Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DHL ZIELONA GÓRA

Obecność wielu firm kurierskich na rynku to znak naszych czasów - każdego dnia miliony ludzi wysyła listy, paczki i robi zakupy za pośrednictwem internetowych platform sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma BPS oferuje kompleksowe usługi kurierskie bez wychodzenia z domu - w kilkunastu miast w Polsce, w tym również w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo obsługuje małe i wielkogabarytowe przesyłki krajowe i zagraniczne - firma jest również liderem w transporcie paletowym. Za pomocą wygodnych narzędzi internetowych daje możliwość skorzystania z usług kurierskich bez załatwiania zbędnych formalności i w zaciszu własnego mieszkania. Cały proces odbywa się za pomocą czytelnego formularza online, za pomocą którego możesz zamówić kuriera do domu - szybko, tanio i bez ukrytych kosztów. Współpraca z zagranicznymi i polskimi przewoźnikami umożliwia skorzystanie z oferty wielu firm kurierskich w jednym miejscu - bez przeszukiwania internetu w celu znalezienia konkretnych informacji. Sam sprawdź jakie to proste!

Tani kurier w Zielonej Górze? Przesyłki krajowe i zagraniczne DHL!

Jednym z bardziej znanych przedsiębiorstw logistycznych na polskim rynku jest spółka DHL, której szeroki wachlarz usług dedykowany jest zarówno klientom indywidualnym i biznesowym, również tym z branży e-commerce. Firma jest jednym z liderów w obsłudze przesyłek międzynarodowych - posiada własną flotę pojazdów oraz samolotów. Zakres jej usług obejmuje opcję standardową oraz szereg możliwości dodatkowych związanych nie tylko z doręczeniem, ale również z obsługą płatności. Usługa standardowa obejmuje obsługę paczek krajowych i międzynarodowych o różnych gabarytach oraz możliwość monitorowania ich statusu od moment przejęcia przez kuriera do chwili kiedy bezpiecznie trafiają do rąk adresata. Na szczególne zainteresowanie zasługuje bogaty pakiet opcji dodatkowych - wśród nich najpopularniejsze to doręczenia w soboty wraz z potwierdzeniem, odbiór dedykowany oraz opcja pobraniowa. Każdy z klientów może również wykupić dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzeń i utraty w przypadku cennej zawartości, wybrać możliwość rozszerzonej odpowiedzialności za ważne dokumenty oraz skorzystać z e-faktury za wykonane usługi.

Nadawaj paczki z DHL Zielona Góra - szybko, tanio i bez wychodzenia z domu!

Teraz również mieszkańcy Zielonej Góry i okolic mają możliwość skorzystania z usług firmy DHL - wystarczy kilka prostych kroków, które wykonasz za pomocą komputera lub smartfona. Po zważeniu i zmierzeniu paczki należy odnaleźć na naszej stronie zakładkę ,,cennik” w której znajdują się informacje na podstawie których możliwe jest oszacowanie wartości nadawanej przesyłki. Następnym krokiem jest wypełnienie prostego w obsłudze formularza, który powinien zawierać dane odbiorcy i nadawcy, informacje na temat paczki i jej zawartości oraz wybór opcji wysyłki. Każdy z klientów ma możliwość skorzystania z opcji dodatkowych, takich jak pobranie, ubezpieczenie przed uszkodzeniem czy doręczenie o określonej godzinie. Lista usług dodatkowych jest zależna od indywidualnej oferty przewoźnika. Formularz intuicyjnie przedstawi spełniające oczekiwania opcje wysyłki - po wybraniu jednej z nich przekieruje nas na stronę szybkich płatności. Tutaj również zostawiamy naszym klientom dowolność - każdy z nich ma możliwość wyboru przelewu internetowego lub tradycyjnego. Po kilku minutach wszystko jest załatwione - bez czekania w kolejkach i bez ukrytych kosztów!

BPS i DHL - współpraca z korzyścią dla klientów

Taka forma zamawiania usług kurierskich nie byłaby możliwa bez współpracy z polskimi i zagranicznymi przewoźnikami, takimi jak firma DHL. Wspólne zaplecze logistyczne pozwala na szybki i bezpieczny transport powierzonych nam przesyłek wszelkimi możliwymi kanałami dystrybucji - drogą lądową, powietrzna oraz frachtem morskim. Naszym atutem jest szybkość w doręczaniu paczek - każde zlecenie realizujemy w ciągu 24 godzin od momentu przejęcia przez kuriera. Dyspozycje wydane w godzinach porannych staramy się dostarczać jeszcze tego samego dnia roboczego. Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy kompleksowe usługi kurierskie na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach - oferta kierowana jest do osób fizycznych, małych i dużych firm oraz również podmiotów z branży e-commerce.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń