Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Kurier FedEx cennik

Dlaczego warto skorzystać z usług przewoźnika FedEx za pośrednictwem firmy KurierBPS?

FedEx to jeden z najbardziej znanych i cenionych przewoźników działających na terenie całego świata. Korzysta głównie z transportu lotniczego, co umożliwia błyskawiczne doręczenie przesyłek krajowych i międzynarodowych do wielu miast w całej Europie, a także do Azji czy Stanów Zjednoczonych nawet już następnego dnia po nadaniu. Obecnie usługi są świadczone do ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Firma KurierBPS współpracuje od lat z firmą FedEx, dzięki czemu obecnie można skorzystać z usługi pośrednictwa zleceń kurierskich dla tego przewoźnika. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, gwarantując całkowicie bezpieczne i szybkie dostarczanie zarówno niewielkich, jak i dużych gabarytowo paczek na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest atrakcyjny cennik kuriera FedEx oraz pakiet rozmaitych korzyści. Każdy klient może skorzystać z konkurencyjnych obniżek cenowych, co wynika z dużej ilości nadawanych paczek.

Korzystanie z usług przewoźnika FedEx za pośrednictwem firmy BPS ma wiele zalet. Przede wszystkim mamy do zaoferowania wyjątkowo korzystne warunki i wyjątkowo niskie ceny na krajowe oraz międzynarodowe przesyłki. Obecnie FedEx posiada w ofercie standardowe usługi wysyłki paczek oraz palet. Przesyłki krajowe najczęściej realizowane są następnego dnia roboczego do dowolnie wybranego miejsca w Polsce. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla klientów biznesowych, którzy muszą pilnie dostarczyć w możliwie jak najkrótszym czasie zamówienie czy ważne dokumenty do swoich kontrahentów. Do wyboru jest ekonomiczna przesyłka do 70 kilogramów lub ekspresowa dedykowana dla paczek o maksymalnej wadze 32 kilogramów. Ze względu na nowoczesne i proste w obsłudze narzędzia istnieje możliwość kontrolowania procesu wysyłkowego.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa za pośrednictwem firmy KurierBPS

KurierBPS świadczy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu klienci mogą skorzystać z profesjonalnego transportu firmy FedEx w wyjątkowo korzystnych cenach. Paczki są z łatwością nadawane za pośrednictwem naszej platformy internetowej. W tym celu wystarczy jedynie wypełnić formularz zamieszczony na stronie, w którym znajdą się najważniejsze informacje potrzebne do wyceny. Zaliczają się do nich gabaryty oraz waga, a także opcjonalnie dostępna jest opcja niestandardowego kształtu oraz różnego rodzaju usługi dodatkowe. W trakcie wypełniania formularza konieczne jest również podanie danych adresata i odbiorcy. Po uzupełnieniu formalności można przejść do opłacenia przesyłki. Do wyboru jest tradycyjny przelew bankowy, a także popularne systemy szybkich płatności, takie jak PayPal czy PayU. Dla klientów, którzy podpisali wcześniej umowę z naszą firmą istnieje również możliwość rozliczenia bezgotówkowego na podstawie faktury VAT z terminem płatności do 14 dni. Orientacyjne ceny realizacji zamówienia można sprawdzić w cenniku kuriera FedEx.

Zachęcamy do skorzystania z naszego pośrednictwa!

Dla każdego, kto poszukuje rzetelnej firmy umożliwiającej realizowanie przesyłek krajowych i międzynarodowych w wyjątkowo korzystnych cenach doskonałym pomysłem jest skorzystanie z oferty KurierBPS. Współpracujemy z najbardziej znanymi i cenionymi przewoźnikami, takimi jak FedEx zapewniając całkowicie bezpieczne i szybkie doręczenia paczek w dowolne miejsce w Polsce lub poza granicami kraju. Dzięki długotrwałej współpracy gwarantujemy atrakcyjnie cenowo ofertę przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Ponadto za pośrednictwem naszej platformy internetowej istnieje możliwość śledzenia przesyłki z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy wpisać w odpowiednie pole numer przesyłki, który znajduje się na potwierdzeniu przyjęcia zlecenia oraz liście przewozowym. W ramach dodatkowych usług FedEx doręcza przesyłki następnego dnia roboczego , a także w soboty. Wszystkie koszty znajdują się w cenniku FedEx. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń