Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL POZNAŃ

Poszukujesz specjalistycznej firmy kurierskiej, która realizuje usługi na terenie Poznania? Skorzystaj z ogromu możliwości jakie proponujemy jako Kurier BPS. To przedsiębiorstwo transportowo - logistyczne, które realizuje wysyłki paczek od 1998 roku, w ramach serwisu krajowego i międzynarodowego. Dzięki rozwiniętej sieci spedycyjnej swoje usługi może kierować zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Atrakcyjne ceny i jasne warunki współpracy, każdego dnia przyciągają nowych użytkowników. Firma dba o swoich klientów na kilku płaszczyznach oferując zintegrowany system informatyczny do obsługi zamówień, ogrom możliwości realizacji zleceń i doradztwo na każdym etapie zamówienia. Wśród firm spedytorskich świadczących swoje usługi na rzecz BPS, jest znana firma transportowa DHL. Zleć wysyłkę przesyłki z Poznania do jednego z 220 krajów na całym świecie.

Zakres świadczonych usług kurierskich w Poznaniu

Ścisła współpraca między BPS a DHL daje klientom duże możliwości przetransportowania paczki zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przewoźnik na terenie Polski świadczy usługi w ramach paczek standardowych, których suma boków nie przekracza 300 centymetrów - przy czym jeden wymiar może wynosić maksymalnie 200 centymetrów, zaś dopuszczalna waga rzeczywista przesyłki to 31,5 kilograma. W ramach podstawowej usługi paczki dostarczane są do odbiorcy w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, możesz skorzystać z usług dodatkowych, w ramach których przesyłka zostanie dowieziona w wyznaczone miejsce do godziny 9:00, 12:00 lub w sobotę. Firma DHL oferuje także wyjątkową usługę, której jak dotąd nie wprowadził żaden inny spedytor, a mianowicie dostawa w popołudniowych godzinach tj. między 17:00 a 22:00. To duże udogodnienie dla osób, które są bardzo zapracowane i zabiegane, przez co przekazanie pakunku we wcześniejszych godzinach jest dla nich nieosiągalne.

Jak zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem?

Wiele osób zamawiających kuriera ma problem z odpowiednim przygotowaniem paczki. Warto poznać podstawowe zasady, które pozwolą na uniknięcie wszelkich uszkodzeń zarówno opakowania, jak i zawartości. Na początku skup się na dobraniu odpowiedniego kartonu - liczy się grubość ścian, maksymalny udźwig, wymiary i odporność na wilgoć. Postaw na najlepszy możliwy materiał, szczególnie gdy chcesz przesłać wartościowe, szklane lub ciężkie rzeczy. Następnie umieść towar w kartonie na środku a przestrzeń wokół niego zabezpiecz wypełniaczem. Może być to folia bąbelkowa, styropian, woreczki wypełnione powietrzem lub papier. Zamknij pudełko i zabezpiecz przy pomocy taśmy klejącej jej newralgiczne miejsca. Na koniec możesz także zabezpieczyć całość przy pomocy folii stretch. To w jaki sposób przygotujesz przesyłkę, rzutować może na stan zawartości w momencie odbioru. Pamiętaj o naklejce “uwaga szkło” jeśli w środku umieszczasz delikatne przedmioty.

Jak złożyć dyspozycję przyjazdu kuriera?

Jako Kurier BPS, w ramach prowadzonej działalności udostępniamy swoim klientom zintegrowany system informatyczny, pozwalający w szybki sposób zarejestrować dyspozycję przyjazdu kuriera. Sam proces jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy oraz wszelkie niezbędne parametry paczki, by po kilku chwilach zlecenie było gotowe. Płatność pobierana jest z góry, za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub przedpłaconego konta. Możliwość skorzystania z opcji płatności odroczonej mają jedynie klienci, którzy zawarli z nami umowę o współpracę. Warto zapoznać się ze wszystkimi wariantami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy - jesteśmy przekonani, że poziom świadczonych przez nas usług sprawi, że wrócisz do nas z kolejnym zamówieniem. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszą wykwalifikowaną kadrą, która z chęcią na nie odpowie, rozwieje Twoje wątpliwości i doradzi jaka usługa będzie najbardziej optymalna.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń