Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe kurier UPS cennik

KurierBPS - skorzystaj z nowoczesnych form wysyłkowych

KurierBPS to innowacyjna platforma świadcząca usługi wysyłkowe zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z usług, którego korzysta wielu zadowolonych klientów. Pośredniczymy bezpośrednio w kontaktach pomiędzy klientami a firmami przewozowymi. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych i biznesowych, których przesyłki jesteśmy w stanie dostarczyć nawet do najodleglejszego zakątka świata.

Naszym klientom oferujemy nowoczesne i inteligentne narzędzia, w postaci platformy internetowej KurierBPS, na której bez problemu sprawdzisz koszty przesyłki, a także nadasz zlecenie wysyłkowe. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami krajowymi i międzynarodowymi, takimi jak UPS jesteśmy w stanie zaproponować Ci możliwie najkorzystniejsze warunki cenowe na rynku. Znajdujący się na naszej stronie www.kurierbps.pl cennik międzynarodowy UPS pozwoli z łatwością określić koszty wysyłki jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Międzynarodowy cennik usług UPS

United Parcel Service (UPS) to amerykańskie przedsiębiorstwo oferujące usługi przewozu paczek na najwyższym poziomie. Jako marka o globalnym zasięgu stała się liderem wśród firm oferujących usługi transportowe i logistyczne. Zakres usług międzynarodowych UPS obejmuje zarówno transport lądowy, jak i powietrzny. Za pośrednictwem transportu drogowego przesyłki docierają do wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także Szwajcarii i Norwegii. Dzięki usługom spedycji lotniczej UPS gwarantuje szybkość i elastyczność dostarczenia przesyłki do krajów, do których nie dociera transport drogowy.

Cennik międzynarodowy UPS dotyczy przesyłek kopertowych, paczek w zakresie wagowym od 1 do 70 kilogramów. Obejmuje on transport do ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie. KurierBPS jako firma pośrednicząca z UPS oferuje swoim klientom wiele korzystnych ofert cenowych. Na stronie internetowej www.kurierbps.pl znajdziesz szczegółowy cennik dotyczący transportu lądowego i powietrznego, dotyczący bezpośrednio przesyłek eksportowych, jak i importowych. Oferujemy bardzo atrakcyjne obniżki cenowe, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym międzynarodowym cennikiem UPS.

Elastyczne formy płatności BPS

Nasza platforma KurierBPS to połączenie inteligentnych rozwiązań logistycznych i nowoczesnej platformy wysyłkowej. Za jej pośrednictwem zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę www.kurierbps.pl i podasz realny wymiar oraz wagę przesyłki, a także jej miejsce docelowe. Jeszcze przed złożeniem zamówienia poznasz cennik usług UPS, jaki oferujemy dla Twojej przesyłki.

Złożenie zamówienia poprzez platformę internetową KurierBPS wiąże się z koniecznością opłaty za daną przesyłkę. Klienci indywidualni mogą to zrobić przy użyciu jednej z czterech możliwych form płatności: szybkich przelewów bankowych, PayPal, PayU oraz BlueMedia. Na potrzeby małych i dużych przedsiębiorstw przygotowaliśmy specjalną umowę, która nie wymaga natychmiastowej płatności za złożone zlecenie. W tym przypadku wystawiamy fakturę VAT z 14 dniowym terminem płatności.

Nadaj przesyłkę cargo za pomocą platformy BPS!

Za pośrednictwem naszej platformy KurierBPS możesz nadać międzynarodową przesyłkę cargo, którą kurier UPS dostarczy pod wskazany przez Ciebie adres. W przypadku złożenia zamówienia na taką przesyłkę prosimy o kontakt mailowy z naszym działem zajmującym się wyceną przesyłek ponadgabarytowych. Wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres wycena@kurierbps.pl w treści którego określisz szacowany wymiar i wagę przesyłki, a także podasz kod pocztowy nadawcy i odbiorcy. Po sporządzeniu odpowiedniego kosztorysu nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas cennik międzynarodowy UPS z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel. +48 58 341 41 41. Nasz wykwalifikowany pracownik udzieli Ci fachowej porady oraz rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości w zakresie przesyłek międzynarodowych.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń