankowy. Jeżeli nastąpi opóźnienie w płatnościach, spowodowany godzinami księgowania, wystarczy podesłać dowód potwierdzający przelew. Część firm spedycyjnych przysyła już kurierów z wypełnionymi listami przewozowymi, istnieje możliwość wypełnienia ich na miejscu, ale może to wiązać się z dodatkową opłatą od 2 do 20 złotych. Cała ta procedura jest wolna od podpisywania umów i deklaracji z ilością wysłanych paczek w ciągu miesiąca. Możemy śmiało czekać na naszego kuriera.

Tylko u nas oferta specjalna "Dziś odbiór - Dziś dostawa!"  Z nami Twoja przesyłka dotrze pod wskazane miejsce nawet tego samego dnia!

Jak przygotować przesyłkę na Węgry

Cały obowiązek przygotowania paczki spada na Państwa, jako klientów. Nie trzeba się jednak o to martwić, to naprawdę nic trudnego. Wystarczy zastosować się do kilku ważnych zasad, dzięki czemu przesyłka dojedzie cała i bezpiecznie do adresata. Należy zacząć od opakowania, w przypadku małych elementów wystarczy zwykła koperta bąbelkowa. Większe elementy należy wkładać do opakowań kartonowych, najlepiej, gdyby były w kształcie prostopadłościanu. Układamy je od najcięższych do najlżejszych, żeby uniknąć zniszczeń. Ta sama zasada dotyczy również przesyłki paletowej, dodatkowo nic nie może wystawać poza jej obrys. W przypadku kruchych i nieregularnych przedmiotów warto pomyśleć o folii bąbelkowej. Wypada również zadbać o brak luzów w paczce. Wszystko to zabezpieczamy za pomocą czarnej folii oraz taśmy klejącej, co uniemożliwi otwarcie się przesyłki w czasie podróży. Uważne przygotowanie towaru pozwoli na szybkie załadowanie oraz bezpieczne dotarcie przesyłki do wybranego celu. Dzięki temu unikniemy zbędnych otarć, a także zniszczeń, które mogłyby nastąpić w trakcie podróży.

Najtańsze przesyłki paletowe z dostwą nawet w 24h! Stała współpraca to niższe ceny!  Masz pytania? Napisz do nas e-mail: biuro@kurierbps.pl

Przesyłka kurierska do Węgier - dodatkowe informacje

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na wykonanie należytej usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Obowiązuje nasz standardowy cennik BPS, połączony z cennikami wszystkich firm, z którymi współpracujemy na co dzień. Wysokość opłat zależy od kilku ważnych zmiennych. Pakietu, jaki wybierzemy, który charakteryzuje się różnym priorytetem dostarczenia przesyłki oraz wagi i wymiarów paczki. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią, gdzie nasi konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie, nurtujące Państwa zagadnienia. Trzeba również wziąć pod uwagę wagę oraz wymiary paczki, po więcej szczegółów najlepiej zadzwonić na naszą infolinię, gdzie bardzo pomocni pracownicy udzielą wyczerpujących informacji. Czas realizacji przesyłki do Węgier powinien trwać od 2 do 5 dni. Oferujemy także dodatkowe usługi jak ubezpieczenie na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych czy dostarczenie przesyłki o określonych porach dnia. Nie warto tracić czasu. Jeżeli potrzebują państwo dostarczyć cokolwiek szybko i sprawnie na teren Węgier, to właśnie nasza firma kurierska BPS podoła temu zadaniu. Nasi pracownicy zrobią wszystko, żeby Państwa paczka dotarła bezpiecznie do wyznaczonego miejsca.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń