Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER FedEx

W BPS zajmujemy się pośrednictwem zleceń kurierskich pomiędzy klientami indywidualnymi i biznesowymi, a zaufanymi i sprawdzonymi firmami. To Ty decydujesz, z usług której z nich chciałbyś skorzystać! Jedną z możliwości jest nadanie przesyłki kurierem FedEx, który od ponad 25 lat dostarcza paczki o mniejszych lub większych gabarytach do każdego miejsca w Polsce i na świecie. Wysokie zaufanie klientów indywidualnych i biznesowych nie jest przypadkowe. Przewoźnik na przestrzeni ostatnich dwóch dekad udowodnił, że nie ma dla niego zadań niemożliwych, dostarczając paczki szybko i bezpiecznie na terenie całego kraju. Zamawiając kuriera FedEx za pośrednictwem BPS, masz gwarancję konkurencyjnych cen i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Poznaj szczegóły oferty i już dziś nadaj swoją przesyłkę!

Kurier FedEx - oferta

Kurier FedEx posiada w swojej ofercie dwie standardowe usługi - wysyłkę paczek i palet. Ta pierwsza umożliwia dostarczenie przesyłki już nawet następnego dnia roboczego do dowolnego miejsca na terenie Polski. Wygodne rozwiązanie jest polecane przede wszystkim klientom biznesowym, którzy muszą pilnie dostarczyć do kontrahenta zamówienie lub ważne dokumenty. W zależności od dostępnego budżetu możesz wybrać zarówno ekonomiczne przesyłki FedEx do 70 kg, jak i te ekspresowe dedykowane paczkom o maksymalnej wadze 35 kg. Masz jakiekolwiek pytania na temat usług kuriera FedEx? Skontaktuj się z nami! Każdy z pracowników biura obsługi klienta BPS z radością na nie odpowie.

Zamów i śledź przesyłki kurierskie FedEx

Na naszej stronie internetowej z łatwością nadasz przesyłki kurierskie FedEx - wystarczy, że skorzystasz z udostępnionego formularza. W trakcie jego wypełniania niezbędne jest uzupełnienie pól z danymi nadawcy i adresem odbiorcy oraz informacjami na temat samej paczki. Należy podać jej gabaryty i wagę, zaznaczyć czy ma ona niestandardowy kształt oraz wybrać ewentualne usługi dodatkowe. Po zakończeniu formalności zostaniesz poproszony o opłacenie przesyłki. Możesz to zrobić zarówno tradycyjnym przelewem bankowym, jak i korzystając z jednego z popularnych serwisów takich jak PayPal czy PayU. W przypadku klientów, którzy podpisali wcześniej umowę z naszą firmą, istnieje możliwość rozliczenia bezgotówkowego, czyli na podstawie faktury VAT. Jej termin płatności wynosi aż 14 dni. Zdecydowałeś się na skorzystanie z usług kuriera FedEx? Z BPS możesz śledzić przesyłki z dowolnego miejsca na Ziemi oraz o każdej porze dnia i nocy. Jedyne, czego potrzebujesz, to ich numer. Znajdziesz go w potwierdzeniu przyjęcia zlecenia lub liście przewozowym.

Dlaczego warto zamówić kuriera FedEx za pośrednictwem BPS?

Zamówienie zarówno kuriera FedEx, jak i innej firmy za pośrednictwem BPS to najlepszy sposób na zapewnienie sobie szybkiego i bezpiecznego doręczenia przesyłki w atrakcyjnej cenie. Dzięki długoletniej współpracy z przewoźnikami możemy zaoferować Ci atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Nie ma znaczenia, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym - gwarantujemy, że w BPS zamówisz kuriera FedEx według atrakcyjnego cennika. Co więcej, w przypadku skorzystania z oferty serwisu krajowego możemy zapewnić Ci doręczenie przesyłki już następnego dnia po nadaniu, do godziny 9 lub 12. Istnieje również możliwość dostarczenia paczek w soboty. Nie zapomnieliśmy także o ułatwieniu Ci kontaktu z kurierem i fachowej obsłudze. Nasz zespół odpowie na każde Twoje pytanie. Już dziś nadaj swoją przesyłkę FedEx za pośrednictwem BPS!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń