Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL KATOWICE

Transport i logistyka to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu w dzisiejszych czasach. Codziennie tysiące aut dostawczych, popularnych tirów, a nawet samolotów przewozi setki paczek o przeróżnych gabarytach w dosłownie każde miejsce na świecie. Jedną z firm przewozowych w Polsce jest BPS - Business Pack Service, która oferuje usługi kurierskie dla Klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. BPS na początku swojej działalności funkcjonowało na terenie Trójmiasta, w którym to powstało. Dzisiaj działa w całej Polsce oraz poza jej granicami, korzystając z firm przewozowych takich jak, między innymi, DHL. Stale rozwijająca się współpraca oraz poszerzanie horyzontów firmy, pozwala na obsługę jeszcze większej ilości klientów oraz skrócenie czasu przewozowego do minimum. Korzystając z usług BPS nie musisz wychodzić z domu aby nadać przesyłkę. Nowoczesny i intuicyjny serwis ułatwi Ci zamówienie kuriera, wypełnienie dokumentów i obliczenie kosztów planowanej usługi.

DHL w Katowicach

Firma DHL działa na terenie Polski od 1993 roku. Oferuje ona usługi kurierskie w całym kraju oraz obsługę przesyłek międzynarodowych, do aż 220 państw na świecie. Jako firma globalna, zatrudnia ponad 360 tysięcy pracowników. DHL do realizacji swoich usług wykorzystuje każdą drogę - lądową, wodną i powietrzną. Od pewnego czasu oprócz samolotów pocztowych, DHL testuje dostawy realizowane za pomocą dronów, które niedługo zapewne dotrą do innych państw, w tym Polski. Wysyłając paczkę z Katowic do innego miejsca w Polsce, możesz być pewny, że dotrze ona w ciągu doby do adresata. Jeśli wysyłasz coś poza jej granice, DHL dołoży wszelkich starań aby dotarła ona w ciągu dwóch dni roboczych! Za pomocą panelu BPS masz informację o przesyłce, dzięki czemu będziesz wiedział gdzie jest i co się z nią dzieje, a także otrzymasz informację, kiedy paczka wyjedzie poza granice kraju i chwili otrzymania jej przez odbiorcę. Wysłanie paczki jest niebywale proste - wystarczy, że przygotujesz ją do transportu, zamówisz kuriera korzystając z naszego formularza i dopełnisz minimalnych formalności.

Zanim nadasz paczkę…

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, paczka powinna być odpowiednio przygotowana do drogi. Nierzadko bywa, że Twoja wysyłka ma do przebycia wiele setek kilometrów, dlatego warto zadbać o jej zabezpieczenie. Najważniejsze podczas transportu jest wytrzymałe opakowanie, które ochroni zawartość przesyłki. Wybierz mocny karton, dopasowany rozmiarem do wielkości tego, co chcesz wysłać. Nie zostawiaj w nim pustej przestrzeni, gdyż może to spowodować przesuwanie się zawartości. Wypełnij tę przestrzeń folią bąbelkową, która dodatkowo ochroni przesyłkę, lub papierem. Jeśli nadal się obawiasz, dla pewności owiń papierem wysyłany przedmiot. Jeżeli planujesz wysłać dużą przesyłkę, na przykład palety, wybierz taką która wytrzyma ciężar wysyłanego towaru - mocną paletę drewnianą, plastikową lub kartonową. Ułóż odpowiednio przedmioty i zabezpiecz folią, gdyż tylko tak będziesz mieć pewność, że dołożyłeś wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo przewozu.

Dlaczego DHL?

DHL to globalny przewoźnik, który podczas prawie 50 lat swojej działalności, nieraz udowodniła, że działa na najwyższym poziomie. Całkowity zakres jej usług znajdziesz na naszej stronie. DHL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stale poszerza swoje przewoźnicze możliwości. Ponadto firma ta robi wszystko, aby zadbać odpowiednio o stan środowiska naturalnego. W swoim planach ma całkowite zniwelowanie emisji zanieczyszczeń do roku 2050 i wprowadzenie ekotransportu. Korzystając z usług DHL dzięki Kurierowi BPS możesz spać spokojnie i mieć pewność, że nadana przez Ciebie paczka szybko dotrze do miejsca swojego przeznaczenia, a to wszystko przy dodatkowej ochronie przyrody.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń