Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER ROHLIG SUUS

Od 1998 roku dostarczamy Tobie najlepsze rozwiązania logistyczne, zarówno lokalnie, krajowo, jak i międzynarodowo. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, współpracujemy z najbardziej renomowanymi i sprawdzonymi przewoźnikami. W zakresie przesyłek krajowych są to między innymi DHL, DPD czy Rohlig Suus. Nasza bardzo szeroka oferta usług kurierskich powstała w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek w XXI wieku. Dowieziemy Twoje przesyłki nawet na koniec świata, a nasz doskonały system informatyczny pozwala nam w pełni kontrolować cały proces wysyłkowy, zapewniając paczkom naszych klientów maksymalną poufność i bezpieczeństwo, zarówno jeśli chodzi o koperty, paczki lub palety. Jesteśmy jednym z najbardziej ekspresowych przewoźników na rynku, a dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy dostarczać przesyłki nawet tego samego dnia. Jedną ze współpracujących z nami firm jest kurier Rohlig Suus.

Przesyłki z Rohlig Suus

Początki Rohlig Suus sięgają jeszcze XIX wieku, kiedy to 1852 roku w niemieckim Bremie, powstała firma zajmująca się spedycją. Dziś jest to jedyny polski przewoźnik o globalnym zasięgu. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza konsekwentnemu dostarczaniu najwyższej jakości usług, pod postacią złożonych projektów logistycznych i procesów łańcucha dostaw. Jak możesz zorientować się po naszym cenniku, kurier Rohlig Suus odpowiada u nas za krajowe przesyłki paletowe. Firma posiada własny system dystrybucji samochodowej, który umożliwia doręczenie przesyłek w ciągu 24 godzin. Filozofia marki, która opiera się na poprawie wydajności biznesu jej klientów jest nam bardzo bliska, dlatego nasze partnerskie działania są bardzo skuteczne. Korzystając z naszych połączonych sił, możesz zrobić o wiele więcej i o wiele taniej, niż organizując transport na własną rękę. Sprawdź, czemu dzierżymy miano najlepszego Operatora Logistycznego na Pomorzu!

Zamów kuriera Rohlig Suus przez kurierbps.pl

Przesyłki kurierskie Rohlig Suus realizowane za naszym pośrednictwem to pomysł, który ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Manifestuje się ono w możliwości wynegocjowania lepszych cen, z racji naszej umowy partnerskiej. W dodatku jeśli zależy Ci na czasie, a dany przewoźnik nie ma akurat dostępnego terminu, zawsze możemy zaoferować alternatywne rozwiązanie, z racji szerokiej siatki partnerskiej. Warunki przesyłki, takie, jak czas i miejsce odbioru ustalasz z nami i to my jesteśmy za nie odpowiedzialni. Chociaż trudno nazwać nas niewielkim przewoźnikiem, to w porównaniu z ogromnymi korporacjami, możemy poświęcić Tobie o wiele więcej uwagi i zaoferować bardziej bezpośredni kontakt. W końcu możesz podpisać z nami umowę współpracy i rozliczać się bezgotówkowo na podstawie faktury VAT z 14-dniowym terminem spłaty. Skorzystaj z naszych dedykowanych rozwiązań!

Śledzenie przesyłki Rohlig Suus

Dzięki naszej platformie wszystko znajdziesz w jednym miejscu i zamówisz kuriera, nie kłopocząc się przy tym rejestracjami na serwisach poszczególnych przewoźników i sprawdzając dostępność preferowanych przez Ciebie terminów. Nie podpisujesz również żadnych umów oraz deklaracji. Płatności możesz dokonać za pomocą szybkich systemów, lub zwyczajnym przelewem, którego potwierdzenie przesłane na naszego maila przyśpieszy realizację zlecenia. Twój numer telefonu kurier Rohlig Suus otrzyma od nas wraz z innymi niezbędnymi danymi adresowymi. Ty natomiast otrzymasz kontakt do kuriera, dzięki któremy będzie on stale do Twojej dyspozycji. Oferujemy przesyłki z dostawą gwarantowaną na wybraną godzinę. Jeśli jednak pragniesz uspokoić skołatane nerwy, oczywiście będziesz miał możliwość śledzenia przesyłki on-line. Postaw na nowoczesne rozwiązania!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń