Maski filtracyjne

Dowiedz się więcej wchodząc na naszą podstronę z pozycji menu

Przesyłki kurierskie

Dostarczamy nawet tego samego dnia

Kurier BPS

Wyceń przesyłkę

Chcę wysłać

KURIER DPD ELBLĄG

BPS to polska firma kurierska, która w serwisie lokalnym, krajowym i międzynarodowym oferuje profesjonalne usługi transportowe. Od 1998 roku dba o swoich klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych realizując dla nich ogromną ilość zleceń. W ramach nawiązanych kontaktów z jednym z największych spedytorów, jakim jest DPD Polska przesyłki odbierane i dostarczane są także na terenie Elbląga. Paczkę możesz nadać za pośrednictwem strony internetowej ze specjalnie przygotowanym formularzem. Jako klient zobowiązany jesteś do wpisania podstawowych parametrów przesyłki oraz warunków jej dostarczenia. W oparciu o te dane przedstawiona zostanie ostateczna, najkorzystniejsza cena. Dzięki BPS tani kurier w Elblągu nie jest już mrzonką. Sprawdź usługi najlepszej firmy kurierskiej w Polsce. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług i obsługa klienta, sprawi, że wrócisz tu nie raz.

Nadaj z Elbląga paczkę DPD Polska

Wypracowane strategie w ramach wieloletniej współpracy z DPD Polska sprawiają, że możemy zaproponować Ci bardzo korzystne warunki realizacji każdego zlecenia. Jak skorzystać z naszych usług? Pierwszym etapem jest zarejestrowanie przesyłki w systemie on-line. Proces jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu zajmie Ci dosłownie kilka minut. Tę czynność możesz wykonywać przez całą dobę - w nocy, wczesnym rankiem czy w godzinach pracy. Nie ograniczamy klientów w dostępie do naszego systemu! Wpisz najpotrzebniejsze informacje takie jak miejsce odbioru i dostarczenia przesyłki oraz jej parametry - wagę, długość, szerokość i głębokość. Zaznacz wybraną opcję i zamów kuriera DPD z odbiorem w Elblągu. Zlecenie zostanie u nas zarejestrowane tego samego lub następnego dnia w godzinach pracy firmy. W ramach panelu BPS masz możliwość dokonania płatności w ramach usługi BlueMedia, PayU, PayPal oraz poprzez tradycyjny przelew bankowy. W standardzie paczka krajowa zostanie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych.

Wyślij paczkę z Elbląga w dowolne miejsce w kraju!

Zamawiając kuriera przez firmę BPS, możesz liczyć na fachowe doradztwo także na poziomie wytycznych dotyczących poprawnego przygotowania paczki. Przede wszystkim zadbaj o odpowiednie opakowanie zewnętrzne. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest karton, którego wytrzymałość i gabaryty należy dostosować do planowanej zawartości. Warto użyć wyrobu o dużej odporności na wilgoć. Zwykłe kartony pod wpływem zamoknięcia mogą się zniszczyć co w konsekwencji prowadzić może do uszkodzenia przesyłki. Następnie zadbaj o wypełnienie w postaci folii bąbelkowej, pianki, styropianu lub chociażby papieru. Jeśli zawartość w środku będzie się ruszać spedytor może nie przyjąć paczki lub cofnąć ją do nadawcy. Ostatnim etapem jest owinięcie całości taśmą klejącą na łączeniach i grzbietach. Możesz zabezpieczyć całość jeszcze dodatkową folią.

Partnerzy

Wspieramy

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Zadzwoń