Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL

DHL powstało w 1969 roku i rozwinęło się na tyle, że jest obecnie w 220 krajach. W swojej ofercie ma transport drogowy, lotniczy, morski i kolejowy. DHL obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych, a dla każdego z nich ma wyjątkowe rozwiązania. Jednym z nich są punkty DHL Parcel, których jest aż 6500 w Polsce, a można w nich nadać i odebrać przesyłkę. Wieloletnie doświadczenie lidera logistyki spowodowało, że podjęliśmy współpracę z  DHL i umożliwiamy Ci skorzystanie z jego usług na atrakcyjnych warunkach.  Możesz otrzymać od nas niższe ceny na krajowe i międzynarodowe przesyłki DHL. Jak to możliwe? Atrakcyjna oferta wynika z naszej udanej współpracy z tym przewoźnikiem i dużej liczby nadawanych przesyłek. Korzystając z nas jako pośrednika, zyskujesz gwarancję bezpiecznego dostarczenia paczki do odbiorcy w możliwie najkrótszym czasie. Już dzisiaj nadaj przesyłkę kurierem DHL z naszą pomocą i ciesz się niższą ceną usług, krótkim czasem dostawy oraz świetnym kontaktem z naszym biurem obsługi klienta.

Zamawiaj lub śledź krajowe i międzynarodowe przesyłki DHL. Chcesz skorzystać z naszego pośrednictwa między Tobą a DHL? Umożliwiamy Ci sprawdzenie kosztów wysyłki jeszcze przed jej zamówieniem. Wystarczy, że przekażesz nam wszystkie istotne informacji na temat przesyłki. Musimy wiedzieć, z którego kraju nadajesz i gdzie ma być doręczona. Szczególnie ważna jest też waga przesyłki, jej długość, wysokość i szerokość. Poprosimy Cię o informację na temat opakowania i zawartości paczki. Chcemy wiedzieć, czy znajduje się w niej szkło, na które należy szczególnie uważać. Wybierz spośród dodatkowych opcji, na przykład nadania w sobotę lub doręczenia do rąk własnych. Odpowiedź na zadane w formularzu pytania pozwoli nam wycenić Twoją paczkę. A może oczekujesz na przesyłkę? Dzięki nam sprawdzisz, gdzie aktualnie się znajduje. Śledzenie przesyłki DHL jest wyjątkowo proste! Wpisz jej numer w wyznaczone miejsce i ciesz się informacją o aktualnym położeniu paczki.

Dlaczego warto korzystać z kuriera DHL?

DHL to przedsiębiorstwo logistyczne z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie pracy w 220 krajach zdobyło ogromną wiedzę i rozwinęło swoje usługi. Jednym z rozwiązań zaproponowanych przez tego przewoźnika są punkty DHL Parcel. W każdym z 6500 samodzielnie odbierzesz paczkę, co jest doskonałą propozycją dla osób, które nie mogą oczekiwać na przyjazd kuriera w domu. Cennik DHL to kolejna zaleta tego przewoźnika. Okazuje się on jeszcze bardziej atrakcyjny, jeśli skorzystasz z naszego pośrednictwa. Warto wybrać tego doświadczonego przewoźnika również ze względu na dodatkowe usługi, które oferuje. Wśród nich znajduje się opcja doręczenia do sąsiada, dzięki której kurier DHL w przypadku braku odbiorcy doręczy paczkę pod dodatkowy, wskazany przez Ciebie adres. Musi być on jednak blisko miejsca, do którego przesyłka miała być dostarczona. Cennik kuriera DHL obejmuje również dodatkowe usługi, na przykład doręczenie w godzinach 18:00-22:00 lub w sobotę.

Skorzystaj z naszego pośrednictwa!

DHL jest jednym z przewoźników, z którym współpracujemy, żeby dostarczać przesyłki krajowe i zagraniczne w krótkim czasie i jak najtaniej. Dlaczego warto wybrać tę usługę? Kurier BPS oferuje Ci wyjątkowo atrakcyjne ceny na krajowe i międzynarodowe przesyłki DHL. Dzięki nam znacząco obniżysz koszty transportu paczek, a także skorzystasz z dodatkowych usług, na przykład doręczenia w sobotę. Zwracamy uwagę na możliwość udzielenia Ci wszelkich niezbędnych informacji, dlatego skontaktuj się z nami telefonicznie w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Z naszych usług skorzystasz szybko, dzięki platformie, która jest łatwa w obsłudze. Proponujemy Ci możliwość opłacenia przesyłek kurierskich DHL nie tylko tradycyjnym przelewem, ale też systemem szybkich płatności.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń