Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL WROCŁAW

Firma BPS to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo logistyczno-transportowe, które oferuje kompleksowe usługi kurierskie dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Od kilku lat jest również liderem w transporcie paletowym - obsługuje zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. BPS współpracuje z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, dzięki czemu może zaoferować wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Jednym z takich przedsiębiorstw jest DHL - istniejące na polskim rynku od wielu lat i cieszące się zaufaniem tysięcy klientów, również za granicą. Firma oferuje swoim klientom szeroki zakres usług kurierskich i transportowych, które realizuje za pomocą własnej floty pojazdów i samolotów. Mieszkańcy Wrocławia i okolic mają teraz możliwość skorzystania z jej oferty bez wychodzenia z dom i załatwiania mnóstwa niepotrzebnych formalności. Taką możliwość dają wygodne narzędzia internetowe dostępne na naszej stronie - prosty w obsłudze formularz oraz przejrzysty cennik przesyłek krajowych i zagranicznych.

Tani kurier we Wrocławiu? Przesyłki kurierskie DHL!

Firma DHL kieruje swoją ofertę do każdego typu klienta BPS natomiast indywidualnie dopasowując rodzaj usług do osobistych preferencji i możliwości finansowych. Ich szeroki wachlarz obejmuje standardowe i dodatkowe opcje wysyłki - każda z nich z możliwością monitorowania statusu nadawanej paczki i podstawowym ubezpieczeniem. Podobnie jak wiele firm kurierskich DHL posiada bogaty pakiet usług dodatkowych - od ubezpieczenia od utraty i uszkodzenia zawartości, poprzez rozszerzoną odpowiedzialność za dokumenty. Kurierzy firmy dostarczają powierzone im przesyłki każdego dnia roboczego, również z możliwością doręczeń w soboty. Paczki trafiają bezpośrednio do rąk adresata - każdy z klientów może skorzystać z potwierdzenia doręczenia wysłanego w formie wiadomości sms. Dużym udogodnieniem dla klientów biznesowych jest możliwość skorzystania z rozliczenia z BPS w formie wygodnej e-faktury. DHL oferuje usługi kurierskie na najwyższym, światowym poziomie - świadczy o tym ogromna liczba zadowolonych klientów na całym świecie.

Nadawaj paczki krajowe i zagraniczne z DHL Wrocław - szybko i bez ukrytych kosztów!

Wysyłanie paczek krajowych i zagranicznych jest teraz niezwykle proste, dzięki dostępnemu tutaj formularzowi - za jego pośrednictwem możesz skorzystać z usług DHL lub innych polskich i krajowych przewoźników. Każdy z klientów ma również dostęp do przejrzystego cennika przesyłek krajowych i zagranicznych, który znajduje się na pasku u góry strony. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut! Przed przystąpieniem do wypełniania poszczególnych rubryk warto poznać wagę i wymiary paczki - to pozwoli na wybór odpowiedniej opcji dostawy spośród trzech możliwych - listu, paczki lub palety. Formularz pozwala na wybór opcji dostawy oraz możliwość skorzystania z usług dodatkowych, których dostępność uzależniona jest od dostępności w ofercie konkretnego przewoźnika. Po wypełnieniu wszystkich pól formularz automatycznie wyceni koszt usługi i zaproponuje opcje wysyłki. Ostatni etapem jest dokonanie płatności - można je zrealizować za pomocą natychmiastowego przelewu internetowego lub w formie tradycyjnej. To takie proste!

Przesyłki DHL Wrocław - zamów kuriera bez wychodzenia z domu!

Współpraca BPS i DHL to przede wszystkim wiele korzyści dla klientów! Korzystanie z zaplecza logistycznego naszych partnerów umożliwia nam szybkie docieranie do adresatów, również tych mieszkających za granicą. Wszystkie powierzone nam przesyłki dostarczamy w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia - dyspozycje wydane w godzinach porannych staramy się doręczać jeszcze tego samego dnia, również w soboty ( dla wybranych kodów pocztowych ). Tym, co nas wyróżnia jest wysoka jakość usług przy utrzymaniu atrakcyjnych cen, które nie zrujnują domowego budżetu naszych klientów. Staramy się by powierzone nam paczki i ładunki docierały bezpiecznie i na czas do zadowolonych adresatów - dzięki możliwości śledzenia statusu przesyłek klient ma pełną kontrolę nad pracą naszych kurierów. Zainteresowanych szczegółami oferty, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skorzystania z naszych usług za pośrednictwem dostępnego formularza.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń