Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL RZESZÓW

Czasy, w których działalność poczty spełniała wymagania zarówno osób prywatnych, jak i firm, już dawno minęły. Współczesne społeczeństwo potrzebuje szybkiego przewozu ogromnej liczby różnego rodzaju dóbr. Odpowiedź na te oczekiwania stanowią usługi firm kurierskich, których w naszym kraju działają już dziesiątki. Profesjonalni przewoźnicy, funkcjonujący na terenie kraju oraz poza jego granicami, zajmują się odbiorem od nadawcy i doręczeniem do adresata przesyłek listowych oraz paczek o rozmaitych gabarytach. Do takich usługodawców należy m.in. firma DHL. Jej oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych, wysyłających pojedyncze paczki lub nadających dziesiątki przesyłek miesięcznie. Korzystanie z usług DHL możliwe jest poprzez stronę internetową BPS. Można też nadać przesyłki przez pośrednika, jakim jest Kurier BPS, czyli serwis ułatwiający kontakt z firmą kurierską i oferujący konkurencyjne ceny usług. Pomaga on nadać paczkę z każdego miejsca w kraju.

Oferta DHL dla mieszkańców Rzeszowa

Firma proponuje swoje usługi mieszkańcom całej Polski, jednak najlepszym rozwiązaniem jest kurier DHL z Rzeszowa zamawiany poprzez pośrednika. Choć przekazanie paczki kurierowi wygląda podobnie, to jednak cały proces, łącznie z wypełnieniem formularzu nadania, następuje na innej stronie internetowej i kontrolowany jest przez inną firmę. Bezpośrednio przez DHL oraz przez pośrednika współpracującego z DHL, czyli naszą firmę BPS można nadawać przesyłki z Rzeszowa w formie kopertowej, jeśli są niewielkie, a ich ciężar nie przekracza 1 kg. Obsługiwane są także zwykłe paczki z Rzeszowa. Nie powinny one ważyć więcej niż 31,5 kg. Te o większej masie wymagają nadania w postaci przesyłki paletowej.

Kurier BPS – zasady działania serwisu

Kurier BPS zajmuje się zarówno pośrednictwem, jak i samodzielnym doręczaniem przesyłek o różnych gabarytach. Działając na rynku od 1998 roku, firma zdążyła wypracować sprawdzony schemat działania i nawiązać szerokie kontakty biznesowe, umożliwiające skuteczną współpracę z wieloma przewoźnikami. Oferując własny transport, Kurier BPS obsługuje klientów na terenie Trójmiasta i gwarantuje tam doręczenie nawet tego samego dnia po nadaniu. Dla innych adresów krajowych czas oczekiwania zajmuje zwykle 24 godziny. Chcąc skorzystać z usług serwisu, wystarczy poprawnie wypełnić formularz na naszej stronie. Jeśli np. planuje się zamówić przesyłki kurierskie DHL z Rzeszowa, należy wpisać odpowiednie dane lokalizacyjne, wybrać firmę, która ma odpowiadać za przewóz oraz sposób zapłaty. Możliwe jest opłacenie usługi przelewem zwykłym lub poprzez jeden z trzech systemów płatności. Następnie wystarczy spakować paczkę zgodnie z wytycznymi firmy i czekać, aż odbierze ją kurier z Rzeszowa. Kurier BPS, tak jak i konkretni przewoźnicy, obok usług podstawowych, oferuje także warianty dodatkowe, takie jak np. doręczenie do rąk własnych czy potwierdzenie doręczenia.

Efektywna współpraca kurierbps.pl i DHL

Współpraca firmy Kurier BPS oraz firmy DHL na terenie Podkarpacia sprawia, że przesyłki z Rzeszowa rozwożone są do adresatów niemal praktycznie od razu po nadaniu. Poza tym jest to bezkonkurencyjnie tani kurier z Rzeszowa, co zawdzięczać można pośrednictwu i wynegocjowanym przez BPS. Co ważne, za pośrednictwem BPS udostępniana jest pełna oferta firmy DHL, więc bez problemu i w korzystnej cenie wysłać można paczki do dowolnego punktu w Polsce, ale i zagranicą. Przesyłki obsługiwane przez DHL docierają do 28 krajów europejskich oraz do ponad 220 państw leżących w innych częściach świata. Tak bogata oferta firmy daje pewność, że paczka DHL z Rzeszowa dotrze do adresata szybko i bez komplikacji.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń