Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE KURIER FEDEX

W firmie Kurier BPS specjalizujemy się w pośrednictwie pomiędzy klientami indywidualnymi i biznesowymi a najlepszymi kurierami międzynarodowymi na świecie. W naszej ofercie znajdziesz również usługi świadczone przez FedEx. Przewoźnik od ponad 25 lat obsługuje dziennie nawet tysiące zamówień na całym świecie, dbając o bezpieczeństwo paczek na każdym etapie dostawy i doręczeniu ich najszybciej, jak jest to możliwe. Dzięki długoletniej współpracy z firmą udało nam się wynegocjować atrakcyjny cennik przesyłek międzynarodowych. Tym samym, składając zlecenie odbioru paczki na naszej stronie, możesz liczyć na jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku. FedEx to jednak nie tylko możliwość wysyłki tradycyjnych przesyłek na terenie Europy i pozostałych kontynentów. Przewoźnik zajmuje się również transportem największych ładunków na paletach. Poznaj szczegóły oferty i już dziś skorzystaj z usług kuriera międzynarodowego!

FedEx - oferta przesyłek międzynarodowych

FedEx oferuje przesyłki międzynarodowe zarówno do państw europejskich, jak i na całym świecie. Pierwsza usługa została stworzona z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych i jest dostępna w trzech wariantach. Znajdziesz wśród nich: FedEx International Priority realizowane w systemie door-to-door w trybie ekspresowym, FedEx Europe First pozwalające na doręczenie paczek międzynarodowych pomiędzy godziną 9 a 10 w wybranych miastach oraz FedEx International Economy, czyli usługę w atrakcyjnej cenie, dedykowaną mniej pilnym przesyłkom, które są dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych. Co ciekawe, firma gwarantuje zwrot pieniędzy za wysyłkę, jeśli zlecenie nie zostanie zrealizowane na czas. W przypadku pozostałych części świata kurier międzynarodowy FedEx oferuje czas doręczenia zaczynający się już od 1 dnia roboczego, w zależności od miejsca dostawy oraz wybranej usługi. Masz do wyboru FedEx International First, FedEx International Priority oraz FedEx International Economy.

Jak zamówić kuriera międzynarodowego?

Zamówienie kuriera międzynarodowego FedEx na naszej stronie internetowej jest niezwykle szybkie i proste! Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić udostępniony formularz, wpisując w nim adres dostarczenia przesyłki, Twoje dane oraz informacje na temat wymiarów, wagi i ewentualnego niestandardowego jej kształtu. Możesz także skorzystać z wielu dodatkowych usług oferowanych przez przewoźnika, np. ekspresowej dostawy lub dodatkowego ubezpieczenia. Pamiętaj, że w przypadku zmiany gabarytów przesyłki kurier może odmówić jej przyjęcia, dlatego tak ważne jest, aby starannie je zmierzyć. Aby nadać paczki międzynarodowe, konieczne jest także uiszczenie opłaty. Nasi klienci mogą zrobić to zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez serwisy PayU, PayPal czy BlueMedia. Należy pamiętać, że w przypadku wysyłek zagranicznych może zostać doliczona opłata uzależniona od wybranego środku transportu. Koszt ten jest zawsze doliczany do ceny podanej na naszej stronie.

Przesyłki międzynarodowe? Tylko za pośrednictwem BPS!

W ofercie Kuriera BPS znajdziesz jedne z najbardziej konkurencyjnych cenników przesyłek międzynarodowych. Dzięki temu możesz dostarczyć swoją paczkę nawet na drugi koniec świata bez jednoczesnego obciążania domowego i firmowego budżetu. Wybierając przewoźnika FedEx, masz pewność, że towar, bez względu na jego gabaryty, zostanie doręczony do adresata w nienaruszonym stanie. Możesz wybrać zarówno transport lotniczy, jak i morski czy drogowy. Co więcej, nasza firma zapewnia Ci nieustanne wsparcie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Ci odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę międzynarodową i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Doręczenia się realizowane od poniedziałku do piątku oraz w soboty na życzenie klientów. Dodatkowo wszyscy klienci BPS, którzy podpisali z nami wcześniej umowę, mogą skorzystać z rozliczenia bezgotówkowego na podstawie faktury VAT. Już dziś nadaj przesyłkę międzynarodową kurierem FedEx za pośrednictwem naszej strony!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń