Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL KIELCE

W poszukiwaniu firmy kurierskiej kierujemy się wieloma czynnikami - ceną, odległością oraz przejrzystymi warunkami umowy. Którą ofertę wybrać? Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw zajmujących się szeroko pojętą logistyką i transportem, ale mimo wielu możliwości wybór wcale nie jest łatwy. W BPS postawiliśmy na szybkość i atrakcyjne ceny - teraz możesz skorzystać z kompleksowej usługi kurierskiej bez wychodzenia z domu i załatwiania zbędnych formalności. Za pomocą prostego formularza możesz zamówić kuriera do domu i dopasować opcje usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji. Jest to możliwe dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, którzy oferują szeroki wachlarz możliwości wysyłkowych. Jedną z takich firm jest DHL - lider w transporcie międzynarodowym posiadający własną flotę pojazdów oraz samolotów. Przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku logistycznym od wielu lat i cieszy się zaufaniem setek tysięcy klientów na całym świecie. Za pośrednictwem BPS możesz skorzystać z usług firmy DHL powierzając jej przesyłki zarówno zagraniczne, jak i krajowe. Teraz możliwość tę otrzymują również mieszkańcy Kielc i okolic!

Wysyłaj i odbieraj paczki z DHL za pośrednictwem prostego formularza!

Wybierając usługi kurierskie DHL lub innego krajowego czy zagranicznego przewoźnika, warto skorzystać z prostego w obsłudze formularza dostępnego na naszej stronie. Cały proces nie jest czasochłonny i pozwala zamówić kuriera bez wychodzenia z domu i bez załatwiania masy niepotrzebnych formalności. Na samym początku należy oszacować wartość wysyłki - możesz to zrobić za pomocą przejrzystego cennika przesyłek krajowych i zagranicznych, dostępnego w zakładce u góry strony. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza - należy w nim podać dane nadawcy i adresata, niezbędne informację na temat przesyłki oraz preferencje dotyczące czasu i miejsca odbioru paczki. Każdy z klientów może również skorzystać z opcji dodatkowych, takich jak ubezpieczenie cennej zawartości, zastrzeżenie czasu doręczenia czy też przesyłka za pobraniem. Formularz dokładnie obliczy wartość przesyłki - musisz jedynie wybrać przewoźnika oraz rodzaj usługi. Ostatnim etapem jest dokonanie płatności, które możesz zrealizować na dwa sposoby - za pomocą szybkiego przelewu internetowego lub w formie tradycyjnej, na poczcie albo w banku. Teraz pozostaje tylko czekać na kuriera, który pojawi się pod wskazanym adresem po odbiór paczki!

Tani Kurier w Kielcach - przesyłki kurierskie DHL

Za pomocą formularza możesz skorzystać z usług jednego z czołowych przewoźników na rynku logistycznym, czyli firmy DHL. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług kurierskich zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Bogata oferta wraz z pakietem opcji dodatkowych dedykowana jest klientom prywatnym, biznesowym oraz podmiotom z branży e-commerce. Za pośrednictwem DHL możesz nadawać przesyłki listowe, paczki o niestandardowych wymiarach oraz cenne ładunki. Firma oferuje również transport paletowy na terenie kraju i poza jego granicami - doręczenia odbywają się już następnego dnia roboczego. Na szczególną uwagę zasługuje bogaty pakiet usług dodatkowych. Klienci mają możliwość skorzystania m.in. z dodatkowego ubezpieczenia od uszkodzeń fizycznych i utraty paczki, rozszerzonej odpowiedzialności za ważne dokumenty, dostępu do e-faktury oraz potwierdzenia doręczenia. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom BPS oferuje również możliwość doręczenia w sobotę oraz nadania przesyłki pobraniowej.

BPS i DHL - na naszej współpracy zyskują klienci

Bogate zaplecze logistyczne i dodatkowe zasoby naszych partnerów sprawiają, że każdego dnia możemy dostarczać małe i wielkogabarytowe przesyłki, coraz dalej i szybciej. Współpraca umożliwia również atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych usług - powierzone nam paczki są w sposób bezpieczny transportowane do adresatów wszelkimi możliwymi drogami. Naszym niewątpliwym atutem jest szybkość - przesyłki docierają do odbiorców już następnego dnia roboczego, z kolei zlecenia poranne realizujemy jeszcze tego samego dnia. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, oferując szeroki wachlarz usług dopasowany do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z prostego formularza wysyłkowego a przekonasz się jakie to łatwe!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń