Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE KURIER GLS

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty kuriera GLS, z którego usług możesz skorzystać, składając zamówienie na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny cennik przesyłek międzynarodowych oraz łatwy system zamawiania odbioru paczek. Co więcej, w BPS pośredniczymy pomiędzy Tobą a najlepszymi przewoźnikami na całym świecie, umożliwiając Ci skorzystanie z profesjonalnych usług w konkurencyjnych cenach. Jednymi z nich jest firma GLS, z pomocą której z łatwością dostarczysz przesyłkę do każdego kraju na terenie Europy. Aby skorzystać z jej oferty, nie musisz podpisywać żadnej umowy - wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Poniżej podpowiadamy, jak możesz to zrobić. Już dziś ciesz się tanimi przesyłkami międzynarodowymi z kurierem GLS!

GLS - szybkie i tanie przesyłki międzynarodowe

Kurier GLS oferuje atrakcyjne cenowo przesyłki międzynarodowe. Gwarancja szybkiego doręczenia i bezpieczeństwa paczki podczas transportu sprawiły, że zaufały mu tysiące klientów na całym kontynencie. Jedną z usług firmy jest FlexDeliveryService dedykowana najbardziej wymagającym nadawcom i adresatom. Decydując się na wysyłkę paczki, odbiorca zostaje wcześniej powiadomiony o doręczeniu. Serwis jest dostępny na terenie takich krajów jak Polska, Austria, Francja, Niemcy, Grecja, Wielka Brytania, Chorwacja, Bułgaria czy Hiszpania. Standardowy termin doręczenia przesyłki międzynarodowej wynosi najczęściej od 48 do 96 godzin, od poniedziałku do piątku. Co ciekawe, GLS zapewnia bezpłatną drugą próbę doręczenia. O czym warto pamiętać przed zamówieniem kuriera? Maksymalne wymiary paczek nadanych za granicę to: 80 cm szerokości, 60 wysokości i 200 długości, a ich waga nie może przekraczać 40 kg. Decydując się na skorzystanie z usług GLS, otrzymujesz gwarancję szybkiego doręczenia i najwyższej jakości świadczonych usług!

Nadawaj i śledź paczki międzynarodowe

Chcesz wysłać paczkę za granicę? Możesz zrobić to w ciągu chwili za pośrednictwem naszej strony internetowej! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz, dzięki któremu szybko i w łatwy sposób skorzystasz z oferowanych przez kuriera GLS przesyłek międzynarodowych. Przed przystąpieniem do złożenia zamówienia zachęcamy do dokładnego zmierzenia i zważenia paczki - jej gabaryty mają ogromny wpływ na ostateczną cenę transportu. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz adresu doręczenia. Masz również możliwość skorzystania z dodatkowych usług oferowanych przez przewoźnika. Aby zlecenie zostało przyjęte, należy uiścić wskazaną opłatę przelewem bankowym lub płatnością przez system PayU, PayPal lub BlueMedia. Po chwili powinieneś otrzymać list przewozowy, w którym znajdziesz numer paczki międzynarodowej. Jest Ci on potrzebny, aby móc skorzystać z możliwości śledzenia przesyłki na naszej stronie internetowej.

Przesyłki międzynarodowe za pośrednictwem kuriera BPS. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie za pośrednictwem strony kuriera BPS powinieneś nadać przesyłkę międzynarodową GLS? To bardzo proste! Przede wszystkim zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą liczyć na atrakcyjne ceny, które wynegocjowaliśmy z przewoźnikami specjalnie dla Ciebie. Co więcej, pomagamy w dopasowaniu środka transportu do Twoich potrzeb oraz gwarantujemy fachową pomoc od momentu złożenia zlecenia, aż do dostarczenia paczki międzynarodowej do rąk adresata. Jeśli jesteś ciekaw, gdzie w tym momencie znajduje się Twoja przesyłka, możesz zawsze to sprawdzić, korzystając z systemu jej monitoringu. W BPS zapewniamy również dogodne godziny dostaw, które mogą odbywać się nawet w soboty. Zachęcamy również do podpisania z nami umowy, dzięki której nie będziesz musiał opłacać zlecenia od razu po jego złożeniu. W takich sytuacjach wystawiamy faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń