Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL WARSZAWA

Firma DHL powstała w 1969 roku i obecna istnieje w ponad 200 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo posiada wiele oddziałów również w Polsce i jest cenione za wykonywane przez siebie usługi. DHL zatrudnia najlepszych kurierów, dla których liczą się precyzja i terminowość. Pracownicy wiedzą, jak istotne jest dostarczenie przesyłki na czas. DHL to marka kojarzona z terminowością oraz rzetelnością. Firma kurierska umożliwia wysyłanie przesyłek w dowolne miejsce na atrakcyjnych warunkach i w korzystnej cenie. Przyjazna użytkownikowi oferta firmy wynika z doświadczenia. Korzystając z BPS - sprawdzonego pośrednika - i wybierając DHL masz pewność, że Twoja przesyłka zostanie dostarczona na czas.

Oferta DHL dla mieszkańców Warszawy

Firma DHL oferuje swoje usługi mieszkańcom całej Polski, w tym Warszawy. To właśnie w stolicy Polski ma wiele swoich oddziałów. My, czyli Kurier BPS pomagamy wybrać sposób dostawy i doradzamy, jak wysłać paczkę, aby bezpiecznie dotarła do adresata. Z nami otrzymasz niskę cenę przesyłki oraz możesz mieć pewność, że szybko dotrze w wybrane przez Ciebie miejsce. Na bieżąco możesz również monitorować miejsce, w którym znajduje się w przesyłka, a w razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z pracownikami naszego biura, którzy pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z usług kuriera DHL online, na naszej stronie, tym samym oszczędzając czas. Kurier przyjedzie w wybrane miejsce na terenie Warszawy po paczkę. To Ty decydujesz skąd zabrać paczkę oraz o której godzinie ma podjechać kurier. BPS współpracuje z najlepszymi !

Jak korzystać z serwisu Kurier BPS?

BPS jest firmą kurierską obsługującą zarówno sektor klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy prywatną polską firmą, powstałą w 1998 roku. Działamy od lat i zaufali nam klienci na całym świecie. Co zrobić, aby skorzystać z usług BPS? Wystarczy wejść w odpowiedni formularz na naszej stronie i zaznaczyć odpowiedzi na kilka pytań. W specjalnym polu zaznaczamy czy chcemy nadać kopertę, paczkę czy paletę. Następnie wpisujemy kraj, z którego chcemy wysłać przesyłkę oraz miejsce, do którego ma trafić. Możemy również wypełnić dodatkowe pola. Istotna jest waga naszej paczki, bo od niej zależy, ile będzie kosztować usługa. W dodatkowych polach wpisujemy: długość, szerokość i wysokość oraz co zawiera opakowanie. W przypadku towaru kruchego, takiego jak szkło czy porcelana zostaje on specjalnie oznakowany, a kurier wie, że musi szczególnie na niego uważać. Wiemy, jak istotny jest czas. Na naszej stronie możemy wybrać kiedy ma zostać dostarczona paczka i w jakim trybie. Po uzupełnieniu tych informacji następuje wycena.

Dlaczego warto nam zaufać?

DHL to jeden z przewoźników, z którymi współpracujemy. W naszej bazie mamy tylko sprawdzone firmy, które działają na rynku od lat i mają dobrą opinię. DHL to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od lat poszerza swoją bazę klientów i rozwija usługi. Warto skorzystać z BPS, bo jesteśmy rzetelnym pośrednikiem. Dzięki nam uzyskasz najniższą cenę przewozu paczki i najkrótszy czas doręczenia. Istnieje również możliwość dostarczenia przesyłek w nietypowych godzinach porannych lub popołudniowych oraz w sobotę. Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji i pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję przesyłki. BPS dba o swoich klientów i jest konkurencyjny. Dlaczego? Działając długo na rynku firma wynegocjowała najlepsze stawki przewozu i dostarczenia koper, paczek czy przesyłek paletowych. Z nami możesz nadać przesyłki krajowe. Posiadamy szeroki wachlarz usług kurierskich. W ofercie mamy również przesyłki międzynarodowe drogą lądową, morską lub lotniczą. Korzystając z naszych usług możesz nadać paczki i przesyłki bez wychodzenia z domu. Zapewniamy konkurencyjne ceny i dogodne warunki rozliczenia, również w formie bezgotówkowej.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń