Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL BIAŁYSTOK

Usługi kurierskie realizowane przez firmę BPS to idealne połączenie atrakcyjnej ceny, dowolności w wyborze sposobu dostarczenia paczki oraz szybkiej realizacji zlecenia. Posiadamy najbardziej rozwiniętą sieć dystrybucji, dzięki której nadana przez Ciebie paczka z Białegostoku w błyskawicznym tempie dotrze do jednego z 220 krajów na całym świecie. Bazę kontrahentów i kontaktów rozwijamy od 1998 roku w trosce o najwyższy standard usług i chęć wyznaczania kierunku innym przedsiębiorcom. Firma spedycyjna DHL trafiła do grona naszych współpacowników, dzięki temu, że jej międzynarodowy zasięg i profesjonalizm, z jakim wykonuje swoje codzienne czynności, doskonale wpisuje się w nasze wymagania. Z usług tego przewoźnika może skorzystać każdy mieszkaniec Białegostoku bez względu na to, czy chciałby wysłać paczkę w imieniu firmy, czy jako osoba indywidualna. BPS to tanie przesyłki na każdą kieszeń.

Jak poprawnie przygotować paczkę odbieraną z Białegostoku przez DHL?

Terminowe dostarczenie paczek to jedno, lecz niezwykle ważne jest także ich bezpieczeństwo. Każda przesyłka odebrana przez kuriera DHL musi być odpowiednio przygotowana do dalszej drogi. Nie jest to wymóg estetyczny, a raczej praktyczny, taki, który zapewni, że Twoja paczka dojedzie w do celu w nienaruszonym stanie. Jedną z kluczowych kwestii jest wybór opakowania zewnętrznego. Klienci najczęściej stawiają na karton i jest to oczywiście najlepszy wybór pod warunkiem, że jest on dostosowany do planowanej zawartości. Kupując karton w sklepie, dopasuj jego gabaryty i maksymalną wytrzymałość do produktu, jaki będziesz umieszczać w środku. Sprawdź, czy jest on odporny na wilgoć. To bardzo ważne w kontekście różnych warunków atmosferycznych zastałych podczas drogi. Kolejną ważną kwestią niewątpliwie jest wypełnienie paczki w środku. Klient zobowiązany jest zabezpieczyć produkt tak, by nie przemieszczał się swobodnie w ramach kartonu. Użyj folii bąbelkowej, styropianu, woreczków z powietrzem czy nawet papieru. Ostatnim etapem jest zaklejenie łączeń i wszelkich newralgicznych miejsc oraz ewentualne owinięcie całości folią stretch.

W jaki sposób zarejestrować chęć odbioru przesyłki na terenie Białegostoku?

Klienci będący mieszkańcami Białegostoku mogą zamówić kuriera przez nasz system on-line. Poszczególne etapy zamówienia nie przysporzą Ci żadnych problemów. Formularz przygotowany został w oparciu o minimalizm i prostotę, którą bardzo sobie cenimy. Na początek wypełnij kraj nadania i doręczenia - na tej podstawie system zakwalifikuje przesyłkę jako krajową lub międzynarodową. Następnie uzupełnij parametry paczki - wcześniej musisz ją zważyć i zmierzyć, by móc rzetelnie wprowadzić wartości. Ważne jest wpisanie poprawnych danych, które odzwierciedlają stan faktyczny. Przy dużych odstępstwach przewoźnik może cofnąć paczkę do nadawcy. Wybierz opcję kuriera DHL, ewentualne usługi dodatkowe i zapłać za zlecenie. Gratulujemy! Twoja paczka została u nas zarejestrowana, a po zaksięgowaniu wpłaty zostanie odebrana przez przedstawiciela spedycji.

Jakie warunki i usługi dodatkowe proponuje Kurier BPS?

Kurier BPS to firma dbająca o interesy klienta na każdym etapie zamówienia. Wiemy jak ważne dla Ciebie jest bezpieczeństwo przesyłki, którą niejednokrotnie wysyłasz do swoich bliskich lub kluczowych klientów. Taka przesyłka to także Twoja wizytówka. Dbamy więc o nią, traktujemy z należytym szacunkiem i dostarczamy w najszybszym możliwym czasie. Cieszymy się, że to właśnie nam powierzono tak ważne zadanie, jakim jest dostarczenie Twojej paczki do miejsca docelowego. W ramach usług realizowanych przez DHL proponujemy Ci liczne usługi dodatkowe, takie jak doręczenie paczki do 9:00, 12:00, w sobotę, a nawet w godzinach popołudniowych. Dzięki naszej elastyczności odbiorca nie musi czekać na przesyłkę kilku dni lub samodzielnie jej odbierać. Jeśli pracuje do późnych godzin popołudniowych, wybierz opcję dostawy między 17:00 a 22:00. Możesz skorzystać także z opcji pobrania, ubezpieczenia paczki oraz licznych powiadomień SMS.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń