Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

Kurier Rohlig Suus cennik

Dlaczego warto skorzystać z usług przewoźnika Rohlig Suus za pośrednictwem firmy KurierBPS?

Rohlig Suus to firma kurierska z bogatą historią rozpoczynającą się już w XIX wieku, a przy tym jedyny polski przewoźnik o globalnym zasięgu. Obecnie obsługa w zakresie logistyki i dostaw realizowana jest na wszystkich kontynentach za pośrednictwem transportu lądowego, lotniczego i morskiego. Firma swoją wysoką pozycję na rynku międzynarodowym zawdzięcza dostarczaniu najwyższej jakości usług oraz ciągłemu odpowiadaniu na potrzeby klientów. Dużą zaletą korzystania z oferty jest atrakcyjny cennik kuriera Rohlig Suus, który umożliwia realizację przesyłek krajowych i zagranicznych w wyjątkowo niskich cenach. Ze względu na indywidualny system dystrybucji samochodowej, przesyłki dostarczane są zwykle w ciągu 24 godzin. Przewoźnik odpowiada u nas za krajowe przesyłki paletowe, co wynika z dostępnego na naszej stronie cennika Rohlig Suus. Współpraca naszej firmy KurierBPS z przewoźnikiem opiera się na działaniach partnerskich, dzięki czemu klienci otrzymują najkorzystniejszą ofertę oraz możliwość tańszego i skuteczniejszego transportu niż na własną rękę.

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z usług profesjonalnego przewoźnika Rohlig Suus za pośrednictwem firmy KurierBPS. Do jednych z najważniejszych zaliczają się wyjątkowo atrakcyjne warunki i korzystny cennik kuriera Rohlig Suus. Ze względu na stałą współpracę z przewoźnikiem oferujemy konkurencyjne ceny, co wynika z dużej ilości nadawanych przesyłek. Gwarantujemy całkowicie indywidualne podejście i bezpośredni kontakt z klientami, dzięki czemu zarówno osoby prawne, jak i fizyczne mogą liczyć na ofertę dopasowaną do potrzeb oraz negocjację cen w przypadku nawiązania stałej współpracy. Szeroka siatka partnerska umożliwia szereg alternatywnych rozwiązań w sytuacji, kiedy klientom zależy na czasie, a dany przewoźnik nie ma wolnego terminu. Wszelkie warunki przesyłki, takie jak miejsce i czas odbioru ustalane są indywidualnie. Umożliwiamy również podpisanie umowy, co daje możliwość rozliczania bezgotówkowego na podstawie faktury VAT z 14-dniowym terminem spłaty.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa za pośrednictwem firmy KurierBPS

Firma KurierBPS świadczy obsługę na najwyższym poziomie, dostarczając klientom najkorzystniejsze cenowo rozwiązania na rynku. Zamówienia można składać za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje wraz z cennikiem kuriera Rohlig Suus. Nie wymagana jest przy tym rejestracja na stronach internetowych poszczególnych przewoźników, a dostępność preferowanych terminów można sprawdzić w jednym miejscu. Nie trzeba także zawierać żadnych umów ani składać deklaracji. Płatność dokonywana jest zarówno przelewem tradycyjnym, jak i poprzez systemy szybkich płatności, dzięki czemu każdy klient ma możliwość wyboru rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. W przypadku zwykłego przelewu bankowego wystarczy przesłać potwierdzenie na adres e-mail, aby przyspieszyć proces realizacji zlecenia. Po złożeniu zamówienia firma Rohlig Suus otrzyma wszystkie niezbędne dane adresowe wraz z numerem telefonem, a klient kontakt do kuriera będącego stale do dyspozycji.

Zachęcamy do skorzystania z naszego pośrednictwa!

Poszukując profesjonalnej firmy zajmującej się pośrednictwem w przesyłkach krajowych i międzynarodowym warto skorzystać z usług KurierBPS. W trosce o najwyższe standardy obsługi współpracujemy obecnie z najbardziej renomowanymi i sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak Rohlig Suus, DPD czy DHL. Staramy się stale odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów przygotowując dla nich indywidualnie skrojoną ofertę. Przesyłki realizowane są w najdalsze zakątki świata, a dzięki nowoczesnym systemom informatycznymi istnieje możliwość monitorowania całego procesu wysyłki. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i terminowość w transporcie przesyłek. Za naszym pośrednictwem można wysłać zarówno koperty, paczki, jak i palety. Dzięki rozbudowanej siatce partnerów przesyłki dostarczane są nawet tego samego dnia lub w zaledwie 24 godzin. Do wyboru jest także szeroka gama dodatkowych usług, takich jak dostawa na wybraną godzinę czy wysyłka niestandardowych paczek. Na naszej stronie internetowej klienci mogą śledzić przesyłki online o każdej porze dnia i nocy.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń