Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL ELBLĄG

Kurier BPS to specjalistyczna firma oferująca usługi kurierskie na terenie całego kraju za pośrednictwem takich firm spedytorskich jak DHL. Dzięki licznym kontaktom i rozwiniętej sieci logistycznej BPS jest jedną z największych firm w Polsce. Ogromna ilość paczek regularnie nadawanych przez stałych i okazjonalnych klientów sprawia, że marka może zaproponować najlepsze na rynku warunki cenowe. Przesyłkę z Elbląga nadać może zarówno klient biznesowy, jak i indywidualny. To duża zmiana - dotychczas wszystkie firmy kurierskie kierowały swoje usługi jedynie do klientów biznesowych, a prywatna osoba nie miała szans na wysyłkę paczki bez pomocy zaprzyjaźnionej firmy. Kurier BPS zmienił ten stan rzeczy, zyskując ogromną ilość nowych użytkowników. Masz wątpliwości lub pytania dotyczące wariantów zamówienia kuriera? Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, który z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na nurtujące Cię pytania.

Nadanie paczki z odbiorem w Elblągu

Proces nadania paczki za pośrednictwem firmy BPS jest niezwykle prosty, intuicyjny i przyjazny dla osób w każdym wieku. Na naszej stronie w ciągu kilku chwil zarejestrujesz przesyłkę do odbioru w Elblągu. Formularz przygotowany został w oparciu o najwyższe standardy zachowując minimalną ilość wymaganych pól. Wystarczy, że wprowadzisz parametry paczki, adres nadawcy i odbiorcy, wybierzesz interesujące Cię opcje dodatkowe i po kilku chwilach paczka pojawi się w naszym systemie. Płatność za usługę pobierana jest z góry za pośrednictwem bankowości elektronicznej BlueMedia, PayU, PayPal, tradycyjnego przelewu lub ze środków zgromadzonych na koncie. Dla zarejestrowanych klientów, którzy podpisali z nami umowę o współpracę przygotowaliśmy możliwość realizacji usługi z odroczoną płatnością na podstawie wystawionej faktury VAT.

Zadbaj z BPS o bezpieczeństwo swojej paczki

Wysyłając paczkę, czy to do bliskiej osoby czy do kontrahenta z pewnością zależy Ci na tym, by dotarła ona w nienaruszonym stanie. Ogromny wpływ na jej wygląd podczas dostarczenia masz właśnie Ty! Zadbaj o każdy szczegół, a my przetransportujemy ją z należytą starannością. Przede wszystkim zadbaj o dobry jakościowo karton. Nie poleca się pakowania przesyłki w stare, używane kartony, gdyż w czasie eksploatacji tracą one swoje właściwości. Postaw na wyrób dostosowany do gabarytu i ciężaru zawartości, jaką planujesz w nim umieścić. Jeśli masz taką możliwość skorzystać z kartonów o dużej odporności na wilgoć. Zadaj także o odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni wewnątrz. Tu przydadzą Ci się woreczki próżniowe, folia bąbelkowa, styropian lub najzwyklejsze gazety i papier biurowy. Zamknij pudełko i owiń taśmą wszelkie łączenia oraz newralgiczne miejsca takie jak rogi i brzegi. Na koniec całość możesz owinąć folią stretch. Tak przygotowana przesyłka z pewnością nie ulegnie zniszczeniu i dotrze wprost z Elbląga w wyznaczone przez Ciebie miejsce w nienaruszonym stanie.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń