Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe kurier GLS cennik

Cennik usług międzynarodowych świadczonych przez firmę GLS

GLS to holenderskie przedsiębiorstwo świadczące usługi kurierskie na najwyższym poziomie. Od przeszło dwóch dekad obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jako firma transportowa oferuje szeroki zakres działalności wysyłkowej do 41 Państw Europy, ośmiu stanów USA, a także Kanady. Wysoka jakość oferowanych usług oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie sprawiło, że każdego roku dostarczają prawie 600 milionów przesyłek.

Za pośrednictwem firmy przewozowej GLS możesz nadać przesyłkę importową i eksportową. Za pomocą transportu drogowego dostarczają przesyłki do wszystkich krajów Europy. Dużą zaletą usług wysyłkowych GLS jest bardzo atrakcyjny cennik przesyłek międzynarodowych, który znajdziesz na naszej stronie internetowej kurierbps.pl.

KurierBPS - poznaj ofertę najtańszych przesyłek!

Za pośrednictwem naszej platformy wysyłkowej KurierBPS szybko i sprawnie zamówisz kuriera GLS, który jeszcze tego samego dnia odbierze od Ciebie przesyłkę. Oferujemy szereg nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań, które znacząco ułatwiają złożenie zlecenia. Dla klientów indywidualnych uruchomiliśmy możliwości płatnicze za pomocą szybkich przelewów bankowych, PayPal, PayU oraz BlueMedia. Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy specjalną propozycję umowy, dzięki której nie trzeba dokonywać płatności bezpośrednio przy złożeniu zamówienia. W tym przypadku wystawiamy fakturę Vat z 14 dniowym terminem płatności.

Cennik międzynarodowy GLS obejmuje przesyłki kopertowe oraz większe paczki - nie przekraczające wagi 40 kilogramów. Przesyłki dostarczane są w czasie nie dłuższym niż 96 godzin, od momentu złożenia zamówienia. Czas dostarczenia w dużej mierze uzależniony jest od kraju docelowego odbiorcy. Na naszej stronie kurierbps.pl znajdziesz szczegółową wycenę wszystkich przesyłek do krajów Europy, a także ceny za usługi dodatkowe, jak np. ubezpieczenie przesyłki. Liczne obniżki cenowe, a także pakiet rozmaitych korzyści skłaniają do skorzystania z naszych usług.

Zalety płynące ze współpracy z BPS!

Platforma wysyłkowa BPS to renomowana marka. Od 1998 roku jesteśmy najprężniej rozwijającą się platformą wysyłkową pośredniczącą w kontaktach klienta z kurierem - na terenie naszego kraju, jak i zagranicą. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W stosunku do klienta jesteśmy zawsze elastyczni, dlatego możemy dostosować się do jego najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z przewoźnikami, takimi jak GLS jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najkorzystniejsze warunki na rynku. Dużą zaletą naszego serwisu jest bardzo atrakcyjny cennik usług międzynarodowych GLS, który w sposób jasny i sprecyzowany określa realne koszty wysyłki paczek do konkretnego państwa. Ponadto nadając przesyłkę do jednego z krajów Europy, nie musisz się martwić o dodatkowe koszty związane z odprawą celną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Za pomocą naszej platformy KurierBPS możesz samodzielnie zamówić kuriera nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na naszą stronę, określić realny wymiar i wagę przesyłki oraz kraj odbioru. Aby złożyć zamówienie należy uiścić opłatę zgodną z naszym cennikiem usług międzynarodowych, po czym jeszcze tego samego dnia kurier zjawi się pod wskazanym przez Ciebie adres w celu odebrania przesyłki.

KurierBPS to także szereg pracowników, którzy każdego dnia udzielają fachowych porad dotyczących nadania i odbioru przesyłki. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania związane z wysyłkami międzynarodowymi zadzwoń na nr naszej infolinii +46 58 341 4141. Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia! Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas cennik międzynarodowy GLS z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń