Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Przesyłki międzynarodowe kurier FedEx cennik

Business Pack Service - nowoczesny serwis wysyłkowy

Kurier BPS to firma wysyłkowa świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Od ponad 20 lat z naszych usług skrupulatnie korzysta wielu zadowolonych klientów indywidualnych i biznesowych. Jako firma kurierska zajmujemy się pośrednictwem zleceń wysyłkowych pomiędzy naszymi klientami a kurierami. Poprzez nasz serwis wyślesz przesyłkę kopertową z dokumentami, paczkę, a także dużą paletę. Świadczone przez nas usługi to nie tylko transport krajowy, to także wysyłka międzynarodowa, z którą docieramy nawet w najodleglejszy zakątek świata.

Specjalizujemy się w przesyłkach międzynarodowych, zarówno eksportowych, jak i importowych. Jesteśmy elastyczni względem naszych klientów, dlatego bez problemu możemy dopasować się do ich najbardziej wygórowanych oczekiwań. Oferujemy możliwie najniższe koszty wysyłki na rynku oraz dodatkowe narzędzia w postaci inteligentnej platformy internetowej. Za jej pomocą poznasz wszelkie koszty związane z przesyłką towaru jeszcze przed złożeniem zamówienia. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, a także mamy do zaoferowania bardzo przystępny cennik świadczonych przez nas usług międzynarodowych.

FedEx - kurier na miarę XXI wieku!

Jedną z czołowych firm współpracującą z naszym serwisem wysyłkowym BPS jest amerykańskie przedsiębiorstwo FedEx, które zajmuje się kompleksowym przewozem przesyłek międzynarodowych. Obecnie za ich pośrednictwem, przesyłki odbierane są i dostarczane do ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Oprócz szerokiego zakresu możliwości wysyłkowych marka ta oferuje najwyższej klasy obsługę, a także elastyczny cennik międzynarodowy i krajowy dostosowany do indywidualnego zlecenia. Koszty przesyłki międzynarodowej wysyłanej za pośrednictwem firmy FedEx uzależnione są od kraju, do którego ma być dostarczona przesyłka, a także od jej gabarytów.

Cennik międzynarodowy FedEx obejmuje przesyłki kopertowe, paczki, a także palety. Wysyłka ważnych dokumentów do odległego kraju, nie musi stanowić większego problemu ani wiązać się z dodatkowymi kosztami. W tym przypadku doskonale sprawdzi się przesyłka kopertowa, którą firma FedEx dostarczy w terminie od 2 do 5 dni roboczych do każdego miejsca na świecie. Paczka o wadze od 1 do 70 kilogramów to najczęściej realizowana forma przesyłki. Jej niestandardowy kształt nie ma dla nas znaczenia, wyślesz ją do innego Państwa za pośrednictwem firmy FedEx bez żadnych ukrytych kosztów.

Elastyczny cennik usług międzynarodowych

Firma FedEx specjalizuje się głównie w dostarczaniu międzynarodowych przesyłek drogą lotniczą. Taka forma transportu umożliwia dostarczenie paczki do krajów, do których nie dociera transport drogowy. Jest to rozwiązanie, które pozwala znacząco skrócić czas dostawy do nawet 1 dniai. Wysyłając paczkę do innego Państwa za pośrednictwem FedEx Lotniczy trzeba liczyć się z kosztami rzędu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Firma FedEx dostarcza także przesyłki drogą lądową. Za pośrednictwem transportu drogowego docieramy do wszystkich Krajów Unii Europejskiej, a także Szwajcarii i Norwegii. Koszt takiego transportu waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Dajemy także możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Za pośrednictwem platformy BPS z łatwością zamówisz kuriera FedEx i nadasz przesyłkę międzynarodową bez większego obciążenia finansowego dla domowego budżetu. Oferując nam swoją przesyłkę masz gwarancję, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Cennik międzynarodowy FedEx jest bardzo korzystny, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zagraniczne przesyłki ponadgabarytowe

BPS przy współpracy z firmą przewozową FedEx umożliwia także nadanie przesyłki międzynarodowej ponadgabarytowej. W takim przypadku przygotowywana jest oferta indywidualna po wcześniejszym kontakcie z naszym serwisem usługowym BPS. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. +48 58 341 41 41 lub wysyłając do nas maila na adres wyceny@kurierbps.pl. W treści maila należy określić realne wymiary oraz wagę paczki, a także podać kody pocztowe odbiorcy, jak i nadawcy. Po przygotowaniu wyceny nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia konkretnej oferty.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń