Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE KURIER UPS

W BPS specjalizujemy się w pośredniczeniu między Tobą a kurierami. Niezależnie od gabarytów przesyłki, miejsca i czasu dostawy, jesteśmy po to, by wspólnie z Tobą rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany logistycznie problem. Jako partner największych firm transportowych, możemy zaoferować Ci bardzo wiele rozwiązań. W końcu stanowimy punkt, w którym skupia się cała rozbudowana oferta potężnych przedsiębiorstw. Jeśli cenisz swój czas i pieniądze, skorzystaj z usług kurierskich za naszym pośrednictwem. Oprócz wielu alternatyw, zyskujesz pewność, że mając do czynienia z naszą firmą, nie będziesz traktowany jak jeden z setek milionów klientów, lecz z całkowitym oddaniem, a sama oferta będzie jak najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb! Skoro obdarzasz nas zaufaniem, to masz pełne prawo wymagać najwyższej jakości usług dedykowanych specjalnie dla Ciebie. W tym się specjalizujemy! W naszej ofercie znajdziesz propozycję dostarczenia przesyłek lokalnie, krajowo i międzynarodowo, na przykład za pośrednictwem UPS.

Przesyłki międzynarodowe drogą lądową

Dzięki partnerskim układom z takimi markami, jak UPS, możemy zaoferować najwyższej jakości usługi związane z transportem międzynarodowym drogowym na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Korzystając z najnowocześniejszych łańcuchów dostaw oraz sortowni jesteśmy w stanie zrealizować ściśle określone wymaganiami naszych klientów dostawy. Na naszej stronie wybierasz, co, gdzie i kiedy chcesz wysłać, oraz pożądany czas dostawy, a całą resztą zajmujemy się my. Czas dostawy na terenie Unii Europejskiej to zwykle od 2 do 5 dni. Oczywiście, przez cały czas masz możliwość śledzenia paczki. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które wiąże się z gwarancją, że Twoja paczka pokona swoją międzynarodową podróż bez problemów i dotrze w idealnym stanie. Z naszymi usługami wiąże się też wygoda - nadajesz nawet międzynarodowe paczki, bez konieczności wychodzenia z domu. Wybierz kraj i termin, a resztą pozwól się zająć nam!

Paczki międzynarodowe samolotowe

W BPS nie obawiamy się żadnych wyzwań, a w branży logistycznej i kurierskiej, do największych sprawdzianów sprawności logistycznej należy transport drogą samolotową. Jednak współpracując z takimi przewoźnikami jak UPS, mamy pewność co do jakości świadczonych przez nas usług. Z BPS zyskujesz dostęp do ponad 200 krajów na całym świecie. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę różnych rozwiązań w dziedzinie przesyłek międzynarodowych realizowanych z UPS. Przy przesyłkach wysyłanych poza Unię Europejską gwarantujemy naszą pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych formalności i całej dokumentacji celnej. W dodatku, jeśli tego sobie życzysz, Twój transport będzie na gwarantowaną godzinę, 9:00 lub 12:00, a także, przy wybranych kodach pocztowych, na sobotę! Zaczynając współpracę z BPS, zaczynasz współpracę z najlepszymi, a Twoja przesyłka trafia pod najlepszą możliwą opiekę. Postaw na 20 lat doświadczenia w branży!

Cennik przesyłek międzynarodowych

Oferujemy dokładną wycenę przesyłki, zupełnie za darmo. Wyślij nam e-mail z podstawowymi informacjami dotyczącymi tego, co chcesz przesłać, czyli z gabarytami, rodzajem zawartości oraz docelowym krajem, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów. Cennik przesyłek międzynarodowych UPS możesz znaleźć na naszej stronie! Nie martw się ukrytymi kosztami, które mogą Cię spotkać, jeśli paczka ma zostać wysłana poza granice Unii Europejskiej. Nasza oferta obejmuje wszelkie opłaty celne i dodatkowe, wynikające z przepisów obowiązujących w danym Państwie. Nasi specjaliści doskonale orientują się w prawie gospodarczym. BPS to solidny kurier międzynarodowy i lokalny. Najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście, dlatego wybierając BPS możesz liczyć na jakość tych największych jak UPS, ale z wyjątkowym traktowaniem, na które zasługujesz!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń