Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL ŁÓDŹ

Na rynku istnieje wiele firm kurierskich, które oferują szeroki wachlarz usług związanych z obsługą przesyłek, transportem oraz logistyką. Dla laika, który nie korzysta na co dzień z ich usług, wybór odpowiedniej opcji wysyłki jest niezwykle trudny. We współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, oferujemy swoim klientom proste w obsłudze i wygodne narzędzia, które umożliwia zamówienie kuriera pod wskazany adres i wybór spośród wielu ofert firm kurierskich w jednym miejscu. Cały proces jest dziecinnie prosty dzięki formularzowi dostępnemu na naszej stronie internetowej - za jego pomocą możesz nadawać przesyłki krajowe i zagraniczne, decydować o rodzaju usługi i opcjach dodatkowych oraz wybierać spośród ofert dostępnych przewoźników. Teraz jest to możliwe również w Twoim mieście! Jedną z firm kurierskich działającą w okolicy jest DHL - lider na rynku przesyłek międzynarodowych, który większość dostaw realizuje drogą powietrzną. Wystarczy wypełnić formularz i wybrać ofertę DHL - bez wychodzenia z domu i bez załatwiania zbędnych formalności!

Tani kurier w Łodzi? Wybierz przesyłki kurierskie DHL!

DHL to marka znana w Polsce i za granicą, oferująca swoim klientom szeroki wachlarz usług kurierskich na najwyższym poziomie. Odbiorcami oferty firmy są zarówno osoby fizyczne, jak również podmioty z branży biznesowej, choćby sektora e-commerce. DHL jest jednym z liderów w dziedzinie obsługi przesyłek i transportu międzynarodowego - główną drogą dystrybucji paczek jest własna flota powietrzna. Klienci firmy mogą spodziewać się szerokiego zakresu usług - od obsługi przesyłek listowych, poprzez tradycyjne paczki o standardowych rozmiarach, aż po po wielkogabarytowe ładunki transportowane na paletach. Na uwagę zasługuje również możliwość wzbogacenia standardowej oferty o pakiet usług dodatkowych. Do najczęściej wybieranych należą: ubezpieczenie cennej zawartości od uszkodzeń fizycznych oraz jej utraty, rozszerzona odpowiedzialność za ważne dokumenty, przesyłka pobraniowa oraz możliwość rozliczenia w wygodnej formie e-faktury. DHL szczyci się również możliwością doręczenia przesyłek w soboty (dla wybranych kodów pocztowych).

Nadawaj przesyłki z DHL - bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności!

Nadawanie przesyłek jest niezwykle łatwe dzięki prostemu w obsłudze formularzowi dostępnemu na naszej stronie. Wystarczy tylko znać wymiary oraz wagę nadawanej paczki i można przystąpić do uzupełniania kolejnych pól formularza - adresu nadawcy i odbiorcy, informacji na temat zawartości oraz wyboru przewoźnika. Koszt wysyłki zostanie wyliczony automatycznie i zaprezentowany w postaci kilku opcji cenowych - u nas nie ma ukrytych kosztów! Za pomocą kwestionariusza możesz również skorzystać z wielu opcji dodatkowych - w zależności od oferty firmy kurierskiej. Warto wybrać dodatkowe ubezpieczenie w przypadku cennej zawartości lub opcje doręczenia w soboty, jeśli zależy nam na czasie. Ostatnim krokiem jest przekierowanie na stronę płatności, które można zrealizować na dwa sposoby: za pomocą natychmiastowego przelewu internetowego albo drogą tradycyjną - na poczcie lub w banku. Teraz należy jedynie oczekiwać na wizytę kuriera, który niebawem zgłosi się po odbiór paczki!

BPS i DHL - co zyskujesz na naszej współpracy?

Tym co nas wyróżnia, to bogate zaplecze logistyczne wzbogacone o dodatkowe zasoby naszych partnerów - dzięki niemu, każdego dnia wysyłamy paczki w odległe zakątki świata wszelkimi dostępnymi drogami - korzystając z transportu drogowego, lotniczego oraz frachtu morskiego. Staramy się, aby powierzone nam paczki i ładunki docierały do odbiorców szybko i bezpiecznie - dostawy realizujemy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia, zaś zlecenia poranne dostarczamy jeszcze tego samego dnia. Naszym ogromnym atutem są również konkurencyjne ceny, które idą w parze z wysoką jakością usług - u nas nie ma ukrytych kosztów i dodatkowych opłat pojawiających się w trakcie wysyłki. Oferujemy naszym klientom możliwość monitorowania statusu przesyłki, od momentu nadania do chwili gdy trafia ona do rąk adresata. Gorąco zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty BPS i firm partnerskich oraz skorzystania z naszych usług za pomocą dostępnego na stronie formularza. Czekamy na Was w Łodzi!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń