Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL KRAKÓW

Firma BPS, czyli Business Pack Service, to polski przedsiębiorca przewozowy, działający od 1998 roku. Swoje początki miał na terenie Trójmiasta i do tego rejonu okrojone były jego działania. Z czasem BPS rozwinął się na tyle, że dzisiaj dostarcza przesyłki różnej wielkości i wagi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Żeby zachować najwyższą jakość swoich usług BPS korzysta ze wsparcia firm kurierskich, które dostarczają paczki do adresatów na całym świecie. Nadanie przesyłki za pośrednictwem BPS jest niezwykle łatwe i nie wymaga ruszania się z domu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie oraz wybrać przewoźnika, który ma zająć się dostarczeniem Twojej paczki jak najszybciej pod podany adres. Rodzaj płatności wybierasz samodzielnie w postaci pobrania, przelewu lub płatności przy odbiorze. Jednym z przewoźników współpracujących z BPS jest bezkonkurencyjna niemiecka firma z wieloletnią tradycją DHL. Zajmuje się ona rozwiązaniami logistycznymi oraz przesyłkami krajowymi jak i międzynarodowymi w ponad 220 krajach.

Szybka wysyłka z Krakowa jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Chcąc nadać przesyłkę z Krakowa, wystarczy że zamówisz drogą internetową kuriera DHL. W krótkim czasie odbierze on paczkę i zadba aby została bezpiecznie przekazana dalej. W zależności od destynacji Twoja paczka zostanie przewieziona samochodem dostawczym, samolotem lub promem. Dzięki stronie internetowej możesz w łatwy i szybki sposób nadać paczkę, zobaczyć co się z nią dzieje na każdym etapie dostawy, a także sprawdzić cennik usług, który jest dostosowany do klientów. Jeśli Twoja przesyłka wymaga opłaty celnej, pracownicy BPS pomogą Ci wypełnić odpowiednie dokumenty i zrozumieć obowiązujące przepisy.

DHL dla małych i dużych przedsiębiorstw

Usługi DHL zawierają przewóz małych i dużych dostaw na terenie kraju i za granicą. Aby ułatwić proces wysyłki BPS stworzył rozwiązania logistyczne które z łatwością można dopasować do wymagań każdego klienta. Pracownicy BPS monitorują przesyłkę podczas całego procesu wysyłkowego i dbają aby bezpiecznie dotarła na miejsce. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Krakowie nie musisz martwić się o swoje przesyłki, ponieważ zlecając transport w DHL przez BPS wszystkie przesyłki dotrą w każde miejsce!

Dlaczego warto wybrać usługi DHL?

Na rynku działa wiele firm przewozowych, ale tylko DHL czuje się w obowiązku zadbać o środowisko naturalne, które jest zanieczyszczane spalinami z samochodów dostawczych czy samolotów. Korzystając z usług BPS i wybierając DHL jako przewoźnika masz pewność, że Twoja paczka bezpiecznie dotrze do adresata, w możliwie najkrótszym czasie i przy minimalnym nakładzie finansowym. Zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń