Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL OPOLE

Znalezienie usługi kurierskiej, który spełnia oczekiwania i nie rujnuje budżetu nie jest proste! Kurier BPS oferuje możliwość korzystania z usług wielu firm w jednym miejscu - dzięki prostemu w obsłudze formularzowi dostępnemu na tej stronie. Od teraz, z usługi mogą skorzystać również mieszkańcy Opola i okolic! Jesteśmy przedsiębiorstwem z branży logistycznej, które zajmuje się m.in. obsługą przesyłek krajowych i zagranicznych, oraz transportem ładunków wielkogabarytowych. Znajdujemy się również w czołówce w dziedzinie transportu paletowego, który realizujemy wszelkimi możliwymi kanałami - drogą lądową, powietrzną. Kluczowym aspektem działalności naszej firmy jest współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, która otwiera nowe rynki i daje wiele możliwości. Jedną z takich firm jest DHL - jeden z liderów w obsłudze przesyłek międzynarodowych, który oferuje m.in. transport paczek drogą lotniczą. Co należy zrobić żeby skorzystać z jego usług? Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie i czekać na wizytę kuriera!

Tani kurier w Opolu? Wybierz przesyłki kurierskie DHL!

Firma DHL to znany na rynku przewoźnik, któremu zaufały tysiące klientów w Polsce. Szeroki wachlarz usług kurierskich, w tym obsługa paczek krajowych i zagranicznych sprawia, że każdy z klientów może indywidualnie dopasować usługę i jej parametry do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Poza standardowymi opcjami wysyłki, takimi jak możliwość monitorowania statusu przesyłki czy doręczenie w soboty, DHL oferuje również rozbudowany pakiet usług dodatkowych. Osobom, które oczekują specjalnej ochrony zawartości, oferuje ubezpieczenie od uszkodzenia i utraty, zaś w przypadku ważnych dokumentów, jedną z opcji dodatkowych jest rozszerzona odpowiedzialność. Do najpopularniejszych opcji dodatkowych należą również: doręczenie w soboty, odbiór dedykowany wraz z potwierdzeniem doręczenia w formie sms oraz przesyłka pobraniowa. Sporym udogodnieniem dla klientów biznesowych jest możliwość rozliczenia w postaci e-faktury - szybkie rozwiązanie, które dodatkowo ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.

Wysyłaj przesyłki krajowe i zagraniczne z DHL za pośrednictwem formularza na naszej stronie!

Procedura nadawania paczek za pośrednictwem naszej strony jest dziecinnie prosta! Wystarczy jedynie zważyć i zmierzyć przesyłkę oraz przystąpić do wypełniania formularza. To praktyczne narzędzie umożliwia korzystanie z kompleksowych usług kurierskich wielu znanych przewoźników w jednym miejscu - bez wychodzenia z domu i bez załatwiania mnóstwa formalności. Potrzebujesz jedynie danych adresowych nadawcy i adresata oraz informacji na temat wymiarów paczki i jej zawartości. Taka forma zamawiania kuriera umożliwia również wybór opcji dodatkowych, takich jak ubezpieczenie cennej zawartości, możliwość doręczenia w sobotę lub przesyłka pobraniowa. Po wybraniu interesujących usług i oferty jednego z dostępnych przewoźników formularz automatycznie przekierowuje na stronę wygodnych płatności - klient ma możliwość ich zrealizowania poprzez natychmiastowy przelew internetowy lub w tradycyjny sposób w wybranym urzędzie pocztowy. To proste i zajmuje jedynie kilka minut - teraz wystarczy tylko poczekać na kuriera!

BPS i DHL - dlaczego my?

Współpraca BPS i DHL to przede wszystkim wiele nowych możliwości oraz różnorodna oferta dedykowana zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Dzięki większemu zapleczu logistycznemu i otwarciu na rynek międzynarodowy, nasi kurierzy mają możliwość dostarczania powierzonych im przesyłek jeszcze dalej niż dotychczas. Wspólnie z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami docieramy do ponad 200 krajów na świecie! Naszym atutem jest szybkość - staramy się dostarczać paczki następnego dnia roboczego, również w soboty. Dyspozycje wydane w godzinach porannych realizujemy natychmiast - od tradycyjnych listów i paczek, poprzez przesyłki cenne oraz wymagające określonych warunków transportu, aż po obsługę paczek i ładunków wielkogabarytowych. Tym, co nas wyróżnia są atrakcyjne ceny i brak ukrytych kosztów - nasi klienci na etapie zamawiania kuriera znają zasady i wartość płatności. Z nami każda przesyłka szybko i bezpiecznie dociera do wyznaczonego celu!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń