Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL TORUŃ

Usługi kurierskie są w dzisiejszych czasach podstawowym sposobem doręczania różnego typu paczek. Firmy przewozowe zdeklasowały tradycyjną pocztę, zapewniając klientom szybszą i pewniejszą dostawę przesyłek nadawanych między konkretnymi punktami na terenie kraju i poza jego granicami. Funkcjonowanie firm kurierskich może być jednak jeszcze sprawniejsze. Dowodem na to są usługi świadczone przez serwis kurierbps.pl, który pośredniczy w nadawaniu przesyłek między klientami a wybranymi przewoźnikami, z którymi współpracuje. Dzięki temu, procedury nadawania paczek przez dowolną firmę są zawsze jednakowe. BPS gwarantuje też konkurencyjne ceny. Jest to możliwe dzięki szczególnym warunkom wynegocjowanym w ramach współpracy z takimi przewoźnikami, jak popularna firma kurierska DHL, która dostarcza paczki do Torunia i z Torunia.

Działalność DHL w Toruniu i okolicach

Firma DHL działa na terenie Polski od 1993 roku. Zajmuje się doręczaniem przesyłek kurierskich, standardowych i ekspresowych w granicach kraju oraz w Europie i na innych kontynentach. Łącznie funkcjonuje w ponad 220 państwach, zatrudniając ok. 360 tys. osób i dysponując flotą samochodową liczącą sobie ponad 97 tys. pojazdów. To dzięki nim przesyłki doręczane są do adresata w tak krótkim czasie. W swoich standardach DHL określa czas oczekiwania na dowóz paczki, jako nie dłuższy niż doba dla usług krajowych. Zagraniczna paczka DHL z Torunia może dojść do adresata w ciągu max. 5 dni, na terenie Europy Zachodniej. Do innych części świata przesyłki docierają nie później, niż po 12 dniach od nadania. Najłatwiejszym sposobem wysłania paczki z Torunia jest złożenie zamówienia online. W specjalnym formularzu dostępnym na tej stronie BPS określa się rodzaj i parametry przesyłki. Można nadać tę kopertową, ale też paczkę standardową lub przesyłkę paletową. Wybiera się również ewentualne usługi dodatkowe.

Jak przygotować paczki do wysyłki kurierem DHL?

Aby nadać przesyłkę kurierską DHL z Torunia, należy ją właściwie zapakować. Przede wszystkim, powinniśmy umieścić towar w trwałym pudełku, najlepiej o podwójnych ścianach. Między zawartością paczki a ściankami pudełka powinno zawsze zostać kilka centymetrów pustej przestrzeni. Zaleca się wypełnić ją np. folią bąbelkową lub gąbką. Szeroką taśmą klejącą należy zakleić wszystkie krawędzie pudełka, szczególną uwagę zwracając na dobre zaklejenie zamknięcia. Jeśli masz pytania dotyczące pakowania skontaktuj się działem obsługi klienta BPS. Kurier DHL z Torunia wymaga również, by wydrukowaną etykietę nadania nakleić w widocznym miejscu, prawidłowo wypełniając wszystkie jej pola. Do przesyłek paletowych, zaleca się użycie trwałych palet o szerokości 120 cm i długości 80 centymetrów oraz wysokości nie większej niż 210 centymetrów.

Pośrednictwo Kuriera BPS w przesyłkach obsługiwanych przez DHL

Wszystkie przesyłki z Torunia najkorzystniej jest nadać za pomocą Kuriera BPS. Jesteśmy pośrednikiem, który ułatwia zarówno porównanie ofert poszczególnych przewoźników, jak i samo zlecenie doręczenia paczki. Udostępniamy prosty formularz, w którym składa się zamówienie, określając parametry przesyłki i wybierając firmę kurierską, z której usług chcemy skorzystać. Długotrwała współpraca serwisu z firmami takimi, jak DHL sprawia, że użytkownicy firmy BPS mogą liczyć na atrakcyjne ceny. Zakres usług firmy DHL dostępnych przez kurierbps.pl pozostaje niezmieniony, więc tani kurier w Toruniu kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Za pomocą BPS można nadać przesyłki dowolnego typu o różnych wymiarach i wadze. Przesyłki drobnicowe na terenie Europy kurier z Torunia najszybciej i najtaniej dostarczą drogą lądową.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń