Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL GORZÓW WIELKOPOLSKI

Z naszą firmą BPS nieważne gdzie mieszkasz, możesz wysłać w łatwy i przyjemny sposób paczkę, nadając ją wprost ze swojego domu lub firmy przez internet. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, gdzie należy wpisać wymiary paczki, dane nadawcy i odbiorcy oraz wybrać firmę kurierską, która zajmie się Twoją przesyłką kompleksowo. Dodatkowo oferujemy naszym klientom opcje doręczenia przesyłki w soboty od godziny, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na odbiór przesyłki w tygodniu. Wygodny i intuicyjny panel zamawiania kuriera wprost pod Twoje drzwi sprawia, że nasza usługa jest tak wyjątkowa. Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy od lat są liderami w tej branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, między innymi, jednym z naszych partnerów jest firma kurierska DHL, która oferuje wysoką jakość realizacji usługi. Wszystkie te aspekty mają ogromny wpływ na wysoki poziom obsługi klienta, który jest naszym priorytetem.

Co możesz nadać z BPS?

Za pośrednictwem naszej firmy BPS z powodzeniem możesz nadać z Gorzowa Wielkopolskiego taniego kuriera krajowego, który już w przeciągu 24 godzin dostarczy Twoją przesyłkę do adresata pod dowolnie wskazany adres w Polsce. Cena za paczkę jest zależna od jej rozmiarów, ale w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby ceny te były najniższe z możliwych na rynku. Osoby nadające przesyłki zagraniczne także znajdą coś ciekawego w naszej ofercie. Realizujemy przesyłki międzynarodowe za pośrednictwem firm kurierskich działających na tym obszarze od wielu lat, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że ich paczki dotrą na czas w doskonałym stanie. Niezależnie od tego czy posiadasz potrzebę wysyłki małej paczki, palety z towarem czy ponadgabarytowego towaru, w naszej firmie, znajdziesz z pewnością odpowiednią usługę skrojoną do Twoich potrzeb. Wszelkie koszty przesyłki są podawane w momencie wypełniania formularza, a więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów w trakcie realizacji usługi przez kuriera.

Paczka z DHL - Gorzów Wielkopolski

Firma DHL, z którą współpracujemy od lat, to światowy lider w branży kurierskiej. Z powodzeniem działa na rynku od wielu lat w ponad 220 krajach. Gwarantuje on terminowe wykonywanie usługi oraz najwyższą dbałość o przewożone rzeczy. Zamawiając kuriera poprzez naszą firmę masz do dyspozycji stały kontakt z naszym biurem, które jest gotowe, aby odpowiedzieć na każde pytanie. Dodatkowo opcja śledzenia przesyłki pozwala w wygodny sposób zarówno odbiorcy, jak i nadawcy zlokalizować przesyłkę w momencie procesu jej dostarczenia. Nasze doświadczenie w branży przewozowej oraz doświadczenie firmy DHL, zadba o Państwa przesyłkę od momentu jej nadania do chwili dostarczenia do odbiorcy, bez zbędnych komplikacji.

Nadawaj w Gorzowie Wielkopolskim w dowolne miejsce na świecie

Obsługujemy nie tylko przesyłki krajowe, ale także te międzynarodowe, dzięki czemu możesz w tani i szybki sposób przetransportować swój towar w dowolne miejsce na świecie. Wszelkie formalnođci są załatwiane przez internet - dla osób chcących wysłać przesyłkę do krajów objętych przepisami celnymi, polecamy z korzystania z zakładki “Do pobrania”, gdzie znajdują się informacje niezbędne do oclenia danej przesyłki. Po nadaniu przesyłki my zajmiemy się spedycją, a firma DHL transportem, dzięki czemu możesz być spokojny o swoje przesyłki. Za nadaną za naszym pośrednictwem paczkę można w wygodny sposób zapłacić przez PayPal lub PayU. Dla firm chcących współpracować z nami, oferujemy wygodne warunki płatności na zasadzie płatności odroczonej nawet do 14 dni.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń