Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL SŁUPSK

Konkurencyjne ceny wysyłki w Słupsku tylko u nas! BPS ma podpisane umowy partnerskie z wieloma cenionymi na rynku przewoźnikami, dlatego oferuje Tobie usługi kurierskie w korzystnych cenach. Zamów taniego kuriera już dziś, wypełnij prosty formularz on-line, a my zajmiemy się resztą. Kurier DHL Słupsk to dobry wybór, bo my od 1998 roku budujemy swoją markę i zaufało nam już wielu klientów. Mamy indywidualne podejście i zawsze w pełni realizujemy Twoje wymagania. Z nami się rozliczasz i z nami kontaktujesz, to my dbamy o Twoją przesyłkę kurierską. Wypróbuj nasze usługi w Słupsku, a nie pożałujesz. Możesz do nas wysłać maila z informacja o przesyłce, napisz jakie ma wymiary, co jest w środku i dokąd chcesz ją wysłać, któryś z naszych kompetentnych pracowników się z Tobą skontaktuje.

Cały świat dostępny ze Słupska

Świadczymy usługi lokalne, krajowe i międzynarodowe, przed nami nie ma kierunków niemożliwych. Nasz zasięg obejmuje ponad 220 państw, więc na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom. Powierz nam swoją przesyłkę kurierską, a my dobierzemy odpowiedniego przewoźnika, który z należytą starannością wypełni powierzone mu zadanie. Mamy wiele opcji wysyłki, na przykład STANDARD PLUS, który łączy czas dostawy oraz niską cenę. Na terenie Słupska polecamy formę STANDARD, w ramach której doręczymy przesyłki kurierskie DHL do godziny 17. A jeśli bardzo zależy Ci na czasie, to opcja EKSPRES pozbawi Cię zmartwień, paczka dociera na miejsce błyskawicznie. Ty wybierasz, to czego potrzebujesz, zaznaczając odpowiednie opcje w formularzu, my dobieramy kuriera i załatwiamy całą resztę. Płatności możesz dokonać za pomocą przelewu lub dostępnych systemów transakcyjnych, takich jak PayU, BlueMedia czy PayPal. Decydujesz się na stałą współpracę? Podpiszemy umowę i możemy zaoferować faktury z 14-sto dniowym terminem płatności.

DHL ze Słupska - paczka na lądzie w wodzie i w powietrzu

Dbamy, by Twoja paczka dotarła na czas, dlatego wykorzystujemy wszelkie możliwe rodzaje środków transportu. Samolotem wysyłamy przesyłki, które są gotowe do odbioru nawet po dwóch dniach, ale tylko w największych centrach komunikacyjnych. Dbamy o przestrzeganie przepisów podczas transportu, by współgrały z interesami naszych klientów. Aby paczki docierały bezpiecznie i na czas, nasi eksperci dbają o naliczenie prawidłowych opłat celnych. Nie ukrywamy dodatkowych kosztów, zawsze podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia, bezpłatnie wyceniamy przesyłki. Paczki DHL Słupsk mają z nami naprawdę dobrze. Pośredniczymy pomiędzy Tobą, a jedną z dużych firm, to u nas czujesz się swobodnie i nie musisz walczyć z ogromną korporacją, jeśli coś pójdzie nie tak. My negocjujemy niższe stawki i dopełniamy wszelkich formalności, po prostu ułatwiamy Ci życie. BPS oferuje alternatywę w postaci innego przewoźnika, to sprawia, że jesteśmy niezwykle konkurencyjni, tanie przesyłki kurierskie są dostępne u nas, specjalnie dla Ciebie.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń