Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL LUBLIN

W ostatnich latach firmy kurierskie zyskały w Polsce ogromną popularność. Klienci doceniają je za szybkość i skuteczność działania. Choć stacjonarne punkty firm przewozowych znajdują się głównie w większych miejscowościach, to jednak wygodne opcje nadania paczek online pozwalają korzystać z ich oferty wszystkim rodakom, bez względu na miejsce zamieszkania. Wśród podmiotów, które umożliwiają zdalne zamówienie kuriera i wysłanie paczki bez wychodzenia z domu za pomocą naszej platformy, znajduje się niemiecki przewoźnik, firma DHL. Działa ona na polskim rynku już od 1993 roku i zdążyła zaskarbić sobie sympatię klientów prywatnych oraz biznesowych. DHL prężnie działa także na terenie woj. lubelskiego i samego Lublina, w którym znajduje się punkt odbioru i wydawania paczek. Bogata oferta, jaką proponuje przewoźnik, sprawdza się w dostarczaniu przesyłek prywatnych na niewielkich obszarach, jak też w obsłudze większych przedsiębiorstw, regularnie nadających przesyłki międzynarodowe.

Krajowa i międzynarodowa oferta DHL

W firmie DHL pracują setki tysięcy ludzi, którzy dbają o terminowe dostarczenie niemal 1,5 miliarda paczek rocznie! Rozwożąc przesyłki, docierają do ponad 220 krajów na całym świecie. Transport paczek odbywa się drogą lądową, powietrzną, morską oraz intermodalną. To dzięki temu oferta firmy może być tak bogata, że spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla osób chcących nadać paczki z Lublina do innych punktów Polski, DHL ma ofertę standardową dla przesyłek o przeciętnym priorytecie oraz ekspresową dla tych, które muszą być dostarczone następnego dnia po nadaniu. Paczki standardowe mogą ważyć nie więcej niż 31,5 kilograma. Paczki specjalne mogą ważyć do 50 kilogramów. Cięższe przesyłki kurierskie DHL z Lublina powinny być wysyłane na paletach, które mogą ważyć do 1000 kilogramów, wliczając w to wagę samej palety.

Wygoda korzystania z usług kurierbps.pl

Dzięki naszej stronie użytkownicy mogą wygodniej porównać oferty różnych przewoźników, wybierając opcję, która jest najlepiej dopasowana do ich oczekiwań. Firma BPS udostępnia jeden przejrzysty formularz, który może służyć do zamówienia usług różnych firm. Nie trzeba przejmować się potrzebą dostarczenia paczki do punktu odbioru, ponieważ bez problemu można zamówić kuriera do własnego domu. Poza tym, proponowane przez pośrednika ceny są konkurencyjne w porównaniu do standardowych ofert przewoźników Taki efekt udało się uzyskać, dzięki obopólnym ustaleniom między BPS a wybranymi firmami kurierskimi. Przy pomocy naszej strony, tani kurier z Lublina jest na wyciągnięcie ręki, a sama procedura nadania paczki została ograniczona do absolutnego minimum. Paczki, które są nadawane za pośrednictwem BPS, są też dodatkowo kontrolowane przez serwis. Zwiększa to pewność dostarczenia przesyłki w odpowiednim czasie pod właściwy adres.

Udana współpraca DHL z BPS

Współpraca firmy DHL z portalem kurierbps.pl ma na celu ułatwienie korzystania z usług kurierskich niemieckiego przewoźnika. Zyskują na niej obie strony. Dla kurierbps.pl jest to możliwość wyraźnego poszerzenia oferty, natomiast dla kuriera DHL z Lublina jest to opcja dodatkowego wypromowania się. Tym bardziej że w większości przypadków, oferta firmy prezentuje się bardzo korzystnie na tle innych cenników. Dla klientów jest to natomiast możliwość jeszcze wygodniejszego i bardziej opłacalnego korzystania z oferty jednej z najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce i w Europie. Łatwość obsługi formularza i skuteczna kooperacja obu firm przyspieszają realizację usług zleconych kurierowi z Lublina, a to podnosi satysfakcję klientów i sprawia, że chętniej wracają przy następnej okazji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń