Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL SZCZECIN

BPS to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo logistyczno-spedycyjne, które oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług kurierskich w kraju i za granicą. Głównym filarem naszej działalności jest transport małych i wielkogabarytowych przesyłek we współpracy ze znanymi w Polsce i na świecie przewoźnikami. Jesteśmy również liderem w transporcie przesyłek paletowych. Większość z naszych klientów znajduje się w Trójmieście, ale dzięki współpracy z firmami partnerskimi mamy możliwość szybkiej i bezproblemowej wysyłki w najodleglejsze zakątki świata. Jednym z naszych partnerów jest DHL - lider w dziedzinie obsługi przesyłek międzynarodowych. To firma z bogatą tradycją w branży logistycznej, której zaufały setki tysięcy klientów na całym świecie. Teraz możesz skorzystać z jej usług również w Twoim mieście i to bez wychodzenia z domu - wystarczy, że na naszej stronie wypełnisz prosty formularz wysyłkowy, zapoznasz się cennikiem przesyłek krajowych i zagranicznych i wybierzesz ofertę jednego z przewoźników, w tym firmy DHL. Szybko, tanio i w zaciszu własnego mieszkania!

Tani kurier w Szczecinie - przesyłki kurierskie DHL

Za pośrednictwem BPS możesz korzystać z usług DHL wysyłając przesyłki krajowe i międzynarodowe - szybko, bezpiecznie i zawsze na czas. Firma posiada bogate zaplecze logistyczne - poza własną flotą ciężarówek korzysta również z własnego transportu lotniczego. Standardowy zakres usług obejmuje obsługę paczek, przesyłek listowych oraz transport wielkogabarytowy. Oferta DHL jest skierowana do kilku segmentu klientów - odbiorcy prywatnego, biznesowego oraz podmiotów z branży e-commerce. To co wyróżnia firmę na tle konkurencji jest szybkość i bezpieczeństwo. W przypadku szczególnie cennych ładunków, każdy z klientów ma możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia od uszkodzeń fizycznych oraz od utraty paczki. Wachlarz usług dodatkowych jest jednak znacznie większy - zawiera m.in. rozszerzoną odpowiedzialność za ważne dokumenty, doręczenie w sobotę wraz z potwierdzeniem, przesyłkę pobraniową, odbiór dedykowany i wiele więcej.

Nadawaj i odbieraj paczki za pośrednictwem DHL Szczecin

Za pośrednictwem naszej strony, możesz teraz skorzystać z usług kurierskich firmy DHL nie ruszając się z fotela. Cały proces jest dziecinnie łatwy - możesz go wykonać w kilku prostych krokach. Pierwszy z nich to oszacowanie wartości przesyłki - wystarczy, że zmierzysz i zważysz paczkę, a następnie znajdziesz jej parametry w dostępnym na stronie cenniku. Kolejnym narzędziem, którego obsługa nie sprawia problemu jest czytelny formularz wysyłkowy, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Wypełniając kolejne rubryki wybierasz adres dostawy, rodzaj wysyłki, ważne informacje na temat paczki oraz oczywiście przewoźnika, któremu powierzysz przesyłkę. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności za wybraną usługę. Możesz je wykonać na dwa sposoby - za pomocą wygodnego i bezpiecznego przelewu internetowego, lub przelewu w formie tradycyjnej w banku lub urzędzie pocztowym. Teraz pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera, który wprost z Twoich rąk odbierze opłaconą paczkę!

Co zyskujesz na współpracy BPS i DHL?

Obecnie na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw oferujących szeroki wachlarz usług kurierskich i logistycznych - mimo wielu możliwości trudno jest znaleźć odpowiednią opcję wysyłki, do tego w rozsądnej cenie. Korzystając z usług BPS może mieć pewność, że otrzymujesz usługę na wysokim poziomie i nie musisz martwić się ukrytymi kosztami. Współpraca z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, w tym również z firmą DHL to gwarancja niskiej ceny i bezpieczeństwa. Korzystając z zaplecza logistycznego naszych partnerów zapewniamy szybkie dostawy, których czas nie przekracza 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia. Obsługujemy przesyłki krajowe i zagraniczne dostarczając je do rąk odbiorców wszelkimi możliwymi drogami - lądową, morską oraz lotniczą. Dajemy naszym klientom możliwość zamówienia kuriera bez wychodzenia z domu oraz monitorowania statusu śledzonej paczki na ekranie komputera, bądź smartfona. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług, które dostępne są również dla mieszkańców Szczecina i okolic!

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń