Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Kurier DPD cennik

Dlaczego warto skorzystać z usług przewoźnika DPD za pośrednictwem firmy KurierBPS?

Kurier DPD zalicza się do jednego z najchętniej wybieranych przewoźników zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych oraz nowoczesne podejście oferują klientom usługi transportowe na najwyższym poziomie. Aktualnie firma KurierBPS nawiązała stałą współpracę z przewoźnikiem DPD, dzięki czemu klienci nadający paczki za jej pośrednictwem mogą liczyć na atrakcyjne obniżki cenowe oraz pakiet wielu korzyści. Jedną z największych zalet jest indywidualnie skrojony na potrzeby pośrednika KurierBPS cennik kuriera DPD, co wynika z ogromnej liczby wysyłanych paczek. Dzięki dużej ilości punktów obsługi klienta z łatwością można skorzystać z usług z każdego zakątka kraju. Gwarantujemy także całkowicie bezpieczny i błyskawicznie szybki transport paczki do odbiorcy. To sprawia, że klienci korzystający z naszego pośrednictwa mogą cieszyć się dogodnym terminem dostawy przesyłki dopasowanym do indywidualnych potrzeb bez obaw o jej uszkodzenie podczas przewozu.

Cennik kuriera DPD wyróżnia się wyjątkowo korzystną ofertą, a dzięki współpracy z firmą KurierBPS można dodatkowo zyskać atrakcyjne obniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Ze względu na nowoczesne podejście do klienta i błyskawiczną odpowiedź na jego oczekiwania z łatwością można dostosować warunki w zależności od indywidualnych potrzeb. W ofercie przewoźnika DPD znajdują się różnego rodzaju dodatkowe usługi, takie jak ekspresowe przesyłki międzynarodowe do 220 krajów na całym świecie .

Profesjonalna i kompleksowa obsługa za pośrednictwem firmy KurierBPS

Korzystanie z usług przewoźnika DPD za pośrednictwem firmy KurierBPS jest niezwykle proste! Nadanie dowolnej przesyłki w kopercie lub paczce odbywa się poprzez nowoczesną platformę internetową. Przed wysłaniem zgłoszenia wystarczy skorzystać z zamieszczonego formularza i umieścić w nim niezbędne informacje do wyceny kosztów wysyłki. Zaliczają się do nich kraj nadania i doręczenia, a także waga oraz wymiary przesyłki - długość, szerokość i wysokość. W formularzu można zaznaczyć także opcjonalnie nieregularny kształt lub niestandardowe opakowanie, a także termin dostarczenia paczki włącznie z sobotami. Po wypełnieniu wszystkich pól pojawi się informacja o cenie oraz możliwości zamówienia usługi. Na każdym etapie realizacji zlecenia istnieje możliwość monitorowania aktualnego położenia przesyłki. Wystarczy jedynie wpisać numer przesyłki w wyznaczone do tego pole na naszej stronie internetowej. Widnieje tam także informacja o przewidywanym dniu i godzinach dostawy.

Zachęcamy do skorzystania z naszego pośrednictwa!

Decydując się na wysyłkę paczki kurierem DPD warto skorzystać z usług pośrednictwa firmy KurierBPS. Przede wszystkim mamy do zaoferowania atrakcyjne obniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe, a także wiele innych korzyści. Zapewniamy terminowe dostarczenie przesyłki do odbiorcy, a w niektórych lokalizacjach istnieje także możliwość wyboru dostawy nawet w sobotę. Ponadto ze względu na łatwy kontakt z kurierem klienci z łatwością mogą omówić z nim szczegóły dotyczące doręczenia przesyłki. W celu oszacowania kosztów usługi wystarczy zajrzeć do cennika DPD lub w przypadku przygotowanej paczki do wysyłki wypełnić formularz wyceny. Wszelkiego rodzaju formalności związane z zamówieniem można dokonać za pomocą naszej platformy internetowej bez wychodzenia z domu. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste i intuicyjne, a płatności odbywają się zarówno tradycyjnym przelewem, jak i systemem szybkich płatności. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń